Záložky

XBlaster

Alternativní názvy: IksBlaster

XBlaster on-line - bez návyková online hra, ve které hráč bude účastnit gladiátorských bojů o Furs (mechanické roboty).
Online hra XBlaster k dispozici v každém moderním prohlížeči a instalovat další herní klient není nutné.

Vše, co potřebujete, je zaregistrovat ve hře XBlaster:
v oblastech registraci zadat jméno (křestní jméno), heslo, e-mail, vyberte herní server, zadejte datum narození a registrační číslo (pokud existuje). Pak souhlas s pravidly hry a tento Registrace XBlaster skončil. Nyní můžete začít hrát hry on-line XBlaster.

Na začátku hry hráč je vyzván, aby si vybrat jednu ze 3 mechanických měchů. Každý z nich je jedinečný svým vlastním způsobem:
1) Ranger - kromě standardních zbraní, má zip a iontové dělo. Existují také speciální funkce - dvakrát manévrovatelnost.
2) Defender - kromě standardního vybavení, má laserové a pulsní zbraně, a jeho "zlatým hřebem" je dočasná neproniknutelný ochranný štít.
3) Hunter - je individuální zbraň, jako high-rychlosti zbraně a plazmové zbraně, kromě toho, že stále ještě má čip, jako vyhledávací raketa, která sleduje svůj cíl porazit.

U standardních typů zbraní: na začátku každého Fur má ve svém arzenálu cirkulárky pistole a granátomet.
Volba se zajímavým, aby hráč si bude myslet dvakrát! Jakmile výběr se provádí, můžete zkusit jejich kůže v práci, zpočátku to bude normální práci pátrání. Na dokončení hráče úvěrů a unikátní hra měny "dovedností." V zbraní bude vybavit svou kožešinu v boji, a pak aktualizovat vybrané zbraň v hangáru.
Zde je seznam všech válečných zbraní, které jsou k dispozici ve hře: Okružní pila, pistole, granátomet, Mina, Lightning, laser, kulomet, plamenomet, Blast Wave, Rocket, Ion Cannon, pulzní zbraně a plazmové zbraně. A pak tam jsou stimulanty, které po určitou dobu zlepší určité rysy kožešiny.

Pro kontrolu kožešiny: ovládání je tlačítko se šipkami na klávesnici pro pohyb, Ctrl a Space - střílet.
XBlaster on-line hra má arénu - to je omezené místo současně je tři hráči. Hlavním úkolem je - zabít dva nepřátele. Můžete si vybrat, plné nepřátel, kteří nebyli zraněni v bojových střetnutí, a může být zákeřně plíží za rohem a povrchová úprava je zraněn.

Zahrajte si hru on-line můžete XBlaster pomocí teleport, on zachrání před příliš silnými soupeři, nebo v případě, že srst je hodně rozbité. Teleportation se vyskytuje na jiném místě. Pouze do přístavu, musí ještě dostat, ale ne vždy funguje ...
online hra XBlaster nemá klanu systém, který jej odlišuje od ostatních her tohoto vývojový tým Bigpoint, protože individuální hra ...

V XBlaster, každý měsíc hraje jackpot 10.000 eur. Takže, hrát IksBlaster bude dvojnásob zajímavé!

Co jiného může být přidán, je fakt, že hra má vysoce kvalitní 3D grafiku, která zanechává příjemný dojem na hru. Jsem si jist, že to bude zajímavé hrát XBlaster v každém věku, pokud je vášeň a touha být velitel mocného vojenského stroje. Během hry se hráč seznámí s mnoha zajímavých misí, souboje, turnaje a dokonce i řady dalších zajímavých herních prvků, ...

Vše, co vás odděluje od těchto vzrušujících událostí, XBlaster je registrace. Není třeba dlouho přemýšlet, že je čas, aby se pokusila ruku v bitvě, řídit válečný stroj z budoucnosti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more