Záložky

Svět bojových lodí Blitz

Alternativní názvy: WoWS Blitz, Svět bojových bojových lodí

Vítězství World of Warships Blitz je dlouho očekávaný projekt.

Společnost Wargaming Group se opět objevila tím, že potěšilo fanoušky mořských bitev s hračkou nazvanou World of Warships Blitz. Pokud jste hráli verzi počítače, budete příjemně překvapeni, jak obratně se autoři přiblížili k adaptaci na Android.

Sudy mimochodem, že projekt rychle získává popularitu, můžeme s jistotou říci, že brzy bude mít jedno z prvních míst v kategorii kultových hraček. Do světa Warships Blitz download, nepotřebujete nic zvláštního a bude se s modelem telefonu zabývat verzí operačního systému od verze 4. 4 a výše, stejně jako s volným místem pod instalací 59 M.

Stále existuje možnost stáhnout World of Warships Blitz na počítači, aby nikdo nebyl vynechán.

Výkony řízení.

Pokud porovnáváte verze mobilních a počítačových, jsou v prvních mapách oblasti výrazně sníženy z důvodu pohodlí, protože budete muset hrát na malé obrazovce. Způsob ovládání na dotykovém displeji se liší v různých rozích, existují speciální tlačítka. V levém dolním rohu je navigace. Kliknutím na jednu ze šipek nastavíte kurz vpravo / vlevo nebo dozadu / vpřed. Jednou klikněte na šipku a loď bude plavat. Pokud je stisknuto znovu, zrychlí. Co je výhodné, je, že je nemusíte fixovat stálým tlakem. Stačí, abyste dal příkaz a můžete provádět další manipulace.

V pravém dolním rohu kříže je označen příkaz k natáčení a dalekohledy jsou přibližné. Uprostřed ikon nástrojů a opravy. V pravém horním rohu je umístěna ikona se změnou zbraní, v levé mapě terénu a uprostřed se nachází rozsah průběhu bitvy. Vzhledem k tomu, že to všechno má malé rozměry, průsvitnost a intuitivní srozumitelnost, je pro tak velkou hračku velký přínos.

Hrázová hra.

Kromě toho hra World of Warships Blitz nabízí:

Stejně jako ve verzi počítače, World of Warships Blitz hra v mobilní verzi nabízí režimy PvP a PvE.

  • Velký výběr 90 lodí patřících do různých zemí
  • Chrání boj v arktické, atlantické a tichomořské vodě
  • Rozšířeno zbraně
  • Nepřetržité čerpání lodí Více než jeden bojový režim: single, team, corporate, rank
  • Ampa pro úspěchy a výhry
Již bylo zmíněno, že výběr map je obrovský, ale jejich počet se snížil asi o třetinu, takže už nemuseli překračovat opuštěné plochy vodní hladiny příliš dlouho na cestě k hlavnímu místu událostí. Také, pokud hrajete PvP, mohou být hráči seskupeni do skupin po 7 účastnících. Ve zbytku je vše analogické nákupu lodí, jejich čerpání, účast na úlohách, misích a dalších událostech. Za to samozřejmě poskytuje cenné ceny a bonusy. Kromě ocenění za účast v bojích poskytla společnost WoWS Blitz další příjemné překvapení. Například, pokud během týdne, kdy jste navštívili hračku denně, získáte prémiový účet na tři dny.

Pro fanoušky akčních her bude zajímavé prožít tento projekt, zejména pokud jsou seznámeni s ostatními díly developera (tanky a letadla). Přitahuje také ty, kteří se opakovaně dostali na bitevní lodě na velké počítačové monitory. Je pro ně jednodušší určovat soubor lodí pro jejich flotilu (torpédoborce, křižníky, bitevní lodě) a jejich způsob čerpání. Začátečníci objeví obrovské pole pro výzkum, aby určily vlastnosti každé lodi v bitvě.

Te, kteří se podařilo otestovat hru, dávají jednoznačně pozitivní hodnocení. Také v její prospěch je skutečnost, že neustálé zveřejňování aktualizací a aktivní opravy možných chyb vývojáři.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more