Záložky
Hry pro děti

Hry pro děti

Závodní, voynushki, boj, dobrodružství, konstrukce, Sport – Všechny online hry pro kluky. Zde si můžete hrát, zabíjet příšery, mimozemšťany, nebo jen nepřátele nepřátelské prapor. Postavit hrad, nábor vojáků ovládání robota. Tam jsou naprosto nezodpovědné hračky, kde je moře krve a ničení. Můžete se stát ostřelovače nebo nájemný vrah, kamikaze ninji a transformátor. Vezměte hodně padákem a hnacích tanky, ale Superman provedení hrdinské činy. Pak přejděte na cestu, a objevovat nové galaxie.

4.3 1 2 3 4 5 (Total 12)

Hry Hry pro kluky podle kategorie:

Hry pro děti – Naši války jsou v bezpečí

Hry pro kluky Hry pro kluky , co je nejvíce kluci láska? Jistě, míčové hry, zimní aktivní veselí, voynushki imaginární dobrodružství. Mají rádi riskovat, aby se zvedl a bojovat. Vše, co a více připravené hry on-line pro kluky.


Máme zbraně různého kalibru a síly od primitivních klubů, praky a výtržnictví na molekulární Vyčesávací laserových zařízení v kosmické lodi. Zorganizovali jsme pro vás bojovat s draky, ale mohou být docela krotký, a oni vám pomůže v boji s dalšími monstry.

a nbsp;

hájit své hrady a věže, stavět roboty v obvodu. Spusťte raketu do vesmíru, hledá nové planety a instalovat je jejich vládu. Nebo uzavřela s novými sousedy mírové smlouvy a obchodních vztahů Naladte.


Ukažte svou sílu v boxu, karate, nebo jít do virtuální ulic hemžící se gangy kriminálníků. Každá položka se stává zbraň, a jeden bude muset bránit proti týmu. Dokonce i školní chodby nejsou bezpečné, protože studenti byli rozděleni do skupin a bojují mezi sebou. Chraňte své území od invaze arogantní cizinci.


Hry pro kluky Hry pro kluky Buď Piráti – storm moří a mírumilovní lodě. Vezměte nastoupili lodě, prozkoumat poklad vykopal mapa poklady, ale ne krok na vytěžených ploch. Uspořádat přestřelce zbraně, házení jádro nepřátelskou loď, a hrát v reálném námořní bitvy.

  Dostat do sportu

Vyberte rok, sportovní vybavení a bude plně vybaven pro jakýchkoliv podmínek. Závodní od velmi jednoduchý na závody budoucnosti obrátit nudné večerní hodiny vzrušení, a to zejména v případě, pozván, aby hrál druhou. Trať bude město, auto tracking, hora, vodní prostory, vzduchová mezera a zemědělské půdy.
Conquer zasněžené svahy lyžování, snowboarding, sáňkování a tobogán. Střílejte na cíle, hrát tenis velké i malé, aby hodit míč do koše, nebo se naučit hrát plážový volejbal. V dlouhém skoku o tyči, a stát se běžec na dlouhé tratě, a když unavený z aktivní sporty, zahrát si stolní fotbal nebo kulečník.

Hry pro kluky Hry pro kluky Pokud chcete dobrodružství, být připraveni na všechno,

Dobrodružné hry pro kluky i nadále dosažitelní Adventure. Tváří v tvář jedné z postav může jít hledat cestu domů, a můžete zapomenout na pohodlí domova a snažit se jít tam, kde je nebezpečí.
Pokud se nebojíte zrádný upíři, zombie, vlkodlaci a kosmitov, vyrazit na cestu, i když nemáte žádné zbraně – na cestě nutně něco otevřeny. Oheň a voda, Papa Louis, Mario a Sonic, McCoy, komiksů hrdinové, a mnoho dalších odvážných hrdinů v boji proti nebezpečné zvířata, sbírat artefakty, řešit hádanky, bludiště projít.

Online hry pro kluky všech věkových kategorií

Někdy se malí kluci se snaží vypadat starší a zabírají náročné zábavy s řadou komplikovaných pravidel, nastavení a metody kontroly. Ale dospělí nevadí hráči bavit ve flash hračky s minimem úmluv a rychlého průchodu, smyslem pro humor a dětinské naivity. Hry pro děti na našich stránkách, aby bez výjimky, všichni hráči najít svůj směr, a to buď:

  • Fly
  • Bojové
  • Logické hry
  • Adventury
  • Hospodářská strategie
  • Sportovní
  • Robots
  • Střílečky
  • Adventury

Všechny oddíly se neustále aktualizovány zábavné novinky, které, samozřejmě, vám k dispozici zdarma. Přejeme Vám zajímavou zábavu, ale jak budete hrát, budeme i nadále hledat to, co jste ještě překvapit.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more