Záložky

Hvězda Colony

Alternativní názvy: Starscolony

Hvězda Colony on-line - neobvyklé reprezentativní počítačové hry online. Tento projekt schopen kombinovat hospodářskou strategii, a klasické RPG quest. To je on-line hra Hvězdní hráči kolonie představuje jedinečnou příležitost vytvořit si vlastní vesmírnou kolonii, produkují celou řadu zdrojů, a zapojit se do boje s mnoha konkurenty.

Připojte se do hry hvězdiček kolonie by neměla trvat mnoho času, stačí si vybrat přezdívku, e-mailovou adresu, kterou obdržíte e-mailem potvrzení o registraci, vybrat si složité heslo pro výběr a Pohlaví. Jak vidíme na hru hrát online registraci kolonií vyvinuté ve velmi jednoduchým a přístupným způsobem. Registrace Hvězda kolonie je vaše vstupenka do světa budoucnosti, ve které budete budovat svou vlastní kariéru a stát se úspěšným majitelem vesmírné kolonie. Během hry on-line Hvězda kolonie je zcela zdarma, a protože hra je zcela na bázi prohlížeče, nemusíte stahovat a instalovat do počítače, žádné zákazníky.

Na rozdíl od většiny ostatních on-line hry, on-line hra Star kolonie má výraznou schopnost - příležitost ztratil. Ano, tady je vaše postava, takže bez komfortu a nesmrtelnosti nebezpečí odejít z tohoto života je na vás čeká na každém kroku - hlad, nemoci, boj, útok na místní faunu - to vše kdykoliv vás může připravit o život, tak se vyplatí být obzvláště opatrní při první začátku hry. Postupem času, jak budete moci akumulovat dostatek peněz a provedení nezbytných studií, dostupnost klonování se vaše postava, která je klíčem k řešení problému možné smrti, ale až do té chvíle jeho hlavní hodnota - život stojí za to zachovat velmi pečlivě.

Spuštění hry, vaše postava je stále velmi brzy rozhodnout, jaký druh vůbec globálních problémů, protože se dostaly do popředí otázky jejich vlastní přežití ve velkoměstě. Najděte si svůj první zaměstnání, nech to být nedostatečně a podhodnocené, ale to přinese tolik potřebné na nákup potravin a nápojů peníze. Taková svoboda jednání, která umožňuje hráči neblaze proslul jako dobrodruh, a zákon dodržující a slušný obchodník, a možná jeden a druhý spolu, přitahuje mnohé, kteří chtějí hrát hry on-line hvězda kolonii, dnes po celém světě budují kariéru ve světě budoucnosti zabývá několik desítek tisíc lidí.

V průběhu času se zvýší nejen váš bankovní účet ve virtuální hře poroste vaše ambice a cíle. Pokud včera jste vyřešil bezprostřední problém najít jídlo a přístřeší, ale teď řídíte celou kolonii hvězdných představitelů obrovské peněžní toky a řešit globální problémy získat nové území a zvýšit svůj vliv v herním světě. Jak můžete vidět, hrát hvězda kolonii v jeho údivu v každé fázi hry, protože to, co se Hvězdní hráči kolonie hrát se nebudete nudit. Zkuste to a vybudovat fantastickou kariéru ve světě budoucnosti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more