Záložky

Průvodce World II on-line

Alternativní názvy: Hra Wizard World II

Online hra W i zards World ΙΙ - browser hra na hrdiny, ve které se naučíte zvládnout nový kouzelný svět. Toto pokračování je již známá a oblíbená MMOR PG "W i zards World". Na tři roky, jak bylo doutnající boj mezi armádami temných sil a lehkých průvodců. Během této doby, mnozí byli schopni dosáhnout světlé, těžké dobýt váš svět. Jejich malá osada se vyvinula do velkého a silného Aradon, město, dominuje dobré náladě. Světlo se podařilo odrazit staré Zaorn oživit Dorikan a našel ELAIR (škola pro čarodějové dobrovolníky). Nicméně, Temný nebude smířit se ztrátou moci. Není známo, co kouzla a rituály, ale Temný podaří najít cestu k další astrálního světa čarodějů. Tato krásná panna svět nikdy nastavena Průvodce nohy, a zlo je už tady. Podle plánu Temného světa ΙΙ se stal základem pro jeho armádu. Ale naštěstí si nevšimli, světlé těchto akcí. Nejmocnější kouzelníci, o nepředstavitelné úsilí, najít přístup do světa ΙΙ . Hra W i zards World ΙΙ on-line - je to boj mezi tmavými a světlými v novém světě. Úžasný svět-legenda se skládala ze snů, korunované majestátní hrady a obydlených pohádkové bytosti.

Pro začátek budete potřebovat registraci v herním světě kouzelníků ΙΙ . W i zards World ΙΙ Registrace je následující: Zadáno hru a přijít s názvem heslo. Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek na hry, Světové rejstříku волшебниковΙΙ предоставляет Ty příležitost. Chcete-li to provést, zadejte příslušný řádek e-mailovou adresu. Poté byste měli stisknout Registrace . Nyní jste dostali do druhé fáze registrace. Připojte se do hry W i zards World ΙΙ [_2_ ] dále navrhuje taková opatření

- Zadejte svou přezdívku,

- Heslo se zadává z W i zards World Ι (pokud, samozřejmě, že jsi to ty)

- Zvolte závod hlavního hrdiny (v rámečku v dolní části jsou zvláštní charakteristiky tohoto charakteru);

- Určuje, podlahy,

- Myslel jsem, že z kódové slovo;

- Zadejte svůj e-mail;

- Datum narození.

Na závěr stiskněte tlačítko Registrace . Registrace W i zards World ΙΙ prošel, a můžete hrát hru World волшебников ΙΙ онлайн.

Je na čase zvážit, fantastické bytosti, které vám představí W i zards World ΙΙ online hry. Znaky se nazývají jednotky. Svět волшебников ΙΙ online имеет jednotky, závody: elfové, trpaslíci, skřítci, lidé, orků trollové. Popis každého z nich lze nalézt v pravidlech hry. Hlavní hrdina, který jste zvolili při registraci stále může vytočit váš večírek. Na začátku hry je k dispozici zdarma v četě, aby se dvě jednotky. Pro zvýšení oddělení, pak musí platit mincí pro každý další jednotka. Můžete, samozřejmě, odmítnout neponravilis bojovník, ale budou vráceny pouze polovinu z částky, kterou strávil pronájem ho. Mince lze získat tím, že vyhraje bitvu.

No, s postavami vyřešeno a vy, samozřejmě, vyvstává otázka, jako zbraně. Koneckonců, stejně nemůže být naši hrdinové na boj holýma rukama! Online hry World волшебников ΙΙ позволяет každý voják v bitvě vzít zbraň, štít, amulet a dva svitky. Mage může mít stínění, amulet, šest svitky. Každý závod se opírá své zbraně. To například skřítci - nože, meče, pro elfy - luky a kuše, atd. § Zbraň má své vlastní parametry. Konkrétně, zvýšená ochrana proudem, požáru kouzlo, hmotnost, cenu. K dispozici je také celá řada desek. Mohou být vyrobeny ze dřeva, železa, bronzu, atd. atd. Můžete hrát tuto hru online, W i zards World ΙΙ , používající věci se drží trofej (štít monstra, magic stick). Mimochodem, nezapomeňte, že po každé bitvě výzbroj nosí o 1%. Takže věci, čas od času vyžadovat opravu.

Teď, když jsme se zabývali na zbraně, můžete bez obav vstoupit do arény bitvy. Hra má několik typů bojů. Toto školení souboj a souboj dokončit vítězství. Přehrát W i zards World ΙΙ je třeba pridelnyh pozorování opatrnost. Nezapomeňte, že i přesto, že bdělých strážců, město může proniknout monstra. Buďte připraveni k boji v každém okamžiku, protože tyto zlé a mazaný bytosti mohou útočit kdekoliv.

Pravděpodobně jste již, že hraje hru W i zards World Ι & Iota on-line bude nuda a nic, ale nekonečný boj. Spěchám vás ujistit, že tomu tak není! Svět волшебников ΙΙ играть velmi vzrušující. Hra není monotónní! Můžete si najít řadu zajímavých aktivit. Můžete si vytvořit své vlastní klany (podmínkou pro uplatnění je titul barona nebo vyšší) nebo se připojit ty stávající. Možná, že jste narazila na šipku Amor a chcete se vdávat? Hra vám dává flexibilitu. Svátost manželství se provádí služebníky chrámu. Nebo snad chcete zlepšit svou finanční situaci. Žádný problém! Můžete jít do práce ve službách míru. Vyberte jednu z dostupných volných pracovních míst a jít! Chtěl jsem, aby se někdo cítí dobře? Jaké problémy? Hra umožňuje hráčům vyměňovat dárky. Mimochodem, nezapomeňte také o něčem takovém jako index závazek k míru. Radím vám, abyste sledovat IPM, protože si přejete dostávat měsíční podporu od radnice? Není dostatek dobrodružství? Chcete více adrenalinu? Pak budete chodit v pátrání. Tato oblast na okraji města, hustě obydlený monstry. Boj, získáte jejich další poklady, pak můžete bezpečně vrátit do města přes magickou portálu.

No? Doufám, že nyní pochopili, že jste vynechal prostě nemají. Přijďte zkontrolovat a ujistěte se, že si, že W i zards World ΙΙ hrají velmi zajímavé a vzrušující. Zažijete živé a pestrou škálu pocitů v tomto magickém světě! Vskutku, díky hře nemáte jen těšit dobrodružství a cítit se jako skutečný vojenský vůdce a stratég. Trénujte svou armádu jako vojenské schopnosti, jak si určit výkony! Můžeme jen popřát hodně štěstí v dosahování svých cílů! Jdi do toho!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more