Záložky

World of Battles

Alternativní názvy: WORLD OF Battls

Online hra World of Battles - zdarma, návykové multiplayer on-line strategická hra, která vám dává opravdu velkolepé bitvy v reálném čase mezi 9 závodů: rytířů, elfů, trpaslíků, Amazonky, zverolyud'mi, barbary, temných elfů, orků a nemrtvý. World of Battles hry on-line díky své vynikající grafikou, detailní jednotek a masivních bitvách bude opravdu budete cítit jako velitel.
World of Battles Chcete-li hrajete třeba Připojit World of Battles hry a stáhněte si hru na počítači. Prosím, vyplňte pole registračních vytvořit svůj účet na webu.
1. Zadejte své přihlašovací hru (jméno, které se dozvíte na fóru).
2. Nové heslo znám jen na vás.
3. Vaše e-mailová adresa.
4. jít zkontrolovat, že nejste bot.

Když Registrace World of Battles než hrát on-line hry World of Battles budete muset nainstalovat herní klient (to znamená, že okamžitě hra sama o sobě), k vašemu počítači:
1. Prosím, klikněte na tlačítko "Klient ke stažení" stáhnout speciální soubor «World of Battles downloader".
2. Při načítání souboru je dokončena, spusťte jej a World of Battles on-line hra začne stahovat do vašeho počítače.
3. Po stažení bude hra vás vyzve k přijetí licenční požadavky pro konečné instalaci World of Battles.

Chcete-li hrát World of Battles Váš počítač musí splňovat následující systémové požadavky:
CPU: Intel Pentium 3.dubna GHz, AMD Athlon 3000 +
RAM: 2048 MB.
VGA: NVIDIA GeForce 6600GT nebo ATI Radeon X1600, 128 MB
DX: DirectX 9. 0 (2008 březen)
OS: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7
Internet: 512 kbps
Nyní lze přistoupit k podrobnější popis závodů, na které budete moci hrát hru World of Battles Online. Všechny z nich jsou rozděleny do tří frakcí: Dobrý, zlý, neutrality.
Vítejte
Knights. Přes jeho závazek na straně dobra, rytíři Steel růží příliš často najevo svou aroganci vůči druhým, dokonce i spojeneckých ras. Nicméně, to může být zasloužila, protože proti jejich rytířské jezdectvo málo těch, kteří mohou přežít.
Elfové. Rozděleny do dvou skupin, které lze nazvat dřeva elfy elfy a aristokraty. V civilním životě, tyto kmeny spíše rozptýlené, ale v boji proti společnému nepříteli je flexibilní slitin smrtící lesní lukostřelci a rychlá jízda elfové šlechtici.
Trpaslíci. Silný a zkušený bitva národů. Nic moc dáváte přednost jiné rasy, pravděpodobně kvůli tomu, že ty, kteří hledají vysokou trpaslíků. Nicméně, gnómové jsou vždy otevřené pro obchod se surovinami. Ale jejich hlavní bohatství bojuje vozidla a nejsou ve spěchu sdílet.
Neutralita:
Beastmen. Tajemné lidí, což je sjednocení kmenů minotaurs, kentaurů a Volkolakov. Byly vytvořeny podle starých průvodců pro zábavu a bouřili se proti jejich krutých pánů. Proto nedůvěra jiných závodů. Mají tajemné spojení s přírodou.
Barbara. Jsou to různorodé kmeny s různými vírami a okupace. Některé z nich jsou zapojeni do rabování, jiní obchodu, a další - na ochranu hranic. I přes rozdíly v armádě spolu s flexibilní možností vojsk.
Amazon. Bojovníci, kteří utekli z pánských předsudky o postavení žen v tomto světě. Obtěžování rytíři z tvrzeného tento národ a předem jejich kočovný životní styl. Při pohledu zpět na to, můžete pochopit jejich krutost k mužům.
Evil
Dark Elves. Proud závod zabijáci. Pokud ostatní rasy jsou vždy za obtížných okolností spolehnout na přátelské pomoci a vzájemné pomoci, Temní elfové vždy počítají na zradě a podlosti. Vědí, že dítě žije v atmosféře intrik a krvavé veselí a zabít chlapa není nic víc než součást přirozeného výběru.
Orcs. Rude a hrubý válečníci, kteří téměř necítí bolest z jeho ran. Skřeti se rodí s kompletní přesvědčení, že všechno je zelené barvy v tomto světě patří k nim, což samozřejmě nelíbí jiných závodů, jejichž zahalená zelená tráva louky. Uloží pouze vrozenou hloupost ork - pro které orkové omezené útoky na sousedy. Ale vznik silné a poměrně inteligentní vůdce může všechno změnit.
Undead. Jakmile nejmocnější rasy, který ztratil svého boha ve válce proti silám dobra. Ale zcela zničit nemrtvé je téměř nemožné, protože lidé tohoto světa vždy zemře, a pokračování krvavé války nemrtvých je jen na dosah ruky.
Celkový každý závod World of Battles on-line má 16 druhy bojových jednotek, takže nemáte pocit, že omezení nastavení jednotky. Zejména proto, že vždy můžete zlepšit své vojáky měnit jejich zařízení, která se objeví i na jejich vzhledu.
Zahrajte si hru on-line World of Battles jako všechny fanoušky strategie a taktiky, protože vyhrát několik bitev sbírat silnou armádu. Záruka vítězství je správná kombinace rychlých útoků jezdectva, příslušným obrany, podporované pěchotou, obklopené boku nepřítele a vzadu.
World of Battles hry on-line - je virtuální svět vyžaduje neustálou krveprolití! Vítejte do světa bitvy! Svět World of Battles šek na vás čeká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more