Záložky
bublina hry

bublina hry

Hřiště je plné barevných bublin, cukroví, šperky, obrazy – Je kyne můžete hrát online hry zdarma koule. Objevují se v horní části hrací plochy, nebo otáčení na ose hadího úniku. Každá hra vyžaduje logiku, rychlost a přesnost. Míče uteče od vás v bludišti, ale jiní potřebují pomoc se dostat ven z pasti. Za tímto účelem je najít způsob, jak zničit – bít strukturu na správném místě, budete vidět, jak se ostatní detaily, také klesají. Zde najdete možnosti pro Zuma, Lines 98, poklady Atlantidy, a dobrodružství fuzzies.

3.3 1 2 3 4 5 (Total 18)

Hry bublina hry podle kategorie:

míčky hra – se jedná o celé filozofie

Bublina hry online Bublina hry online Všechny již dlouho známo, že se koule hrát online závislý každého, kdo je na Internetu. Mohou hrát nejen on-line, ale i stáhnout do svého počítače, tablety a mobilní telefon tak, aby zahrnoval ten správný okamžik. Šéfové již dlouho vědí, že jejich zaměstnanci pracují v kanceláři nějakou dobu stráví na likes hraček a nic proti tomu, v případě, že dílo nebude trpět. Kromě toho, že šéfové sami rádi trávit čas střílet a přeskupit míče na hrací ploše. Stuck ve výtahu linky nebo – až přijde čas uvolnit nebo koupit, proč ne trávit čas přemýšlel, – kuličky hrát online? Přítel je pozdě na schůzku? Přijďte k záchraně všech totožných koule.

To je jednoduché ve své podstatě zábavné, které mohou upoutat pozornost. Všechno to začíná s elementárními akcemi, ale postupně se úrovně stále složitější, a vydělal bonusy přinášejí nové příležitosti. Všechny koule hry postavené na několika rozpoznatelných principech:

  • Snake na podobnosti hry Zuma
  • Tváření řady kuliček
  • Destrukce nich pomocí pistole

vyberte způsob hry

Jak jste viděli, můžete hrát různými způsoby, a všechny z nich jsou stejně zveřejněny na našich webových stránkách. Není to, že některé varianta zajímavé, protože každý z nich má svou vlastní zvláštnost. Kuličky lze spustit hada, svíjející se a snažil se schovat v domě. To se chovat jako Zuma a její zábavy. Ale neměli byste nechat koule postavili v řetězci, dosáhl úkryt. Máte zbraň, nabitou s barevnými bublinami, takže vás a skupinou, které se kryjí s barvou vašeho shellu budete střílet. A když bude vydělávat některá privilegia, můžete použít míčky-bomby, míchačky a další.
, lze hrát kuličky zdarma, přeskupením je na místě, aby bylo pro konstrukci skupiny stejné barvy. To může být rovný a přerušovaná čára. Upevňovací kurzíva objekt, přesuňte jej blíže k hromadění monochromatické koule. Je žádoucí, aby tento cluster bylo četnější – takže můžete získat více bodů, provádět další úkoly a rychle dostanete do dokončení svých užitečných funkcí. Jako takové objekty mohou nejen působit jako korálky, ale většina ľádné obrázky. A když některé hračky vypadají jednoduše, hra je opravdu zapotřebí jiné analytické mysli. Příkladem je verze Lines 98.

a nbsp;

Bublina hry online Bublina hry online

Opět platí, že v průběhu herních míčů pro on-line, potřebujeme pistoli, nebo něco takového zbraň. Ale teď naše koule statické a zobrazí v horní části obrazovky. Je třeba zničit jednu skupinu barev, jako nové. Nepodařená střela jen zhoršit situaci, všechny plody nových objektů. Ale střelec vyčistit oblast a vydělat hodně bodů. Místo koulí mohou sloužit řadu tváří, ovoce, srdce, zvířátek, kostky, šperky.

dát každému počítačová hra koule!

Jako takovým způsobem, aby bavit, jako všechno, herní možnosti jsou nespočetné. Můžete dokonce stát závislými na netradiční verze v zábavné míčky. Víte, to je nemožné odtrhnout od procesu zabouchl bublinkové fólie balení, a nyní je uveden v on-line verzi.
Je možné chytit bubliny s mořské panny ve vzduchu – balóny, hrát si s prostorem míčky, neon disky a zahrát kulečník nebo extrémní verzi bowlingu. To může být také sněhové koule, bomby a zombie koule. Nitě jsou určeny pro nejrůznější okolí: starověkých chrámů, ztracených světů, exotických zemí, starobylého města, Olympia, a jiným bohům.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more