Záložky
Logické hry online

Logické hry online

Logické nám pomáhá činit správná rozhodnutí, a online hry zdarma logické – Hrát pro zábavu a rozvinou stávající dovednosti. Pouze s pomocí logiky, budete trávit rodinu ovce do domu, pomoci Snail Bob čas dostat se do shellu dědečka, chrání spolehlivě svůj hrad, bude extrahovat poklad v jeskyni s jiskrou a trochu, a mnoho premnozhestvo času vítězství v tic-tac-toe, mapy, námořní bitvy a šachy , Logic – je schopnost plánovat a předvídat. Ona obdařen zvědavců, a tato kvalita může být neustále obohacen o nové koučování práci.

3.7 1 2 3 4 5 (Total 18)

Hry Logické hry podle kategorie:

Logické hry online pro všechny příležitosti

Logické hry online Dokonce i hráči, kteří preferují aktivní hry s bitev a dobrodružství, milují hrát hry on-line zdarma logiku. I v případě, že nechodí do této zvláštní kategorii ve svých hlavních zábav je vždy prvek logických problémů. No chodítko není bez nějaké mechanismus pro získávání pracovních míst, nebo spustit zvýrazněte design bludiště. Žádná logika nemůže porazit nepřítele, a ne najít vhodnou palebnou bod. Dokonce i bránit hrad, musí být armáda umístěn uvnitř obvodu tak, aby protivník na jakékoliv oblasti spadající pod palbou.
online hry puzzle nenápadně naučit flexibilní myšlení. S nimi se dozvíte, jak si vybrat tu správnou taktiku po, předvídat výsledek. A aby věda zajímavé hry jsou prezentovány v různých témat.

  • Klasické: dáma a šachy, mahjong, linka, Sudoku, tic-tac-toe, námořní bitva
  • Gathering Pipeline a mechanismy, alchymie
  • hádanky a tag
  • Průchod bludiště
  • Hra
  • Výchozí předměty: Katapult, ricochet, pohybující se konstrukce
  • Vyhledávání: objekty výstupu

Víme, že se vám bude líbit

Logické hry online

Logické hry online Jedná se o sloupec, kde je útulnou atmosféru, dívky a chlapci. Každý nejnáročnější chutě budou spokojeni, protože můžeme hrát puzzle hry zdarma myslitelů začátečníky a guru racionální mysli.
Mladíci mohou vybudovat železniční vlak a průvodce na plátně, přičemž se zabrání kolizím; přistát s letadlem na letišti; manévrovat mezi meteority, které spadají raketoplánu. Nebo jít do prehistorických dob, kdy vládl dinosauři a ušetřete kladení vajec zničení posledního ještěrky. Učí se také o tom, co fyzikální zákony umístit mnoho věcí a dal nové poznatky, vypočítat rychlost a směr objektů, které dosáhly cíle.
Logické hry pro dívky bude proces transformace nebo sbírat užitečné. Než se pokusíte na šaty, musí být nejprve nalezen v místnosti, kde je spousta věcí bez něj. Ve stejné době, a pořadí visu, šíří věci na policích, zásuvkami, ramínka na šaty a noční stolky.
Velmi mladí hráči našli předměty vrátit na svá místa. Jak je vidět v místnosti vypadal jako hračka smyčky, zašlete jej zpět přetažením myší. Lekce pozorování stránky jak, a pokud si pospíšit a setkat se v čase, přinese další výhody.

Hrdinové Logické hry na vás čeká

Logické hry online Logické hry online

Je příjemné setkat se s kreslených postaviček, komiksu, manga a anime, nebo vidět nové postavy, které sní, že vás poznávám.
Fixico ukázat svůj domov a učit opravy techniky, spojovat detaily. V Snail Bob je hodně nedokončené práce, a on je rád, pokud můžete nabídnout svou pomoc. Někdy dostane zmatená a neví, jak najít tu správnou cestu. V Kde je můj Water Problémy s trubkami & ndash?; oni ucpat a korodují, a miluje plavat. Pomozte mu vyřešit všechny problémy tím, že hraje puzzle hry online zdarma.
Ovce a znovu prohrál s nimi mnoho překážek! Vaše tipy vám pomohou zchladit jim dostat se z problémů a najít cestu domů. Budete se bavit Simpsonovi, Smeshariki, Sponge Bob, mimozemské Pou, Peppa prase, medvědi a mnoho dalších sousedů.
Každý by měl být nějakým způsobem jim pomohly stanovit puzzle, pamatovat umístění obrázků nebo kombinace, odstoupit z labyrintu a správnou technikou. Hodně práce, i když ... Je hra, tato úloha? Takže bavte se během dne, ráno a večer, ve všední dny ao víkendech, o svátcích a po udělal lekce v každém ročním období. Koneckonců, být chytrý, tak cool, a to je snadné být s námi!

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more