Záložky

Outland

Alternativní názvy: Outland

Outland on-line - zajímavé role-playing hra, která se odehrává v magickém světě, kde ostrovy vznášet v oblacích, kde jsou tmavé kobky a krásné lesy. Všechny lokality jsou plné různých nebezpečí, a to přidává koření na dobrodružství.

Registrace v Outland hry je následující. Nejprve musíte projít Outland registraci na místě, a pak se budete muset stáhnout hru klienta získat přístup ke hře. V Outlandu, on-line registrace není příliš složité, a nemusíte trávit tolik času se snaží získat přístup k hraní.

Systémové požadavky pro on-line hra Outland následující:

• Procesor - 500 MHz;

• Vnitřní paměť PC - 128,

• požadované množství místa na pevném disku - 35MB;

• Grafická karta s podporou OpenGL;

• HTTP připojení k internetu rychlostí 16kb / s

• nainstalovanou Javu 1.

Je důležité nezapomínat, že v zájmu, aby na to hrát v Outlandu je důležité pro konfiguraci Java 1. 5. Potřebné JAVA verzi si můžete stáhnout přímo z internetových stránek hry. Většina moderních počítačů splňují tyto požadavky a můžete snadno získat přístup k herním Outlandu.

Cesta do kouzelného světa Outlandu, se setkáte různé příšery, které jsou rozděleny do 20 tříd. Celková částka k dispozici pro zabíjení roboty přes stovku. To vytváří skvělou příležitost pro rozmanitost a bojové hry, která uspokojí i ty zanícený touhu a zkušené hráče, kteří pryč víc než herní projekt.

Zahrajte si hru on-line Outland potřeba rozvíjet svou postavu. Můžete ho může čerpat různé dovednosti, kombinované v těchto typů: kouzlo, zpracování, alchymii, kushernoe věc zbraň obchod a intelektuální estéty - šperky. Všechny tyto dovednosti vám umožní vytvářet různé doplňky, které dělají život jednodušší pro váš dobrý charakter. Pro výrobu herních objektů a artefaktů použity různé materiály, v Outlandu mají také různé třídy. Tyto materiály jsou: dřevo, kůže, kov, prvky, součásti a drahokamy. Bizarní kombinace materiálů, spojených dovedností a vzorů můžete vytvořit úžasné věci. Díky těmto zábavné sdružení hrají v Outlandu je vždy zajímavé a nikdy nuda.

Zahrajte si hru on-line Outland zajímavé sbírat různé typy položek. Objekty mohou získat plněním questů, zabíjení roboty, stejně jako při pohledu do zákoutí, kde se může skrývat poklad. Díky speciální vytrvalosti můžete sbírat sady objektů stejného typu (např. v ledním věcí, vzteku nebo brnění set velký lučištník), se sešli kompletní sadu, dostanete extra bonus. Celkem ve hře nyní vytvořil téměř padesát různých sad, které vám umožní, aby se stal úžasný a vzácný bojovník.

Outland on-line hra, ve které herní prostor reprezentovalo pět kouzelných ostrovů plovoucí na obloze. Všichni obyvatelé nebeských ostrovů patří do dvou soupeřících táborů řádu a chaosu, které jsou také rozděleny do tří typů: bojovníci, horníků a tvůrci. Dosažení páté fázi vývoje, budete muset rozhodnout, jakým způsobem si blíž chaosu a řádu. Jen v Outlandu existuje tolik různých profesí, takže hard-pracovní hráči jsou ponechány bez prostředků k obživě.

Outland hry online - to je skvělý způsob, jak mít dobrý čas a odpočinout od každodenních problémů. Kouzelný svět Outlandu umožňuje plně vyjádřit svou představivost a rozvíjet představivost. To je zajímavé a vzrušující hra.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more