Záložky
Bojové hry

Bojové hry

Možnosti jsou mnoho bojových her, a můžete hrát je zdarma. Můžete bojovat z ruky do ruky, nebo ozbrojit sebe na zuby. Nepřítel bude vždy hoden – ne uvolnit. Challenge se ve sportovní aréně, kroužek válečníky, v pouliční boje. Od bitvy, máte minimální dovednosti, ale ne na dlouho – Brzy budete mít možnost zlepšit výkon. Po každém zápase účtu získáte určitou částku, která závisí na výsledku bitvy. Vezmi si to k doplnění zdraví, charisma, obranu a zbraně. Nyní je čas jednat, určitě vyhrát.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Hry Bojové hry podle kategorie:

Bojové hry zdarma – Nejlepší tam zábava

Boj proti hry online Boj proti hry online V našich hrách, všechno je možné a všechno je povoleno. Boj s pěstí a nohou, používat zbraně, boj s tyrany sami, nebo útočit na kolemjdoucí. Zde nebudete obvinit z nespravedlnosti, protože jedna síla je v pořádku. Dokonce i politici a filmové hvězdy nejsou velké problémy, pokud máte něco proti jejich image. Začít bojovat ve hře, jednoduše vyberte nepřítele.

Projděte sekcích

Připojte se k Ninja a vyškolený majetek nunchaku, meč, a prvky bojových umění. Tyto prchavé vojáci trénovat na mnoho let, aby se stal skutečným auto zabiják. Je pouze potřeba trvat několik jednoduchých úrovní, aby bylo dosaženo jejich dokonalosti. Budete Ninja Turtles, který učí sensei Splinter. Neměl odmítnout postarat a vámi, a když jste připraveni, jít s čtyřmi odvážných želv zúčtovaných nepřátel podzemních labyrintů a městské prérie.

a nbsp;

Bojové super hrdiny napínavé, protože mají neobvyklé síly. Otevřený boj her v řadě a stát se silným, hbitý, rychlý a nebojácný charakter komické knihy. Zažijte sílu boha kladiva Thor, Captain America pomoci vypořádat se s roboty, a Batman porazit monstra. Postavy anime a manga je také pozván hrát v boji. Megaman, Naruto, Ben 10 a mnoho mladých lidí vyšli bojovat a vyhrát. Ve svém arzenálu moderních zbraní a kouzel, ale hlavně – jsou plné ušlechtilého zatvrzelost, proti kterému neodolá zákeřnou nepřítele.

Boj proti hry online
Boj proti hry online mimozemšťané útočí! Je možné zůstat stranou, když váš svět se chystá kolaps? Přímé vaše vzpurný proti útočníkům, a jejich odstranění při jejich zpětném planetu. A vyrovnat se s takovou obtížný úkol, noste rukavice a jít do ringu, kde jste napadnout nejimpozantnějších konkurenty. &Nbsp;

a nbsp;

Sportovní hry zdarma bojů, jako jsou ty, které se věnuje v bojových uměních, nebo jen zvolí cestu do olympijských výšin. Zde je možné opakovat kaskadérské kousky na Jackie Chan, Rimbauda, ​​zajistíme box s zombie, sněhuláků a krávy. Sumo zápas, a tak odlišné, ale stejně zajímavé. V prvním případě, tlačí Tlusťoch v druhém – Účastníci ukazují skutečnou show.

a nbsp;

Přesto je více témat, na které se vztahuje naší sekci, a může být rozdělen do kategorií:

a nbsp;

  • Starověcí Boje: primitivní lidé a protivníky
  • Bitva o středověkých rytířů
  • fi, fantasy a mystický bitva
  • Bojová umění
  • Moderní boje

hrát hry boje nikdy neomrzí

Kluci vždycky rád být srovnáván síly, i když neměli možnost hrát hry na počítači boji. Primitivní chlapci kousat a poškrábání, vážil údery na sebe s kluby. Starožitné kluci bojovali s dřevěnými meči, cvičit neozbrojený boj, a tím připravuje stát se vojáky. Věky prakticky beze změny bojuje – opět vstoupil do hry meče, palcáty a pěstmi. Možná, že se něco změnilo v moderní době? To byste se divila, ale téměř vše, co zůstalo stejné, teprve nyní raději bojovat ve virtuálním světě, kde se hráč není zraněn tím a trpí pouze roboty.

a nbsp;

Vyberte simulátor s realistickými akcemi a flash produktů. Všude jsou atraktivní boční a různé příležitosti. Několik kol nebo úrovně potřebují k přežití v zápase způsobit poškození soupeře a skóre maximum herní body a vytvořil rekord.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more