Záložky

XNOVA

Alternativní názvy: XNova on-line

XNOVA on-line je populární hry pro prohlížeč ve strategii CIS v žánru vesmírných válek. Hlavní činnost v XNOVA on-line je kolonizace nových planet a galaxií. Prostor a rozptýlené, že galaxie systémy a planety potřebují silnou Pán schopnost kombinovat je do jedné říše. Nyní si můžete vyzkoušet sami v těžkých vojenských záležitostí v převážné bez hranic prostoru.

Chcete-li přehrát XNOVA on-line vyžaduje registraci v herním XNOVA. K dispozici také XNOVA registrace prostřednictvím účtů v @ mailem. ru a sociální sítě VKontakte. V opačném případě budete vyzváni k vyplnění základní Registrovat XNOVA. Do příslušných polí zadejte své údaje: e-mail, nové heslo a potvrďte, že jste skutečná osoba a ne robot. Po přečtení a souhlasí s pravidly a základními ustanoveními aktivovat svůj účet ve hře prostřednictvím e-mailu a on-line hry XNOVA otevřené pro vás.

Po registraci si musí zvolit jednu z vesmírů (servery) XNOVA on-line, kde máte k dispozici je dán jednu planetu. Nicméně, aby takže se mýlit, na první pohled, štědrý dar. Po prvním hrát hry on-line XNOVA začnete prakticky neobydlený a nerozvinuté planety. Budete dotázáni hodně úsilí a schopnosti vůdců muset připravit tento neobydlený kus kamene do skutečné vojenské základny. Také nezapomeňte o ekonomice a vědeckého výzkumu. Neváhejte provádění uvedených podmínek, vytvořit silnou armádu pro útočných a obranných akcí.

Nenechte se soustředit na startovní planety, protože úspěšně hrát XNOVA, musíte mít kočovníků způsob života a kolonizovat nové planety. Být sám jako zkušený diplomat. Přiložte ziskové spojenectví, vyhlašovat válku, uzavírat lukrativní obchodní dohody s ostatními hráči.

Pokračování hrát hry on-line XNOVA a spáchání válečných využívá Stavani strany zákulisí boje. Vytvořte hustou síť intrik a spiknutí ve vesmíru XNOVA. Správně plánuje všechny své machinace, budete vytvářet co nejlepší podmínky pro budoucí bitvy s vašimi nepřáteli. Vstup do Aliance se silnými hráči a sám se stal silný. Uzavřete dohodu o obchodu a připravit vaši nepřátelé možnost získat potřebné zdroje pro rozvoj. Ale buďte opatrní, protože ostatní hráči jsou schopni stejný. Jsou to lidé, stejně jako vy. Proto pečlivě vybrat si pro sebe důvěryhodné přátele a spojence, aby se stal obětí spiknutí.

Diplomacie XNOVA on-line není pikantní koření ve velké míse, a to jedním z nejdůležitějších prvků. Nezapomeňte, že v boji proti mocným nového nepřítele, můžete najít spasení je vyhrát nad starým nepřítelem slabší.
Select kosmické lodi, která poskytuje online herní XNOVA, nechte rádi všichni fanoušci taktiky a strategie. Vyberte si sami, máte vhodné taktiky boje. Práce z ničivé nájezdy na špatné planetě, nebo postupně, s minimálním ničení rozšířit jste vytvořili říši. Každá bojová jednotka ve hře má své vlastní silné stránky a aplikace. Proto, princip "více - tím lépe" zde neplatí. Pečlivě volte lodě ve vašem vozovém parku. Pouze silný, všestranný armáda vedla o dobré taktiky lze provádět i ty nejsložitější úkoly s minimálními ztrátami.

Dial ve svých nejlepších armádních důstojníků, kteří poskytují všechny druhy kosmických bojových bonusů z palebné síly na rychlosti letu. Také s nimi můžete provádět celou řadu úkolů, které hází hru a získat užitečné bonusy.
Policisté potřebné pro správu vozového parku prostoru vám různé bonusy, které vám pomohou rozvíjet bojovou sílu lodí. Mohou být také užitečné provádět celou řadu úkolů, které se hojně vyskytují ve hře. Jejich výkon vám přináší užitečné bonusy.

Nelze zpoždění! Možná, že někdo jiný již zaregistrován XNOVA on-line a začal hrát, vytvořit si vlastní napoleonské plány. Ale to je příliš pozdě! Sbírejte svůj vozový park a začít hrát hry on-line XNOVA.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more