Záložky

ZooMumba

Alternativní názvy: ZooMamba

ZooMumba

ZooMumba on-line - je prohlížeč, on-line hra, která je určena k vytvoření osobního univerzální témata zoo. Online hra ZooMamba postaví hráč cílem je vybudovat a rozvíjet nejlepší zoo! Uživatel vybere, který se usadí v zoo jako jeho sestavení a přilákat návštěvníky.

Vzhledem k tomu, že hra je ZooMumba on-line prohlížeč, nevyžaduje velmi vysoké požadavky na systém. Chcete-li hrát, následující parametry bude stačit počítač

• Procesor 1 GHz;

• 512 MB RAM

• 64 MB grafické karty.

No, samozřejmě, musíte mít přístup k Internetu a prohlížeč.

Chcete-li začít hru, budete muset zkontrolovat, byl předán ve hře ZooMumba, to znamená, že vytvořit osobní profil hráče. Chcete-li provést ZooMumba registraci musí vybrat sekci na webu Registrace hru ZooMumba a proveďte následující kroky:

• Zadejte své jméno, které bude použito ve hře;

• Zadejte svůj e-mail;

• Zadejte heslo,

• Přečtěte si a souhlasím s podmínkami používání hry.

Registrace on-line ZooMumba zde končí a můžete jít přímo do hry.

Na začátku hry se ZooMumba pomoci asistenta, jehož jméno Galya. To navrhne, co dělat v různých situacích, a bude seznámit studenty se základními zákony hry. Chcete-li zvládnout hru, jednoduše postupujte podle jeho pokynů.

Zpočátku, každý hráč dostane start-up kapitál, který je zastoupen ve formě:

• zveropenni

• zoodollary

Zveropenni - měna, která se můžete dostat do hry, když je zpoplatněn určitou částku po dobu 1 hodiny.

Zoodollary - měna, kterou lze koupit za skutečné peníze a otevírá řadu dříve nedostupné funkce. Je důležité si uvědomit, že příspěvky do hry o skutečné peníze výrazně zjednodušuje proces rozvoje zoo.

ZooMumba on-line hra, jejímž cílem je vytvořit co nejlepší zoo. A hráč, jako ředitel, zvolí směr ZOO. V průběhu hry, bude uživatel muset svědomitě starat o své domácí mazlíčky, pobavit návštěvníky a maximalizovat svůj zisk, který se bude postupně zvyšovat, jak uživatel zvýšení zoo.

Hrát hru ZooMumba on-line, budete muset neustále zlepšuje. Finanční prostředky obdržené okamžitě investovat do modernizace a rozvoje jeho zoologické zahrady, aby to nejlepší a nejvíce unikátní.

Nejprve musíte získat kryty pro domácí mazlíčky. Můžete je umístit na různých místech a v různých kombinacích. Po instalaci klece - může běžet tam domácí zvířata. Je třeba neustále dívat na stavu zvířat. Usazování v jedné voliéře Muž Žena a můžete vytvořit pár, který pak může porodit. Nebo si můžete zařídit zábavu, dal v jedné buňce dva agresivní muži, ale v tomto případě se mohou navzájem zabít.

Ve hře ZooMumba nesmí na chvíli zapomněl, že zvířata potřebují pozornost, péči a lásku. Nesmíme zapomenout, aby uživili své mazlíčky, pití, železo, vlak a sledovat stav jejich zdraví.

Zdobit voliéry, můžete zvýšit pořadí zoo, která také přidává některé jedinečné zoo, zvýšit návštěvnost a zisky, resp.

Vše, co potřebujete, aby bylo možné hrát hry on-line ZooMumba lze zakoupit v obchodě. V procesu vývoje budou moci koupit další vylepšení, které mohou být umístěny v zoo. To může být, například, zábavní park. Samozřejmě, že tato zlepšení přispívají k hodnocení zoologické zahrady v důsledku stále více lidí bude chodit dovnitř a přinést velký zisk.

Vylepšete příjmy budou také pomáhat zoo se nachází na hotelu. Dále to může být také vybaven řadou restaurací, které tvoří významný příspěvek k rozvoji zoo.

Mezi skříní lze instalovat různé dekorativní a vaši návštěvníci mají komfortní a pohodlné cestování. Položte stopu na mysli, takže totéž lze snadno dosáhnout jakékoli kryt.

Grafika ve hře je docela kvalitní a pohodlné. Také ve hře má spoustu příjemných překvapení z vývojářů na zvláštních příležitostech. Trávit čas s spolu s ZooMumba zábavu on-line!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more