Záložky
Útěkovky

Útěkovky

Funny a mystické detektiv a romantické hry najít cestu ven se vyzývají, aby hrát zdarma online. To může být uzamčen v luxusním paláci, ale zlaté kleci, příliš nudné. Chtěl bych nechat to v zájmu svobody a čistým vzduchem. Ale ještě horší ze všeho je, když jste zavřený ve škole, do krypty nebo jeskyně, v kosmické lodi. Jak se dostat ven, pokud nemáte klíč y? Zkoumání vesmíru, a jistě bude užitečný. Na kus papíru, může být kód zámku, pod koberec je skupinový klíč, a na webu, možná přilepená sám klíč. Číst etikety a používat předměty.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Hry Útěkovky podle kategorie:

Když tam je online hra najít cestu ven, bude nalezen způsob, jak se svobodou

Útěkovky Útěkovky Děti se bojí, aby svou matku z dohledu, a ne být ztracen. Pokud se tak stane, nebudou vědět, pro spásu, které berou, jak najít cestu domů. Vyrůstat, oni si pamatují svůj obvyklý způsob – v zahradě, dětské hřiště, nejbližší obchod a zpět domů. Teď se cítit jistější, když divné místo stále děsí. Ale i dospělý by mohl ztratit, pokud se ukáže na neznámém terénu. No, pokud je to město s přátelskými občany, že výzva směru. A pokud obrovská zalesněná plocha s agresivními domorodci, podzemní jeskyně, ale ještě horší – kosmická loď cizinci?


Je možné se ztratit v banální budově s četnými chodbách a schodištích, hledání správné kanceláře nebo výstupu. Proto je schopnost se orientovat v prostoru je důležité, a to může naučit. Můžete začít dělat hrát hry on-line najít cestu ven, kde se bude veselá a mystická témata celý proces zábavné.

fascinující proces hledání

Virtuální svět je mnohem jednodušší k realitě, protože tam je vždy tipy a doplňkové předměty, s nimiž jste si jisti, dostat se z obtíží.

  • studovali na území
  • číst znamení – oni náznak toho, co dělat
  • Vyberte si něco si můžete vyzvednout
  • Pokuste se připojit díly našel materiály
  • Použijte předměty
  • se podívat do rohů okna, pod pohovky a skříně, otevřených dveří

To komplikuje úkol na vás, najít cestu ven online hra má časovač. Zápis neúprosně běží dolů, a musíte chytit jako mnoho dalších. Pokud jste byli zmateni a neviděl možnosti pro nové akce, zkuste jeden z tipů, ale uložit je, protože jsou omezeny na dlouhou dobu zotavuje. Někdy hrdinové čelí nějaké hrozbě, a pokud není opatrný, ztratíte. Všude umístěny pasti nebo budete útočit na monstrum. Zkušení hráči jsou si vědomi tohoto nebezpečí a snaží se pečlivě jednat. Ale i kdybychom náhodou zemřít, můžete okamžitě začít znovu, a vědět, kde problém spočívá v záloze, je snadné, aby se zabránilo.

Nejzajímavější téma hry najít cestu ven

Určitě milujete mysticismus. Jsme také rádi těchto příběhů, a připravili jsme zdarma hry online hry najít cestu ven pro milovníky vzrušení z neznámého.


Útěkovky Útěkovky Na Halloween odvíjející skutečnou vášeň. Duchové, upíři a zombie chtějí mezi lidmi v oblecích. V temných kobkách vrzání řetězců se pohybují kostry, pavouci spřádat své sítě. Jak se vám daří, být v takovém místě v noci? Ale teď nedá nic dělat – Musíme se dostat ven více.
Tmavé zdi věznic nemají romantickou zábavu, a chcete se dostat ven. Nikdy saps použít dynamit svázat listy do provazů a mlatek na úzkých oken, demontáž stěny cihlu po cihle. Jen tak budete mít šanci opustit tento vlhký a fuj místo.


Nicméně, někdy si jen chcete uniknout z lekce. Je nezbytné, aby nevidíte učitel a ředitel bodované. Hraní her najít cestu ven z místnosti, používat logiku a dovednost úspěšně provést uniknout. Fantastický směr hry online zdarma zjistit, také přitahuje. Navštívíte prostoru; v hradě střeženém draky; County Dracula; Batman pomoci uniknout z Joker; ocitnete v lese víl; stejně jako princ zachránit princeznu z domu čarodějnice.


Budete navštívit mnoho dalších míst, kde hledat východy. To může být zoo, zábavní park, Toy Factory, město duchů, farmu a mnohem více.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more