Záložky

Hrdinové světové války

Alternativní názvy:

World War Heroes je střílečka z pohledu první osoby, kterou lze hrát na mobilních zařízeních. Grafika je výborná, špičková úroveň. V souladu s tím budou požadavky na výkon poměrně vysoké. World War Heroes můžete hrát i na slabých zařízeních, ale v tomto případě se sníží kvalita grafiky. Hlasové herectví je provedeno profesionálně, výběr hudby dobrý, hudba vás při dlouhé hře neunaví.

Hra vypráví o událostech druhé světové války. Není se čemu divit, tomuto tématu se věnuje mnoho her, protože jde o největší vojenský konflikt v novodobé historii.

V této hře budou vašimi soupeři skuteční lidé, což znamená, že se musíte před zahájením dobře připravit. Vývojáři se o to postarali a pro začátečníky připravili malou tréninkovou misi s tipy. Správa je jednoduchá a intuitivní, takže by neměly nastat problémy. Některé modely gamepadů jsou podporovány.

Než začnete, vymyslete jméno pro svou postavu a upravte vzhled. Poté si můžete vybrat jeden z herních režimů a užít si proces.

Možností je mnoho:

 • Vyberte si zbraně a vybavení, k dispozici je více než 50 typů, dokonce i osobní tank
 • Rozvíjejte dovednosti, které považujete za nejužitečnější
 • Chatujte s ostatními hráči a připojte se k týmům
 • Zúčastněte se tankových bitev a upgradujte svůj tank, abyste zlepšili jeho výkon

Toto je neúplný seznam zábavy, která na vás ve hře čeká.

Všechny zbraně byly skutečně použity v největší válce v historii.

K dispozici vám budou pistole, pušky, automatické zbraně, brokovnice, granáty a mnoho dalšího.

K dispozici je sedm herních režimů, každý hráč najde ten nejzajímavější pro sebe:

 1. Mortal Kombat
 2. Team Deathmatch
 3. Zachycení bodů
 4. Ochrana ústředí
 5. Zachyťte vlajku
 6. Týmová bitva
 7. Vlastní pravidla

Všechny režimy jsou k dispozici od začátku, vyberte si jakýkoli a konkurujte tisícům hráčů z celého světa.

Přihlaste se každý den a získejte denní a hodnotnější týdenní ceny. Na to není nutné trávit ve hře mnoho času, stačí věnovat pár minut a odměna bude vaše.

Během prázdnin vás vývojáři potěší speciálními akcemi s jedinečnými cenami, které jindy nejsou k dispozici. Aby vám tyto události neunikly, pravidelně kontrolujte aktualizaci hry.

Obchod ve hře nabízí širokou škálu užitečných předmětů, zdrojů a boosterů. Za nákupy můžete platit herní měnou nebo skutečnými penězi. Když utratíte malou částku, můžete hrát pohodlněji a rychleji rozvíjet svou postavu. Není nutné nakupovat za peníze, můžete hrát i bez nich.

Tato hra vyžaduje stabilní vysokorychlostní připojení k internetu. Naštěstí v moderním světě je rychlý internet dostupný téměř všude a to není problém.

World War Heroes si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned teď a staňte se nejznámějším bojovníkem na celém světě!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more