Záložky

Zapomněli jste Rozměry

Alternativní názvy: Zapomenuté světy

Vítám vás ve světě Forgotten měření! Tento svět, skrývá řadu nebezpečí! Svět plný nekonečných bojů s monstrózní stvoření tajemná armáda Rift!

Herní Zapomněli jste on-line měření - ztělesnění všech nejlepší z her, jako je on-line kombats! Tento projekt byl propuštěn v lednu 2008, ale v krátkém čase bylo neuvěřitelné slávy a získal respekt mezi on-line hráčů. Připojte se k nám a nebudete litovat!

Online hra Zapomněli měření plnému napjatého kouzlo. Zde magie a oceli jako celek jsou neoddělitelně spojeny! Budeš se podílet na neuvěřitelné bitvy s obrovskými tvory do boxů a soutěžit v agility s ostatními hráči.

Zahrajte si hru on-line měření Zapomněli velmi zajímavé! V tomto světě, nejsou tam žádné hranice a žádná omezení, to vše závisí na vás. Cestování a objevování starověkých galerie podlahy, bude bojovat s jejími obyvateli pro podzemní dolování diamantů. Rozvoj svou postavu, vytvořit svůj vlastní unikátní sadu ostrých zbraní a brnění.

Shromažďovány loajální společníci a jít opačným portál pro vzácné elixíry, lektvary a úžasných věcí, které budete potřebovat při měření herní Zapomněli jste.

Play Zapomněli měření a více vzrušující, protože zde velké množství tříd postav, různých druhů příjmů a různé herní závislosti. Vaše postava bude moci zlepšit situaci a naučit se nové dovednosti.

Zapomenuté měření on-line, budete nikdy nebudete nudit díky jedinečnému systému nepřátelství. Kromě všech těchto magickém světě je v neustálém aktualizaci.

Na začátku hry Zapomněl měření on-line, všichni hráči jsou si rovny. Ale rozvíjet svou postavu, můžete si vybrat, kdo bude a jaké třídy patří.

Třídy znaků s celkem sedm. Tento Warriors, Mágové, Nekromanti, kněží, obchodníci, řemeslníci Keepers pořadí. Každá třída má své výhody:

• Warriors - kvalifikovaní řemeslníci zbraně a brnění. Členové této skupiny jsou silné, agilní a neuvěřitelně vytrvalý.

• Magee moudrý a inteligentní, jsou velmi silní ve svém živlu.

• Nekromanti - to čarodějové, fascinován světem až za hrob, mají znalosti brutální temnou magii.

• Ale kněží - svatý třída, která si klade za cíl léčit a léčit ze zranění přijatá v boji. Většina zkušených kněží jsou schopny obnovit charakter, který byl zabit v bitvě.

• Obchodníci pohádkově bohatí, mohou získat téměř vše, co existuje v tomto světě.

• Problém Řemeslníci kovárna zbraně, práci na staveništích a důlních drahokamy v dolech.

• strážce zákona jsou strážci pořádku. Chovatelé sledovat dodržování pořádku a nemají rádi tmavé průvodců.

Bude prokázat svou mužnost a statečnost v prudkých bojů vznikla pod hlavičkou východu nebo západu slunce v astrálním válek ničení.

Ale tuhý boj není limit! Vaše cesta je ve světě, který se stal místem neustálých prudkých bojů, nesoucí smrt. Místo pro síly, které se snaží zotročit objednat.

Musíte se znát, jeho ego a definovat, kdo jste: Light? Darkness? Neutrální? Nebo Bandit? Rozhodnutí pro vás! Možná, že jste - poslední naděje na vítězství v této věčné válce!

Hraní hry online Zapomenuté měření, stanete se mistrem smrtící zbraně nebo za studena-mocný vládce proudy magie!

Připojte se do měření hra zapomenuta je velmi jednoduché. Budete muset jít na oficiálních stránkách a vyplňte základní informace. Po obdržení dopisu na Váš e-mail, a potvrzující žádosti, budete mít plnou hráčem na zapomenuté rozměru! Nenechte si ujít svou šanci!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more