Záložky

Xgame

Alternativní názvy: XGame-Online, XGame Online

Takže dnes jsme se vám představit novou hru v žánru MMORTS - XGame on-line. Tato hra vás nenechá nikoho lhostejným fanoušky Hvězdných válek a jiných prostor fantazii. Pocit, že jste začátečník vládce pouštní planetě a připojit se k bitvě o moc ve vesmíru s reálnými on-line hráčů. Objevte nový systém a galaxii, prozkoumat nezmapované planety. Zlepšení systému zbraní v reálném čase, nebude vám umožní zcela uvolnit. Zúčastněte se on-line "závodů ve zbrojení", jehož výsledky mají zásadní úlohu při vyrovnání sil ve vesmíru XGame on-line.

Chcete-li hrát hru XGame on-line, nemusíte dodatečné instalace herního klienta. Hra je zcela zdarma a podílet se na ní, musíte být předány rychlá a nekomplikovaná Přidejte hry XGame on-line.

K XGame online hry staly se dostupné přejít na stránku XGame on-line hra, kde se okamžitě objeví okno registraci. Zde je třeba zadat nové přihlašovací heslo pro potvrzení, a přijmout uživatelskou dohodu.
Když XGame on-line registrace byla úspěšně dokončena, můžete začít své nové povinnosti planetární kontroly. Zahrajte si hru on-line XGame začnete na opuštěné a prázdné planety s malým rozdílem minerálů. Malý, ale - opět stačí spustit. Tyto zdroje, které potřebujete k zahájení své základní infrastrukturu planety, stavět doly, stanice, továrny, loděnice, laboratoře a další užitečné nástroje.

Loděnice je třeba vyvinout obrannou součást vaší planetě, která je nezbytným předpokladem pro budoucí dobytí galaxie XGame on-line. Ale pevně uzavření zajištění planetární základny, ne příliš mnoho navoyuesh. Takže je třeba vybudovat silnou vesmírnou flotilu rozšířit své hospodářství.
Také XGame on-line - hru, ve které účast v galaktické války, Sověti hledat pomoc spojenců, které lze snadno nalézt mezi ostatními online hráči. Prostřednictvím společného úsilí bude mnohem snazší vytvořit si vlastní impérium. Přehrát XGame on-line může být také pro účely dostat do herního sekci "Hall of Fame", než si oslavovat sám sebe a jeho domovskou planetu.

Novoyavlenny spojenec vám pomůže při získávání chybí, ale potřebné zdroje pro vás. Chcete-li to provést, otočte obchodu s nimi nejlepší řešení tím, že jim jejich stálé obchodní partnery. Udělej si vlastní obchodní strategii připravit vaši nepřátelé potřebné zdroje. XGame on-line - vesmír, kde smrtící hra sama.

Chopit se moci v on-line hry XGame musí být vždy o krok vpřed ve vývoji technologií, na svých planetách. Správnou strategii studie vám umožní, například, aby okamžitě převést svůj vozový park v jiných galaxiích, v srdci nepřítele. Poslat jako mnoho průzkumné lodě prozkoumat nové prostory, protože vědění je moc.

Od samého začátku, budete muset provést výběr ze tří možností pro rozvoj vaší postavy. Samozřejmě tato volba ovlivní všechny vaše následné hry. Vyberte třídy "Šachtar" by umožnil větší těžby zdrojů a výstavbu budov. Třídy "vědci", aby důraz na vědecko-výzkumné činnosti vaší planetě. Chcete-li rychle vytvořit efektivní prostor flotilu - Class "Pilot".

Ty - skutečný vůdce planety. A dokázat, že je nutné vytvořit silný ekonomický a vojenský systém planety s pravidelným technologický pokrok. XGame on-line registrace je na vás čeká.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more