Záložky

Xatrium

Alternativní názvy: Ksatrium

Game Xatrium: nové, je to jen zapomenutý old

С od chvíle, kdy byla v roce 2013 představena hráčská hra DuncanConroy Xatrium, několik set tisíc účastníků, přitahovaných neobvyklou grafikou a spiknutím, se tam podařilo usadit. Vše vypadá nepřirozené, podivné a dokonce staromódní, vzhledem k populárním realistickým typům počítačových herních produktů s podrobnostmi o všech podrobnostech.

.Tento pocit, že svět této hry je postaven na starých technologiích, když vývojáři ještě nemají moderní schopnosti. Ale to je děláno záměrně, což je vrchol hraček, takže se nenechte překvapit, když vidíte ploché krajiny spolu s trojrozměrnými, trojrozměrnými prvky. Po zahájení hry Xatrium nebudete mít žádné potíže s kontrolou, ke které dochází: myší, šipkami / WASD

Obnova z ruin

Historie se rozvíjí v poválečném městě. Strašná válka, v níž se lidstvo uchýlilo ke všem obrovským zbraním, které mělo, bylo strašné. Když ztratili ostražitost a obezřetnost, lidé se vyhubili a nyní se jen pokouší o nápravu situace jen hrstka přeživších. Kdysi dostupné zdroje se staly vzácnými a nelze je obnovit tak rychle, jak byly dříve použity.

Lidé se spojují, sjednoceni jednou neštěstí, ale jsou tu i ti, kteří se stále snaží ovládat zbývající bohatství na vlastní pěst. To znamená, že konflikty nejsou vyčerpány, ale přestěhovaly se do nové fáze. Při odpočinku mezi střety dochází k pokusu o obnovení vybavení a lidské rasy. Musíte projít všemi zkouškami a převzít kontrolu nad zbytky zdrojů, oživit svět.

Užite sílu robotů. Musí být vylepšeny a vybaveny novými příležitostmi, jinak nemůže být nepřítel poražen. Různé úkoly pomohou rychlejšímu dosažení hlavního cíle, protože se hromadí zkušenosti a dovednosti.

Technologie, boje a schopnosti

Pro více produktivní misie se spojte ve skupinách. Tito lidé mají registraci za Xatriem - proces je jednoduchý, ale velmi užitečný, protože vám umožňuje pokračovat v přerušení události od okamžiku, kdy opustíte. Také zajistí, že nikdo kromě vaší hry nemůže ovládat bez znalosti přihlašovacího hesla.

Se se stane pilotem bojového vozidla, které se můžete postupně vylepšovat, modernizovat. Aktualizace se objevují na každé následující úrovni, ale pro to, abyste se k ní dostali, musíte přesně dokončit úkol. Například zničit nepřátelské lodě a sbírat 100 XP. Na každé úrovni jsou mise odlišné, a proto je vždy zajímavé, co vás čeká dále.

Among arzenál technologie pro vytváření hráčů k dispozici:

  • Plošiny: pásové, kolové, chůze
  • Zařízení pro ně: lasery, plazmové pistole, železniční zbraně
  • Náhradní motor
  • Změňte barvu v jednom z 30 odstínů prezentovaných

Při spuštění svého dítěte na svobodu ho vezměte přes betonovou džungli, která hledá nepřítele. Někdy vás najde sám a pak se nedostane z bitvy.

Režim pro více hráčů není nic jiného než přímý kontakt s dalšími přehrávači Xatrium iPlayer. Společně a společně budete s největší pravděpodobností dosáhnout svého cíle, získání potřebných bodů a bonusů pro další pokrok. Samozřejmě existuje i možnost jednoho člověka, ale jen do jisté míry. V režimu PvE je nemožné porazit některé příšery, dokončit misi, a proto předat úroveň, která je určena pouze pro kolektivní akci.

Te, kteří jsou zaujatí budoucími dobrodružstvím, mohou pokračovat v registraci a vývoji virtuálního prostoru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more