Záložky
Strategické Hry

Strategické Hry

Strategické hry – Nejoblíbenější sloupce. Zde láska je zdarma hrát, dívky a chlapci, rodiče jsou také nic proti virtuální boje armád, odráží nepřítele. Kromě klasických simulátorů, produkty založené na blesk nyní pozornost. Akce začíná okamžitě po menších úpravách a události okamžitě nabírat na síle. Uspořádat roboty z budov, zavřel nepříteli cestu k hlavnímu objektu, zničit všechny druhy monster a cizinců, ale mírumilovní možnosti vytvořit, ovládání spotřebičů, budova, lidé – I zde potřebujeme strategii.

4.2 1 2 3 4 5 (Total 11)

Hry Strategické Hry podle kategorie:

Strategické Hry k dispozici zdarma pro všechny

Strategické Hry Strategické Hry Vzhledem k tomu, určité věci, vždy mít plán, jak začít a co přijde. V opačném případě, žádný způsob, protože pak začne chaos, a nic nelze uvolnit. Otevřené strategie hry zdarma, aby proces plánování více explicitní, a příkladem hry naučit se kontrolovat situaci a žádá její vlastní směr.
Máme vynikající simulace různých oblastí obstarávat dívek a chlapců všech věkových kategorií. A oni sami jsou rozděleni na strategii

  • Vojenská strategie
  • Strategie hospodářského

Military divadlo klade jeho hry

Válka není jen střelec a složitý mechanismus, který se stane mechanik vás. Války jsou bojoval armády a armády nezbytné pro výcvik, výzbroj, oblékli, krmiv a zámeček. Ale end produkty, oděvy opotřebovávají, zbraň jde dolů. Takže budete potřebovat stálý přístup ke všem prvky pro udržení bojeschopnosti vojáků. Jak na to? Zahrajte si on-line strategie, a učit se.


Strategické Hry Strategické Hry, opíraje vojenskou základnu, trénovat vojáky na předmostí, Naladte těžby, otevřete výrobu zbraní, spřátelit se sousedy. Vztahy se sousedy – je důležitým prvkem pro úspěch. S nimi budete prodávat nebo výměnou věci, ale útok nepřítele, můžete se spolehnout na pomoc spojenců. Můžete si také najmout ostatní, aby přistát vojáka v jeho armádě, a pokud je hladina vašeho ekonomiky bude stačit, aby si je zájem, budou ptát vás.
Zde by měl být vždy kapitál, ale to by se měl zvýšit, aby zvýšit úroveň ramen a mají dopad na sousedy – kdo má více financí, který vládne míč.


Od jednoduchých a dostupných akcí, správně rozdělit prostředky, můžete dosáhnout vynikajících výsledků v budoucnosti. Hlavní věc je myslet prostřednictvím vašich pohybů, zejména první, protože to ovlivňuje, jak dobře jste se, co dál. Staňte se mocným árie vyhrajete nepřátele a připojit je k jejich země znovu pracovat na tom, jak posílit hranice a zajistit prosperitu obyvatel.
vojenská strategie může být ekonomický bez barvy. Pak vaším úkolem je bránit město nebo struktury. Musíš dát vojáky na místě, že nepřítel vždy spadají pod palbou svého ohně.

Není nic zbytečné, jen logika a podnikání

Strategické Hry

Peace on-line strategie zaměřená na výstavbu a rozvoj podniku nebo logické. Ty mohou zahrnovat:

  • Hotely
  • Restaurace
  • Stores
  • Nemocnice a nbsp;
  • Farms
  • City

K tomuto hračka můžete posedět celý den. Každá úroveň je zřízení nebo výstavbě více luxusních firem. Na farmě se objevují nové užitečné nástroje a budovy ve městě malých domků nahrazují chalupy, a pak se zámky a hrady. Restaurace začnou podávat široký výběr jídel a moderní technologie zrychluje. Obchody se staly atraktivnějšími pro kupce interiérů a sortimentu, a obyvatelé hotelové nyní rozšířené služby.


Nicméně, aby si koupit další položky, je nutné, že funguje: sklizeň, sloužit zákazníkům, léčit nemocné. Výhody jsou získávány postupně, a kdo ví, možná se stanete vlastníkem podnikové sítě a váš zisk bude skutečně impozantní. Zkuste se v různých oblastech, protože se dokážete vypořádat s něčím: ryby, kopat zlato,, sběr medu, naplňte stroj vařit hamburgery, stavět silnice Říma. Strategie lze použít v stolních her, jako jsou námořní bitvy, dáma, šachy, tic-tac-toe.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more