Záložky

I feudálního

Alternativní názvy: Ya feodal

Online hra I feudální pán - novinka ve světě MMORPG, vyniká skvělou grafikou a originální příběh. Nacházíte se ponoří do legendárního světa statečných rytířů, mocných baronů a velkých králů, lesklé brnění a střetu mečů.

Připojte se do hry jsem udělal feudální jednoduchý a krásný. V levém horním rohu klikněte na tlačítko "Registrovat" a objeví se před vámi ... Dárkový skutečný diplom s královskou pečetí. Stačí zadat své jméno (to je stejné uživatelské jméno ve hře), platnou e-mailovou adresu (přijde žádost o potvrzení), a potvrďte heslo, znaky z obrázku (captcha). I feudální Online registrace vyžaduje jen přečíst uživatelskou dohodu a souhlas ke kontrole "Souhlasím s podmínkami ... . " Vše, stiskněte oranžové "Registrace" tlačítko v dolní části a okamžitě dostat do hry.

Než otevřete tajemné středověké krajiny, a docela služebná Greta vás vezme na snídani kachnu s jablky. Vychutnával skvělé jídlo, můžete klidně kontrolovat svůj majetek.

Utkání právě začalo!

Ano, pokud jste zapsáni v social network GameXP, pak jsem zkontrolovat feudální jste zbytečně - jste již ve hře! Zadejte své uživatelské jméno a heslo - a začít hrát hry on-line I feudálního pána.

Nejprve budete muset jít přes první tréninkové úsilí. Zde se seznámí s menu, herních postav a typů herních jednotek a budov, řízení a základních principů hry. I feudální hry online - tento vojensko-ekonomické strategie.

Hru začínáte v čestný titul Esquire, pod vedením dostane malou osadu - buď město, které se bude rozšiřovat, zlepšovat a bránit proti nepřátelům.

Ve hře budete moje, vybudovat, získat odměnu (a dokonce se od ostatních hráčů v swashbuckling nájezdech! ) Potraviny, dřevo, kámen, rudy a, samozřejmě, zlato. To jsou hlavní typy zdrojů. Tam je další prostředek - obytný prostor. Potraviny, například, je třeba nejen najmout nové jednotky, ale také k udržení bojeschopnosti své armády. Dokonce i největší a nejpůsobivější armáda, s nedostatkem potravin oslabuje a bude rozdělena do boje. Počet rezidenčních míst určuje nejen počet svých předmětů, ale i další budovy, stejně jako úroveň jejich rozvoje. To představuje důležitý zdroj, jak jste možná uhodli, domy. Další zdroje těží ve speciálních budovách. Jídlo - na farmě, která chrání volně žijící strašák v sombrero krvavě červené.

Strašák je velmi účinný proti rolnických zloději, ale k ničemu proti povyšující vrány. Ale nebojte se, invazi hordy hrozivým Carcano nejste ohrožených ... Zatím. Jednotka "vrána" jako magické ochrany před ním budou realizovány v další verzi hry.

V mém produkci železné rudy na pile - dřevo, kamenolomu - kámen. Gold vám daně z rolníků a obchodu. Každá budova má úroveň rozvoje, které mohou a měly by být lepší. Čím vyšší úroveň, tím více prostředků jsou extrahovány. Barn stačí ukládat prostředky, protože všechno, co se tam vejde, "zmizí" nestydatě. Větrný mlýn ve zvyšování produktivity hospodářství. V pokladnici uložen zlato a schovat budete skrývat své bohatství z lupičů.

I feudální on-line hra má velmi rozvětvená, ale intuitivní vývoj stromu. Chcete-li stavět baráky, co potřebujete, domů a stájí je třeba do kasáren. Většina budov budete stavět, dělat školení misí.

Mimochodem, výstavba budov a nádherně detailní animovaný, ukazující vnitřek starých budov s velkou přesností a podrobností, zatímco hra není pomalý a buggy i na nejslabších počítačích.

V případě potřeby, můžete také klást otázky v chatu hry, a dokonce i vybrat svého Mistra.

Radnice - je řídícím centrem vašeho města, zde si budovat a spravovat své domény. Vyšší úroveň radnice - více zlata a rychlost výstavby budov.

Obchod a může sdílet zdroje na trhu.

Ve náměstí budete zvednout vlajku a vést armádu proti nepříteli, jít do bitvy režimu hry. Kasárna, stabilní a dílna bude sloužit pro pronájem bojových jednotek. Postavit zeď, dáte své město do opevněného hradu.

Palace - vrchol vývoje stromu. Zde máte k dispozici nejvýkonnější jednotky - aristokratů potřeba zachytit nepřátelské hrady, stejně jako zvědy a zvědy.

Vojenské hry jsem feudální on-line rozdělena do osmi základních typů. Mercenary - základní bojovník, není příliš silný, ale levné v najímání a velmi užitečné při přepadení nepřítele. Šermíř - univerzální a Spearman kopáč - dobré pro ochranu. Archer se rychle pohybuje rychle napadne, vyžaduje málo zdrojů, ale špatně chráněni. Vylepšená verze Archer - Marksman. Trooper je dobrý pro útok, a rytíř - nejsilnější bojovník a univerzální, ale také nejdražší. Nicméně rytířská statečnost nedovoluje nést kořist. Při obléhání nepřátelského hradu, budete výrazně pomůže RAM a katapult.

Pro efektivnější, zajímavější hrát hry on-line I feudální pán měl najmout několik ministrů. Ministr války urychlit trénovat vojáky, ministr hospodářství - těžba zdrojů a ministr inteligence stačí odhalit nepřátelské špehy a zpravodajské tajné cesty, zrychluje pohyb armády.

Pronájem ministry, stejně jako navštívit obchod a zbrojnice můžete kliknutím na ikonu v podobě Premium Crown.

MMORPG I feudální pán je koncipován jako jeden, a tým zároveň můžete přehrávat tisíce účastníků.

První questy budete chodit sám, postupně zvyšuje své zkušenosti a dát nové tituly.

Ale výcvik dokončen a můžete začít hrát opravdu jsem feudální. A pak samozřejmě Vítězem je ten, kdo má největší tým, jehož odbor je lépe organizovaná, kdo vlastní vítěznou strategii.

A boj, průzkum, obchod, nejsou tak jednoduché, jak ve vzdělávacích úkolů. Mají svá vlastní pravidla a moudrosti, body a výpočty. A zde budete velmi zvláštní hra kalkulačka.

Stehy rukopisy historik Bertrand Sanders vám otevřít vzrušující a tragický svět středověku, kdy se do hlubin temného středověku, od krvavého chaosu a barbarství bylo první mocní páni. Stovky let fragmentace a nekonečných válek změnil krátký oddech panování mocného a moudrého krále, který sjednotil sílu a mazaný z kontinentu většina ze země pod jeho vládou.

Grand Palace, a zdálo se, že podporu věčný symbol míru a prosperity.

Ale králové jsou smrtelní, a jejich potomci nejsou tak moudří. A v brutálním boji o koruny království, rozervané chamtivý baronů a znovu přijít století feudální roztříštěnost, kdy většina zemanské zoufale brání svou půdu a životy obyčejných rolníků bezcenné.

Pero vyklouzne z unavené ruce, hlavu naklonil těžce kronikář. Svět byl opět ohrožen chaosu temna. Stovky feudálních pánů bojujících mezi sebou, protože tam není žádný mistr, moci ohnout na jedné vůle. Rychle zesílené stěny hradů, shromáždit obrovskou armádu žoldáků a násilníků, obyčejní lidé se připravují na nejhorší.

Kdo se zvednout transparent nad Elmerhollom, starobylé hlavní město králů, který se stane nový monarcha?

Síla nebo vychytralost, nebo armáda stateční bojovníci obratné diplomacii vám pomohou hrát a feudální pán jsem vyhrát hlavní cenu - královskou korunu starobylého klanu Elmer.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more