Záložky
Quest hry

Quest hry

Nikdy nevíte, co autoři přišli s cílem, aby nás překvapil, ale hrát online hry zdarma questy užitečné a zajímavé. Jejich podstatou je, aby prozkoumala obvodu, pozor na etiketách a sbírat vše, co je možné vyzvednout. Každý detail je důležitý a aktivní práce v určitém okamžiku. Některé z nich mohou být propojeny, a pak použijte pouze. Časté vestavěné mini-hry, ve kterých je nutné úkol sbírat puzzle, najít cestu ven z bludiště, použít mechanismus, sestavit strukturu. Nápověda hlemýžď ​​Bob cizí Pou, šťastný opice, a další hrdinové.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 11)

Hry Quest hry podle kategorie:

Mladí vyšetřovatelé vybrané online hry questy

Quest hry online Všichni lidé v reálném životě, hrací misí. Nedivte se, že je to pravda. Přesvědčte se sami. Kolikrát jste hledali chybějící ponožky, hodinky, knihy, tužky nebo hračky? Chcete-li najít chybí, jsi vypadal pod postel, do skříně a prohledali police, vysypal obsah portfolia. Můžete se také pokusit vzpomenout, kde oni viděli titul za poslední dobu, a dokonce volat své přátele, aby zjistili, zda jsou vaše věc. To je realita questu, ale snaha hrát on-line, je mnohem zajímavější, a tak více pravděpodobný, že dělá domácí úkoly, vyrazit na cestu při hledání něčeho tam. A co musíte udělat hodně, například,

  • Pro studium úkoly, jakož i situaci,
  • Najděte detaily o subjektu nebo celku
  • Chcete-li najít místo pro něj
  • V případě, že je nezbytné kombinovat některé věci,
  • rozluštit kódy
  • spustit mini pracovních míst
  • najít cestu ven z místnosti

    Kde můžete ugorazdilo

Quest hry online

Samozřejmě, že herní úkoly v současném ruském přednostně k našim hráčům, protože je to snazší pochopit jejich stav. Zatímco mnoho legrace vytvořen tak, aby si nemůžete přečíst, intuitivní pochopit, co chcete. Dobře, pojďme se podívat, co jste si připravili příběhy.

Pohádky přijít k životu a zase do hry online zdarma misí. Nebojte se, jednou v chatě čarodějnice. Zdá se, že teď to není doma, a můžete se asi trochu. Podívejte se v květináčích, stěhovat nábytek, ale ne strašit homepage sovu a kočka, ale spíše nabídnout jim léčit, a oni vám pomůže zjistit.


V prostoru, studené a děsivé, ale spíše na kosmické lodi cizinců. Zavřeli vás v podivném kabině, kde je všechno cizí a nepochopitelné. Zahrnout logiku, a nemusí se bát přijmout opatření. Jediný způsob, jak budete postupovat v jejich odhady a budou schopni rozluštit podivné nápisy.
Není lepší situace je v ponorce nebo v nákladním prostoru pirátské lodi. Co se spikli útočníky a kolik máte času? Sledujte tikot minut útěku, a to je čas myslet na něco, pokud nechcete zemřít v rukou kriminálníků opilých nebo vojenského nepřátelské flotily.


zaujímají zvláštní výklenek hry online úkoly s mystiky. To je místo, kde skutečná hrůza a noční můry. Navštívíte tmavé kryptu, pavučinový sklep na starém hřbitově, středověký zámek během Halloween. Jste obklopeni podivnými zvuky – to je krysa nebo duch? Někdy se toto poznání může přinést náznak, protože duch může být na vás zeptat a potkan je dostačující k léčbě kus salámu získat klíč spásy. A tady je, jak se dostat ven z noční můry nebo do pekla? Pak klíč nepomůže.


Quest hry online Quest hry online Online hry úkoly, je to také dobrodružství. Snil o tom stát se archeolog? Pak se zjistit, jaké testy jsou na vás čeká. To je nebezpečný džungle, stoupá zasněžené vrcholky, tajemství starověké zříceniny, setkání s predátory a domorodci, sbírání artefaktů a jejich studia.
Děvčata líbila téma prázdnin, vaření a módy. Zde si nikdo lovit a útočit, ale musíte rychle najít výrobky a potřeby k přípravě tabulky novoroční, ale také obnovit dům čistý, pověsit ozdoby, a postarat se o vaše oblečení.

Nebojte se, pomoc je na dosah

dostali do slepé uličky v procesu předávání? Máte asistentů, kteří budou napoví na místo, kam jít, nebo kde je požadovaný objekt. Ale buďte ekonomický – asistenti potřebují čas obnovit, takže zbytečně odkazem jim lepší zdržet se hlasování. Vyrovnat se s výzvou, kterou vlastní, že je to moc hezké.


Také sledovat čas, který je vymezený pro každou úlohu. V některých hrách, nastavení lze vypnout, aby nyní svobodu jednání na neurčito.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more