Záložky

Hrdinové Zemi

Alternativní názvy: Heroeslands

Pokud se někdy budete beznadějně uchvátil "Heroes of Might and Magic", zejména třetí část, zatímco on-line hra Heroes Land udělá to znovu. V této tahové strategii pro sdílení dost cestování a dobrodružství plné, bitvy vaší postavy s monstry, bojuje se soupeři a turnajů s nejlepšími bojovníky. Hosté mohou očekávat, že společenský život ve frakcích či klanů, kde můžete najít stejně smýšlející lidi, aby sám dokázat, diplomata, najít skutečné přátele.

Připojte se do hry Heroes Pozemek je velmi jednoduchá - musíte zadat jméno postavy a e-mailovou adresu, heslo a bezpečnostní otázku (pokud se najednou vaše registrační Heroes Land vyžadují přestavbu), zadejte ověřovací kód a přijímám souhlas uživatele.

A takový okamžik - který je povolen vy Heroes Land on-line registrace, ale něco, co nemá zátěže navíc? Zkontrolujte, zda máte aktuální verzi Adobe zapotřebí Flashplayer, pravděpodobně důvodem je, že.

Takže teď to funguje, můžete začít vytvářet postavu, nebo spíše znaky - Heroes Land hra on-line vám umožní vytvářet a ovládat až devět postav z různých ras a frakcí. Jen "ale" - že není dovoleno komunikovat. No, otázka o počtu otázky - o kvalitu. Sami s cílem vytvořit jedinečný charakter, který nabízí mnoho příležitostí - výběr frakce, třídy, profese, a samozřejmě, vytvoření portrétu. Začněme s frakcí, které se ve světě Heroes LAND on-line život a konfrontuje standardní množství - jsou rozděleny do tří a klasicky na bojovníky a mágy.

První závod - zástupci světa: rytíři, elfové a čarodějové.

Druhý závod - představitelé tmy: obyvatelé pekla, nekromanti, čarodějové.

Třetí závod - postavy zaujímají neutrální stranu: bažina obyvatel, a barbaři "elementalists."

Dále, přiřadit název vybraného znaku a rozvíjet vhodný závod portrét. Zde, snad, můžeme nyní hrát Heroes zemi.

Jedním z hlavních hodnot vaší postavy v této mytické a nepředvídatelném světě, je to "zážitek", který se stane větší s každým dalším kole. Také ještě jedna důležitá vlastnost pro ty, kteří chtějí hrát hry on-line Heroes pozemku jako vojenský stratég - je "charisma". S jej v hojnosti, můžete získat počet jednotek a tvoří armádu hodnou jejich vůdce. Mimochodem, nákup vojáci žoldáka být spíše výhodná investice peněz, protože nemůže ho zabít, ale jen na chvíli odstoupit ze hry.

Heroes Land on-line hra, která může být důstojným soupeřem v boji jeden na jednoho a ve skupinových bitvách nebo pořádaných turnajů (zvláštní funkce místní PvP - mohou soutěžit okamžitě v platnost čtyři hráče). Pro klidnější stratégů Heroes Land hrát stejně vzrušující - můžete vybírat zdroje, stavět hrady, zapojit se do hry nebo hospodářství, aby se stal cestovatel. Sjednotit ve skupině a jít vidět svět, bojovat proti monstra, draci doupě hledat a vytvářet jedinečné artefakty. Vezměte prosím na vědomí, že se spojí s ostatními hráči, máte možnost postoupit porovnávat a analyzovat je, a váš nejlepší / problematické stranu vytvořit nejúspěšnější tandem.

Závěrem lze konstatovat, že hrát hry on-line Heroes pozemku - je víc než jen hold milované miliony «Might and Magic III", je jeho duch a jeho zákony, zde najdete ještě odvážnější a zajímavější setkání s mýtickými tvory tohoto tajemného a fantastického světa.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more