Záložky

Z-WAR zombie se blíží

Alternativní názvy: Zombie War, War Z, Zombie War

Dobré hry ve stylu "hrůzy", a ještě více tak se zombie, existuje několik. Hra Z-WAR-line - jedním z nich. Máte-li touhu ponořit do atmosféry, kde jsou lidé infikovaných virem zombie města bojují o přežití, pak jste tady.

Hra je zajímavá v tom, že můžete hrát jak na přežívající měšťanů a zombie. Z-WAR-line hra vás ponoří do světa, kteří přežili holocaust - utekla z tajné laboratoře virus, který mění lidi v zombie. Jen málo lidí dokáže odolat virus, a oni jsou jednotní v boji proti infekci. Online hra War Z přechází v Reynvud, Anglie.

Jediné, co stojí za zmínku - je věková hranice na hry pro ty, kteří s nezralou psychiku, která je až do 18 let.

Předtím, než budete pokračovat s registrací, pojďme zkontrolovat systémové požadavky vznesené vývojáři hry. Online hry Z-WAR nevystavuje některé nerealistické požadavky na počítačových hrách vhodných i pro kancelářské verzi, ale rychlost připojení k internetu by měla být dobrá, stejně jako nainstalovaný Adobe Flash Player na nejnovější verzi. Online hry Z-WAR je prohlížeč, to znamená, že nevyžaduje instalaci na vašem počítači jakýkoli software a spustit v libovolném internetovém prohlížeči v operačním systému Windows.

Připojte se do hry Z-WAR nemusí být nutné, pokud máte účet na sociální síti Vkontakte nebo Facebook.

Pokud nechcete, aby svázat hru se sociální sítí, registrace Z-WAR Online je velmi jednoduchá - musíte zadat jméno postavy, heslo, e-schránky, datum narození, ukazují na podlahu, vyberte si frakci, za které budete hrát ( zombie nebo lidí), zadejte kód z obrázku.

Budete muset přijmout uživatelskou dohodu a přijmout pravidla hry. Registrace Z-WAR bude dokončena po aktivaci herní účet kliknutím na odkaz, který vám byl zaslán na zadanou e-mailovou adresu. Po aktivaci, herního účtu, ponořte se do světa her. Postupujte podle pokynů budou chodit trochu trénink v novém (zatím), ale vzrušujícím světě.

Vaše postava bude mít následující charakteristiky ve hře:

• síla

• Obratnost

• Endurance

• Inteligence

• Vnímání

• Charisma

Kromě funkcí, může hra rozvíjet své dovednosti, jako je například:

• Bitva

• Zdravotní

• Inženýrské

• Sociální

• získat dovednosti

Pokud se rozhodnete hrát hru Z-WAR-line pro lidi, pak budete mít cíl - přežít a očistit co nejvíce území z nemrtvých. Mohou stavět barikády, opravy a vytvářet věci, které pak budou použity v boji.

Play být opatrní, protože jedí, nakazit a přejděte na stranu zombie.

Pokud budete hrát hru on-line Z-WAR jako zombie, pak se budete pohybovat hlad a chuť k jídlu a roztrhat mnoho lidí, jak je to možné. Čím více lidí, které jíte, tím rychleji se budou rozvíjet schopnosti vaší postavy, stejně jako její úroveň stoupá.

At War Zombies hrát zajímavé pro každého bez výjimky. Hra má spoustu různých místech - některé herní plochy - domy s místností, skladů, volných ploch a ulic. Během boje můžete použít všechny položky v dané lokalitě jako úkryty, ale útulky nejsou zametat zametat.

Když hrajete Z-WAR, tam bude spousta příležitostí, jak najít volné předměty na různých místech - od zbraní, souprav první pomoci a další munice.

Hra má velmi zajímavý bojový systém s nepředvídatelnými výsledky, protože v bitvě kdykoliv může zasáhnout buď své spojence nebo nepřítele. Nicméně, aby splňovaly herní rovnováhu pro útok na přehrávači mnohem nižší úrovni budete spoléhat v pořádku.

Jste-li offline, mějte na paměti, že vaše postava může provádět útoky, a on se bude muset odrazit nepřátele v automatickém režimu.

V Z-WAR hry je také zajímavé, protože máte možnost, zatímco v domě, na každou zeď opustit své graffiti - zprávy ostatním hráčům. Tato zpráva bude umístěn na stěně dva dny.

Také je zde speciální rádio - "Apokalypsa FM», ve které se mohou těšit na řadu melodií, stejně jako poslouchat zprávy od ostatních hráčů o probíhajících bitev, zajímavých míst a míst, kde si můžete profitovat trofeje a volné věci.

Tváří v tvář lidí a zombie vás nenechá lhostejným. Po on-line hry Zombie War nebude chybět minutu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more