Záložky

Zone 403

Alternativní názvy: Zone 403

Pokud chcete pohodlí vašeho domova, zkuste ruku v boji o přežití v post-apokalyptickém světě, Game Zone 403 on-line právě pro vás. Tato hra obsahuje bojový simulátor a prvků hospodářské strategie. Chcete-li hrát hru Zone 403 on-line, nemusíte se zapojit do zdlouhavá instalace hra klienta či dalších programů. K tomu budete potřebovat pouze přístup k Internetu prostřednictvím vašeho oblíbeného prohlížeče a projít jednoduchou registrací. Není divu, že on-line hra zóny 403 na serveru kombinuje několik tisíc lidí, kteří se již rozhodli svou strategii přežití. Někdo se rozhodl tvrdě drsné osamělý stalker, jiní vytvořit skupiny a soutěžit o vliv v tomto krutém světě, které se účastní střelby, obchodování a zapojit se do výroby zboží.

Chcete-li hrát v zóně 403 on-line, budete muset zaregistrovat. Připojte se do hry Zone 403 jednoduchý a nezabere vám mnoho času. Chcete-li začít, vyberte původní název pro svou postavu, která bude vidět ostatní hráče on-line. Dále, vstoupit do hry známé jen pro vás a potvrďte heslo seznámit s pravidly, které musí být dodrženy. Po tomto registrace Zone 403 je dokončena a vy se můžete soustředit na přežití ve světě po apokalypse.

Zone 403 je svět, ve kterém musíme hrát stalker - muž, který nevysvětlitelně přežil cestu během Apokalypsy. Po vstupu do hry dostanete na výběr spuštění prvního levelu zbraně. Hra má tři typy zbraní: zbraně, laserové a impulsní. Rozvíjejte své zvolené zbraň a dovednosti používat. Čím častěji se vaše postava používá to - lépe používá. Chcete-li změnit typ zbraně ve hře předpokládaných speciálních obchodech s uniformách.

Každý, kdo začne hrát hru on-line Zone 403 od jeho křest ohněm. Chcete-li to provést, klepněte na odkaz "bojovat" na rozhraní vaší postavy a bojovat v sekci, a pak máte slušnou soupeře.

Boj v 403 pásmu dojít postupně. Přesněji řečeno, je třeba předvídat směr, ve kterém se bude váš soupeř jít a střílet v tomto směru. S přesně opak, měli byste jednat během soupeřova výstřel. Mnohem zajímavější hrát v zóně 403 a na účast při střetech mezi herních skupin, protože se zapojit více skutečné lidi. Oderzhivaya horní straně v bitvách, získáte cenné zdroje a další cenné zkušenosti. Může ukázat své obchodní nadání a prodávat vytěžené zdroje na trhu za konkurenceschopné ceny pro sebe. Jak porozumět Zone 403 - on-line - hra, ve které k přežití, docela těžké, takže je lepší, aby se spojili s nejkrásnější pro vás bratry v mysli.

Online Game Zone 403 je svět, který je velmi rozsáhlá a je rozdělena do menších oblastí, které budou umístěny strategicky významné budovy, silnice a další textury. Mohou získat práci v továrnách. Můžete si také koupit jeden z nich a vytvářet zisk. Pokud pracujete příliš líní, můžete číhá dobrodruh, přejděte na silnici a terorizovat neopatrné cestovatele.

Přijaté křest ohněm a jako první vydělávat peníze, měli byste zvážit své bojové zařízení pro zlepšení své obrany. Takové potřebné věci opět lze nalézt v obchodech, kde široký sortiment brnění, helmy, boty, maskování. V boji s vynikající zážitek pro vás v útoku a nepřítel je výhoda v zařízení vám pomůže zachránit život. Zkušenosti se dostanete po boji jde o vývoj vaší postavy. Například, zlepšení dovednosti maskování lze obecně nevýhodné pro vás ujít boj.

Ujistěte se, že hra Zone 403 on-line vám dá šanci cítit se ve světě po apokalypse, a každý den bojovat o přežití v něm.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more