Záložky

Průvodce Svět

Alternativní názvy: World of Wizards

Wizards Svět on-line - bez prohlížeč založený online role-playing hra z fantasy prostředí. Zde najdete vzrušující boj, útok hrady, questy a vzrušující mise.

Je možné nainstalovat herní klient, který je navržen tak, aby omezení dopravy a stabilní provoz (doporučeno pro uživatele Dial-up a GPRS). Hra je optimalizována pro prohlížeče Internet Explorer, Firefox, Opera a Chrome. Jiné prohlížeče - nedoporučuje! V nich hra nemusí fungovat správně.

Doporučeno:

- Vysokorychlostní připojení k internetu;

- Paměť 1GB;

- Úroveň Procesor není nižší, než je Intel Core 2 Duo,

- Plug-in Adobe Flash Player verze 10 nebo vyšší.

Pro spuštění hry je třeba registrace Průvodci svět: Kliknutím na tlačítko "Registrovat" v okně, které se otevře, vyberte závod pro jeho hrdinu. Mezi Ras vám nabídnuta možnost výběru: Troll, Orc, Dwarf, Human, Elf a Goblin (podrobný popis každého závodu lze nalézt na webových stránkách v encyklopedii). Dále zvolte typ podlahy, jméno (křestní jméno), e-mail a řekl code. Přijmout dohodu s pravidly hry, a stiskněte tlačítko na "Registrace". To je všechno ve hře Registrovat Wizards po celém světě. Jste ve hře!

Chcete-li změnit svůj závod, může být provedeno pouze jednou, a v určitých situacích. Každá rasa má své hlavní vlastnosti: Život, napájení a magie.

Online hra Wizards World nabízí celou řadu misí (malé a velké questy, masivní misí Quest "Dragon Valley" ...), cestování a všechny druhy duel turnaje, hradní útoku a létání na koštěti, dobře, nejromantičtější svatba očekává, obřad. Setkáte se s Sirény, draci, harpyjí a dalších stejně barevné znaky ...

Wizards světová online hra je bohatá na všechny druhy magických svitků a lektvarů, které pomáhají bojovat. Spousta šperky, brnění, zbraně, amulety, magické krystaly - všechny tyto věci dát další vlastnosti vaší postavy.

Počínaje hrát v Průvodci světa, jste zváni projít výcviku boje v aréně, pak můžete začít vyvíjet svou postavu. Chcete-li zvýšit úroveň znak, který potřebujete peníze. V počáteční fázi, můžete si vydělat peníze v bitvách Arena, lov příšer a plněním misí Travels Diary úspěchu.

Zatímco v magické město - ELAIR, budete vyškoleni ve škole čarodějů a bojovníků, kde se dozvíte všechny druhy magických triků. Po školení budete chodit do jedné z pohádkového města tohoto fantastického světa: Zaorn, Dorikan Aradorn nebo kde vám ukázat všechno, co jste se naučili. Kromě těchto měst, ve hře jsou města, jako je Tarn a Viera.

Online hra World of Wizards má mnoho nebezpečných tvorů: Divocí draci Bojová Sněhuláci elementálové, harpyje, vlkodlaci, Gorgon, duchové, Giant Salamander, sirény, Golem, tmavé Harpyje Chaos démony. Také ... tito tvorové Bestiář stále má spoustu různých příšer.

Zahrajte si hru on-line Průvodci světa, budete sledovat změny počasí, které ovlivňují elementární kouzla čarodějů. Například: Jasné zvyšuje a snižuje kouzlo Fire kouzla vzduchu, déšť se zvyšuje vodní magie a snižuje magické Fire kouzla Mist vzduchu se zvyšuje a snižuje magické zemní výměník zvyšuje a snižuje magické Fire Kouzelná voda, zvyšuje Air kouzlo sněžení a snižuje magie ohně.

Game Wizards World Online má obrovskou škálu městských budov a každá budova má svůj účel.

Zahrajte si hru Wizards World Online lze zadat v jednom z cechu: Cech mistrů Guild stormtrooperů. Hra má mnoho různých titulů, a přítomnost klanů a aliancí, vám dává velkou příležitost. Takže Wizards světa bude zajímavé hrát.

Bitvy ve hře může být i individuální a hmotnost. Pro jednotlivé bitvy jsou: Duel, bitva s Duchem, shadowboxing, Duel bez věcí Melee, turnajové souboje a bojovat proti "Ambush". Hmotnostních: Chaotic, Chaos, aniž by věci Prize chaosu mezi závody, skupina, klan, Dual duel mezi městy, bitvy mezi světlem a temnotou, stejně jako boj s Cupid.

Světová ekonomika Wizards postaven na místní měnu - "mince" (WWM - Wizards World Money).

Tam je možnost hrát na straně sil temnoty, po dobu 1 týdne.

Obecně platí, že bude legrace, přejděte na Wizards světové registru a připojit se do hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more