Záložky

Call of the Dragon

Alternativní názvy: Volání draka, drak hry, hovor draka on-line, zavolejte draka online hry, hrát online volání draka

Dragons - toto mýtické postavy, které přitahují pozornost lidí na dlouhou dobu. Ty jsou uvedeny v pohádkách, legendách a filmy. Počítačové hry jsou také není výjimkou. Nabízené za vaši pozornost prohlížeč online hra Call of the Dragon - MMORPG v ruštině.

Pokud máte rádi tento žánr her, pak jděte do toho, ale před registrací recenze na systémové požadavky pro PC:

·                    Operační systém Windows Vista/7/XP/NT/2000

·                    Procesor Pentium III 1000 MHz

·                    RAM 512 Mb

·                    Připojení k internetu 56KB (modem) nebo rychlejší

·                    Browser .

Jak jste si možná všimli už, hra je vhodná i pro kancelářské verzi počítače. Připojte se do hry Call of standardu Dragon: oficiální webové stránky hry stiskněte tlačítko pro vytvoření účtu, který se otevře na stránce, kde jste vyzváni k zadání e-mailovou adresu, heslo a jméno, pod kterým budete vědět na fóru. Zde je přijetí licenční smlouvu, a stiskněte velké červené tlačítko pro přehrávání. Na toto vaše registrace Call Dragon skončil. A dostanete na stránku s taženým mapa světa Stilland označil umístění herních serverů. Zde si vybrat herní server, a jde se na stránku pro vytvoření znaku. Je okamžitě poznamenat, že hrát hru on-line Call of the Dragon vás bude pro lidskou rasu. Můžete si vybrat mezi hrdiny, jako je

·                     Bojovník

·                     Mage

·                     Assassin

·                     Vlkodlak

Warriors - to jsou hrdinové, kteří mají schopnosti melee a mají vysokou úroveň ochrany. Magee Specializujeme se na používání magie útoku na dálku.

Assassin - rychlý a chladnokrevný bojovník, který v bitvě může zmařit soupeře. Upíři mohou specializovat na kouzla, mohou být léčeny a mají jiné bonusy.

Výběr pohlaví charakteru a zaměření, stejně jako její název, můžete začít hrát hru on-line Call of the Dragon. Výzva k zahájení Dragon on-line hra vám nabídne absolvovat školení na jehož konci jste zvládl kontrolní systém ve hře.

Chodil po městě a dělat některé questy, můžete okamžitě volejte draka on-line vydělat několik úrovní. Získat pro každou úroveň své herní postava dostane 5 bodů, které můžete dle svého uvážení je distribuován mezi hlavními vlastnostmi charakteru:

·                     Luck

·                     Výkon

·                     Inteligence

·                     Endurance

·                     Agility

City, kde najdete sami sebe, když jste v Call of the Dragon hrát standardní strukturu. Tam můžete navštívit radnici, obchody, které prodávají zbraně, příslušenství, najít arénu na trhu a mohou navštívit jiné standardní strukturu.

Hra Call of the Dragon on-line se liší od většiny online her, protože poskytuje příležitost trénovat svou postavu bez osobní účasti přehrávače (v režimu offline). Ale tento druh školení jste strávit akční body, které jsou každé ráno doplňováno. Bohaté možnosti jsou otevřeny pro fanoušky zlepšit situaci ve hře. Zde je místo, kde se obrátit: můžete uspořádat předměty, vyčistit je, analyzovat, zlepšit, embed objekty v runami, a dokonce i zduchovnit je.

Je třeba poznamenat, že hra má práh dospělosti: až do úrovně 10 zakázanou bitvy mezi hráči a více než 10 - můžete bojovat v aréně. Ale v aréně nemůžeš strávit víc než 20 bojů den. Během bitvy v aréně vaší postavy dostane hodnocení a čest. Vše ostatní může jít zabíjet zvířata a dělat questy, které dávají NPC. Boj proti monstra ve hře probíhá bez účasti herní postavy.

Vydělávat peníze a zkušenosti, když vám dojdou akční body vaše postava bude moci požádat o výměnu práce.

Hra Call of the Dragon bude apelovat na fanoušky a týmové hry, protože vznik cechů ve hře za předpokladu, vývojáři. Vstup do cechu, bude vaše postava bude moci využívat cechovní budovy, stejně jako účast v bojích mezi cechy.

Call of Dragon on-line registraci vám umožní ponořit se do kouzelného světa naplněného dobrodružství. Zde si každý může najít něco zvláštního.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more