Záložky

Dobyvatelé Eridani

Alternativní názvy: Dobyvatelé Eridani

Dobyvatelé Eridani online - fascinující role-playing hra, která vás zavede do nádherného světa fantasy hra, kde tři různé závody se spojily v boji o místo pod sluncem.

Připojte se do hry Dobyvatelé Eridani poměrně komplikované. Musíte zadat vaši e-mailovou adresu, která bude použita pro vstup do hry, zvolte si heslo a vybrat si rasu vaší postavy. Registrace vyžaduje Conquerors Eridani vybrat mezi militantními stepních lidí, hrdých elfů a pečlivé obyvatelům hory. Každá rasa má jak své výhody a omezení. V dobyvatelé Eridani on-line registrace vám umožní vybrat jednu z pěti obrázků pro vaší postavy, pro každý vkus a barvy.

Na začátku hry dostanete ovládat malou vesnici, která bude základem pro další rozvoj jako hráč. Postupem času budete moci proměnit v mocné město nejen, ale také se pod jeho kontrolou ostatních stanovišť.

Ve hře existují čtyři základní zdroje: jídlo, dřevo, kámen a železo. Každou hodinu se dostanete určité množství zdrojů, bude jejich počet zvyšovat s růstem a rozvojem svého města. Města různých ras má svůj vlastní osobitý způsob vývoje. Všechny budovy, které můžete stavět lze rozdělit do následujících skupin: těžba zdrojů, města tváření, vojenské, obchodní, politické a skladování.

Každá rasa má svou vlastní specifickou sadu jednotek. Pokud se úspěšně kombinují své výhody a nevýhody doplněk, můžete vytvořit neporazitelný armádu schopnou zachytit veškerou okolní půdu.

Pokud začnete hrát hry on-line pro dobyvatele Eridani elfí rasy, můžete zaměstnat Druids, vlkodlaky, lesní víly, odstřelovači, kanci, jednorožce, zeny stíny. A jak osadníci připravit a vybudovat ballista. Ovládání každé vážné povahy elfí armáda zvolila staršího.

Rozhodování v dobyvatelé Eridani hrát za horalů, které máte na vašem místě, jako zřejmě vojáci: master kladivo golemy praschiki, kopí frézy, tmavé jezdci drakonoyaschery, trackery, a samozřejmě všech těchto tvrdých mechanických strojů: stenolomami a trebuchet. Zřídit nové osady horníky Advancer a spravuje horské armády náčelník.

Hra Dobyvatelé Eridani on-line naleznete i ty, kteří milují ducha svobody a cestování. Vzhledem k tomu, že bude moci začít hrát na stepi. Mezi obyvateli stepí si můžete najmout bojovníky, kopenoschikov, lučištníci, crossbowmen, stepní jezdci jezdci Khan a hlídky. Mezi technologie stepi raději katapulty a beranidlo. Leader stepní vojáci je Khan.

Jen začal hrát hry on-line Eridani dobyvatele Určitě jste si všimli, že na světě není zdaleka sám, otevření karty, můžete si prohlédnout své nejbližší sousedy a ocenit je za nebezpečí a příležitostí profitovat z nich něco.

Dobyvatelé Eridani online hra, kde je přítomno více než tucet různých dovedností velitel vzdělávání, kavalérie, pěchoty, vůdce, školení vojáků, obléhací zbraně, okamžité vrácení armáda inteligence, šanci vyhnout se útokům a velcí velitelé vývoj postav.

Online hra Dobyvatelé Eridani je k dispozici v prohlížeči, ale také si můžete stáhnout hru klienta a nainstalovat jej do počítače. Celková hmotnost herního klienta není velký, ale to vám umožní mírně snížit spotřebu šířky pásma. Nejzábavnější hrát Conquerors Eridani velkou firmu, protože pak si můžete vytvořit svůj vlastní herní alianci, nazvaný klan. Nejsilnější klany spadají do Síně slávy hra na hlavní straně.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more