Záložky
Hry pro děti

Hry pro děti

budete uvítáni Smeshariki doktora plyšoví, Dora a Diego, Tom a Jerry, Fixico, jehněčí Seana a další, protože to směřuje, kde budete hrát zdarma online hry pro děti. Funny, zábavné charaktery připravily spoustu nových aktivit, které budete mít čas se učit. Řešení hádanky, sbírat body, podívejte se na cestě domů, a odejde z pokoje. Ty čekají na questy a vyhledávání, omalovánky, hádanky a značku. Můžete získat body tím, že hraje koule a zapamatovat si hudební zvuky. Pro vás bude tančit roboty Fijit přátelé, šťastný opice, musíte potěšit sebe provedením několik úkolů.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 11)

Hry Hry pro děti podle kategorie:

Dětské hry Online pro malé, ale udalenky

Hry pro děti Hry pro děti počítače, tablety, chytré telefony přestaly být výhradně pro dospělé hračky. Děti zvládl je s udivující rychlostí, a že to mělo něco společného uvnitř virtuálního prostoru určeného pro dětské hry.


Vždy je barevné, provokativní, fun hudba, což potěšení a zároveň výhody. Pobyt v této kategorii, budete mít možnost podílet se na závodech, postavit dům, stavět farmu, a batole se seznámí se základy matematiky a dopisů, barev a tvarů, aby za každou správnou odpověď slyšet chválu.

Musíme hrát, že

Hry pro děti on-line jsou rozděleny do závitů, aby bylo snadnější najít zábavu, odpovídající momentální nálady.

  • Zbarvení papírových alb směle vstoupil do světa moderních technologií. &Nbsp;

Nyní je možné malovat drobná zvířata, auta, roboty, víly, panenky a kreslených postaviček magický štětec, ponořením v bohaté paletě barev. Ale to není dost, a budete dostávat další úkoly. Všimněte si například grafiku, a pak opakovat v jejich vlastních barvách. Odstraňte jakoukoli barvu snadno gumě nebo jednoduše použít na horní straně druhé, a to bude automaticky nahrazena. Pozadí může být dále ozdobíme jiskry, a vzor vytisknout na tiskárně.

  • vyvinout produkt zvláštní význam. &Nbsp;

Jejich rodiče mají rádi děti, to je skvělý pomocník v komplexní studii. Zde se můžete dozvědět, zvuky, hudbu, rozložení klávesnice, názvy objektů a zvířat. Sbíráním hádanky, nebo značku, se děti učí rozpoznat tvary a vytvořit jeden snímek prvek.

  • Hry pro děti tři v řadě zaujmout vedoucí pozici v kategorii. Šumivé barevné kousky seřadili, a to přinese vám herní body.
  • V questů a skrytý objekt, aby byly pozorné. Chcete-li zachovat v rámci přiděleného minuty, rychle najít řešení úkolů.
  • Péče o domácí zvířata vštípit laskavost a učit odpovědnosti. K dispozici je také virtuální verze Tamagotchi, kde se můžete podívat na dinosaury, kuřecí maso a dokonce i vesmírných žáků, jako Pou.
  • představuje zábavnou dovolenou téma. Kdo by nechtěl, aby zdobit vánoční strom v létě a podívejte se na dárky, spolu s elfy a Santa Claus pomoci rozředit sladkost dětí? Halloween je zajímavé přijít oblečení, snížit tvář v dýně, vařit tematické pokrmy.
  • Sportovní hry nabízejí trakař závod, bojová umění s Teenage Mutant Ninja Turtles a Naruto, vzdušný hokej s malou myší Mickey, Sponge Bob a basketbal na fotbal a hlavy.
  • dobrodružství s Dora a Diego, štěněte hlídka, Tom a Jerry, Scooby Doo a dalšími známými postavičkami nikdy neskončí.

Hry pro chlapce a dívky

Hry pro děti Hry pro děti Zjistěte si, co mluvčí myslí králík a kočka Tom, najít velikonoční vajíčka, zaplavat v bazénu prasete Peppa pomoci Masha vyřešeny příklady, a Little Red Riding Hood vyhnout šedé volchischem. Máme v obchodě módní hry pro dívky a chlapce střelby. Ty čekají na nejlepší herních produktů na různá témata, protože tam je čas být aktivní a mít čas budovat. Najdete kreslenými postavičkami a komiksy, které zanechal spoustu nápadů.


Tento oddíl může být v porovnání s rakev pokladů, kde je propletených světlé a anekdoty. Zdá se, že neexistuje žádné dno, protože nové položky přicházejí neustále, a mít opět příležitost naučit něco zajímavého. Zde koexistovat barevné poníci a divoká zvířata, obyvatelé podmořského světa a prostoru, a z Lega si sami můžete vybírat cokoli z budov a strojů na člověka a draky.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more