Záložky

WORLD OF Varships

Alternativní názvy: WORLD OF varships, World válečné lodě

World válečných lodí.

Klient strategie

Besplatny MMO střílečka vojenské subjekty, které umožňuje účastníkům bouřlivých událostech z počátku dvacátého století, pustit se do vzrušující cestu. Tato hra je pokračování slavné série od wargaming společnosti. Zde budete muset spravovat mnoho lodí a tu a tam uvíznou při střetech mezi skupinami hráčů. Velký epická bitva zapůsobil i zkušené uživatele. Chcete-li vyborot prvenství mezi hodných oponentů, musíte pečlivě vyvinout taktiku šikovně plánovat každý krok. Je nutné vykonávat velkou odvahu a vynalézavost, stejně jako moudrý vůdce velké flotily válečných lodí. Pojď! Ty čekají na zajímavých akcí!

Dlya hrát ve World of válečných lodí musí počítač splňovat následující minimální systémové požadavky:

  • operatsionnaya Windows 2000 / XP / Vista / 7,
  • protsessor 2. 2 GHz
  • Úroveň
  • videokarta GeForce 7600GTili ATIX1600;
  • Screen
  • rasshirenie 1024, výška 720 pixelů;
  • ne méně než 2 GB RAM.

World evidence válečných lodí vás vezme na mořském prostoru. Nicméně, pokud již máte účet u jedné z wargaming projektů. net, znovu vytvořit to není nutné. Můžete jít se stávajícím účtem. Ale jinak to má zatím naplnit několik řádků: jméno hráče, heslo, e-mailovou adresu. Mějte na paměti, že pravidla hry World of válečných lodí musíte souhlasit úplně. Vzhledem k tomu, že jste se stali legitimní obyvatel neuvěřitelné celém světě by měli být obeznámeni s jejími hlavními prvky. Volba hráči k dispozici různé lodě. Liší se palebná síla rychlost, brnění a sílu. Bude přístupná do takových tříd:

  1. avianostsy - mají schopnost poskytovat vzdálenou podporu ze vzduchu. V tomto obtížném úkolu jim pomáhá četné odkazy na palubu letadla;
  2. kreysery a bitevní lodě - odlišný výkon a hmotnost. Mohou se pochlubit přímý zásah smrtící salvy. Není divu, že se bojí i těch nejlepších lodí;
  3. esmintsy - malá velikost, hbité lodě, které jsou velmi účinné při skupinových útoků. Ani soupeř nebude stát konfrontaci s nimi, nenosí se zároveň do kaple.

No Nemyslíte si, že nepřítel může být poražen pomocí libovolného jeden typ lodí. Pouze spolupráce se spojenci je klíčem k požadovanému výsledku. Ty, podle pořadí, by měly být vždy správně řídit odděleních lodě. Jak se říká, jeden za všechny a všichni za jednoho! Pomůže váš tým získat vítězství, zkušenost je opojný pocit úspěchu!

Kak v předchozích projektech, World of Tanks a World of válečných letadel, Lodě Hra umožňuje hráčům používat kredity, vydělávat zlato a zkušenosti. Každý z nich je označena vaší čestné uznání. Čím bohatší jste, tím větší bude moci dovolit.

World válečných lodí hrát budete na různých bojových mapách. Území hry sahá od pobřeží severní Evropy o autonomní oblasti Tichého oceánu. Věřte mi, budete tam, kde hýří! Vrcholem je hratelnost a měnící se povětrnostní podmínky. Budete muset naučit přizpůsobit se různým kurzy, a pokud svítí slunce na obzoru - takže to je další důvod, proč užívat života! World of válečných lodí potěší uživatelé dynamiku událostí, krásné realistická grafika, snadnou správu, schopnost vybrat nejvhodnější styl hry. Podívejte se sami výhody této skvělé hře! Nechť hra vám spoustu příjemných pocitů!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more