Záložky
Hry pro dívky

Hry pro dívky

Předtím, než vás on-line hry zdarma pro dívky: vaření, móda, hračky, nemocnice, podniky a jiné subjekty. V každé hře je zajímavé a užitečné, protože se s nimi dostanete cenné zkušenosti. Každá hra obsahuje další práci, nebo sám se stane mini hra. Ty čekají na dobrodružství s Monster High, Winx výkony, kulinářské mistrovská díla s Su, vyšívání s Dr. plyše. Dora vám pomůže najít položky s prase Peppy legrace stříkající kolem v kalužích. Postarejte se o děti a zveryata, vybudovat farmu a objevovat povolání lékaře, učitele, sekretářky, prodejce, návrhář a designér.

4.6 1 2 3 4 5 (Total 12)

Hry Hry pro dívky podle kategorie:

Online hry pro dívky – Oblast romantiky a módy

Hry pro dívky Hry pro dívky

Samozřejmě, moderní dívky se zajímají o různých aspektech života, mají spoustu nových koníčky, a nejsou horší než chlapců ve sportu, stavebnictví, lásky k dobrodružství. Nicméně, oni nemají zapomenout obvyklé věci: vaření, móda, koketování. Navíc, tyto oblasti se staly rozmanitější, a kombinovat několik směrů. Například sběr make-up hrdinku pohání růžový Cadillac v kopcovitém terénu, překonávání překážek a sbírat šperky, musela zničit všechny příšery.
Hry pro dívky online účet pro různé chutě a zájmů současné generace Amazonek, kteří mohou postavit se za sebe, zachránit sebe a být flexibilní logiku matoucí situaci. Nezapomeňte Winx víly – ukázkovým příkladem stylové dívek, v nebezpečí hodit monstrum, zachránit obyvatele světa, a pak jít do Solon kráse a správného manikúra, překreslit vlasy, make-up a vyberte aktualizaci, módní oblečení.

paletu témat pro mnohostranných povah

Free hry pro dívky jsou plné příběhů pro budoucí obchodní dámy a ženy v domácnosti. To je velký prostor pro práci v výchově dětí, pečení, budování sítě obchodů, chovných zvířat, svatby. Každá událost vyžaduje vytrvalost a přesné dodržování pravidel logiky a dobrou reakci. Nabízíme bohatou sbírku zábavy pro každého.

  • Ekonomické simulátory jsou zavedeny na finanční stránku podnikání. Na jednoduchých příkladech, se dozvíte, jaké koncepce stanovené v základním principem úspěšného podniku. Samozřejmě, že se nejedná o obchodní škola, ale je důležité nejen pro znalostní ekonomiky, je důležité pochopit touhy lidí, kteří se obracejí k vám za zboží či služby. Atraktivní, stylová kavárna zdobené a pestré menu, příjemný úsměv každého a přesnost objednávky je také důležité.
  • Víme, jak si hrát hru pro dívky zasněný. Vaše nápady přicházejí k životu ve virtuálním pohádce, kde jste hlavní postava. Staňte se princezna, mořská panna, student Monster High School, víla nebo hrdinka seriálu. Vytvořili jsme pro vás spoustu šatů a ozdob, a musíte je pokusit.
  • Zde je romantická hra. Pokud jste fanouškem Harryho Pottera nebo Edwarda Cullena, proč jít s ním, a necítí se políbit milovaného člověka? Můžete také přijít s jejich oblečení a účes.
  • Hry pro dívky Hry pro dívky Holky jsou soucitný a nenechá na holičkách těch, kteří jsou špatné. Online hry pro dívky s lékařským směru myšlení a jsou připraveni vás proměnit zkušený chirurg nebo mladé, sexy sestra s injekční stříkačky připravené. Jako lékař, a odstranit zkažené zuby apendicitida pacientů Sakra rány, odstranění třísky, dát zrak, zmenšit klouby a aplikovat omítku na zlomenin.
  • Logické hry posílí vaši mysl a učinit ještě více populární ve společnosti. S těmito zábavy se naučíte nová slova, naučit se nějaké cizí jazyk, vytáhnout matematiku, schopni najít řešení, a to iv situacích, nejsložitějších a klepněte na tlačítko puzzle občas.
  • Dobré jídlo spasí svět, ale nejprve je třeba zvládnout hru s řadou kulinářských receptů. &Nbsp;

Ve světě jasných barev

Tam, kde je dívka, je ve vzpouře barev a pohodlí. Oni transformovat pokoj, šít šaty, a to překvapí snížit, prostírat. Otevřete libovolnou hračku pro dívky, a ocitnete se v duhových barvách, dostanete teplé úsměvy. Vše je navrženo tak pro dobrou náladu, spoustu zábavy, různé obrazy, příběhy a témat.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more