Záložky
dovednostní hry

dovednostní hry

hrát online dovednostní hry, pak cvičit dovednost. Pomůžete příběhy s sportovního zkreslení, armády a jen zábava. Snažte se dostat na trať, aby se zabránilo nárazu do překážky; ponořit zatížení stroje; vylézt na nejvyšší strom. Brankář se musí obratně chytání míče, a řidič – zaparkovat auto na parkovišti, k provádění nebezpečné kaskadérské kousky a vyhnout se pronásledování. Poptávka Obratnost a ruce při hře náprstky, a zničit koule na poli, musí být obratně střílet barevné shell. Hrdinové adventur také být čiperný s cílem získat další diamant.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Hry Dovednostní hry podle kategorie:

flash hry dovednosti, z nichž každá je, ano

dovednostní hry dovednostní hry Chci být nejen inteligentní, ale také chytrý. Jsou-li tyto vlastnosti kombinovány v osobě, cítí se věří, které se mohou vyskytovat v každém případě. A ne promarnit schopnosti pomoci naší záhlaví, kde každý může volně v dovednostní hry hrát bez omezení.

a nbsp;

Agility může být vyjádřen ve schopnosti současně žonglovat šesti planoucími pochodněmi, skákání přes překážky, nebo líbání na ulici tak, že není si všiml někdo jiný. Hlavní věc je, aby sám stavu a přesně vykonávat to, bez ohledu na to, jak těžké to může zdát.

Vezměme si některé z témat

Skill Games volný hod neustále něco nového, ale je pravděpodobné, že podobné trendy subjektům než k směrů hry. Platforma mohou setkat s novými postavami, ale bude stále plošinovka, a budete opět jezdit na místě shánět artefakty, zničit nepřátele, najít cestu ven, nebo jiný způsob. Při zkoušce, budete potřebovat hbitost, aby nedošlo k pádu do propasti hory neprokluzuje a zůstat na lanech.

a nbsp;

dovednostní hry Flash dovednostní hry patří vyjádření a další potřebné vlastnosti. Například, přesnost, rychlost, pozorování a vynalézavosti. Ve sportu, aniž by obratností nemůže dělat, a dokonce i vytrvalost nepomůže přežít dlouhodobém horizontu, pokud si naklonit překážky, které je třeba skákat, nebo nebude schopen zasáhnout cíl v biatlonu, a v boxerském ringu vám bude umístěn v prvním kole, pokud ne vynalézt způsobit jeho drcení údery. Každý cestující musí být čiperný, vyrovnat se s nečekanými obtížemi podél cesty. Musí být schopen se uživit, Piranha-zamořené řeky plavat, aby se oheň, stavět dočasné bydlení, dobýt horu, najít cestu ven v jeskyni, skok přes mezeru, útěk od domorodců a divokými zvířaty.

a nbsp;

podvodníci karty a ostré předměty – jsou stále podvodníci! Oni šikovně narušit karty a skrývat míč, klame hlupáky. Pro jejich akce je obtížné sledovat, jak se zdokonalit své dovednosti na dlouhou dobu.

a nbsp;

Můžeme také zahrát dovednosti s populární destinací, jako je koule. Multi-barevné koule had run, padající z vrcholu a se objeví z ničeho nic. To, že nejsou naplněny všechna pole, musí být zničeny natáčení či vyměněny, vytvářet stejné skupiny. Obratnost je nutná a za jízdy, a to zejména v ledových podmínkách. Správa nákladních a osobních automobilů, se snaží, aby se vešly do rychlosti otáčení nebo zaujmout své místo na parkovišti. Také zábava hrát v driftu kde auto hrozí dostat ze silnice s ostré zatáčce.

Kdo je s námi, on je chytrý

Hrát dovednostní hry online zdarma zájem každém věku. Kdo by nechtěl vyzkoušet své reflexy a vylepšit pomocí virtuální zábavy? Můžete rybařit, aby chirurgické zákroky na opravu auta, hašení, cestování, sport, tanec.

dovednostní hry Simulace realistický a blesk výrobky určené pro mladé i starší hráče. Blízko Dora, Tom a Jerry, a Červené karkulce zde sousedí se starými přáteli – Super Mario a Sonic modrý ježek. Hrdinové karikatur a komiksů, televizních seriálů a filmových hvězd jsou zapojeni do mnoha příběhů. Budují a zničit, jízdě rychlostí a hledat stopy, toulky v bludišti, lovu a uprchnout sami. A budete s nimi

  • běžet, skákat a létat
  • snímání
  • Přesun
  • Vyhledávání
  • K překonání

S námi nebudete nikdy nudit, protože víme, že hodně o velmi vzrušující hru.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more