Záložky

Zimní zmrzlina ze severu

Alternativní názvy: Zimní zmrazení

Winterfrost Game Dědictví severu: Válka s mrtvými.

Winterfrost Game Dedina severu zve nová hráče do fantastického světa, kde jim je nabídnuta role hrdiny, který má ochránit království před zesnulými.

Před mnoha lety se devět klanů Daren rozhodlo zapomenout na staré stížnosti, shromáždit jednoho zástupce mezi různými typy lidí a spojit je na expedici. Elfové, lidé, skřítci, obři a orkové se dostali do vzdálených částí kontinentu na severu, najdou tam skryté poklady a přivedou je do města.

Na vybavení a výcviku bylo vynaloženo mnoho prostředků, ale úsilí bylo marné, že expedice zemřela v drsném klimatu. Během let a bez čekání na zprávy se ukázalo, že už nebudou. To však jen vyzval panovníky, aby shromáždili novou skupinu. Bohužel trpěli podobným osudem, stejně jako ti, kteří je následovali.

Po chvíli všichni, kdo odešli a zemřeli, se vrátili mrtví, aby pomstili tvrdohlavost svých potomků. Když začnete hrát hru Winterfrost Heritage of the North, stanete se zástupcem jednoho ze starých jmén, které se podílely na podnikání, a proto jste nuceni čelit rebeli mrtvému ​​příbuznému.

Vy a váš bratr zachráníte váš otec, ale musí obětovat svůj vlastní život, abyste mohli jít na nebezpečné dobrodružství a pokusit se najít odpovědi na důležité otázky.

je vaší první volbou.

Máte právo rozhodnout, že Winterfrost Legacy na severu je pro vás lepší, abyste se zaregistrovali nebo připojili prostřednictvím sociálních sítí. Dalším krokem je vytvoření hrdiny. Chcete-li to provést, seznamte se s vlastnostmi každé profese a nezapomeňte, že vzhled a určité dovednosti závisí na tom, že jste muž nebo žena.

  • Lupič je agilní a rychlý, dokonale se vyvaruje nepřátelských útoků. Jedná se o účinný bojovník proti jednotlivým cílům, ale nemůže se vyrovnat se skupinou.
  • War je typická nádrž s velkým množstvím vitální energie. Nabízí sílu, která je ideální pro útoky na melee.
  • Mag nemá dobré zdraví a je neúčinný proti jediným silným darebákům, ale skupina nepatrně silných oponentů je postižena pohybem malého prstu. Během čerpání si můžete vybrat, kdo chcete vidět jako lékaře nebo osoby, které způsobují škody.
  • Šaman bude dobrým obráncem, protože má kouzla i kouzelníka.

Čas jednat.

V Winterfrost Dědictví severu je příjemné hrát z mnoha důvodů, ale první věc, která zachycuje vaše oko, je velmi jasné a příjemné oko. Vývoj se uskutečňuje hladce a počáteční úrovně nestlačují obzvláště silné oponenty. Vaše síla stačí k tomu, aby se vypořádala s davy mrtvých.

Další, začnete získávat sílu a zkušenosti, stávat se silnější a být připraveni na vážné potíže. V průběhu akcí:

  • Aplikujte princip postupných kroků
  • Půjčovna asistentek
  • Fighting Monsters
  • Fight gamers
  • Pro účast na vzrušujících režimech

Zkušenosti můžete zvýšit tím, že se účastníte questů, ale můžete meditovat, takže hrdina zůstane v tomto stavu, když jste pryč. Ale vrátíte se, bude to silnější a silnější.

Vaše postava je obdařena třinácti talenty, a během bitvy se rozhodnete, který z nich je vhodnější. Ale šest asistentů vašeho týmu automaticky použije dar, který mají, tak to zvažte při umístění společnosti na bojiště.

V iPlayer Winterfrost Dědictví severu, které se dlouho stane osamělým válečníkem, nebude fungovat, pokud chcete porazit hlavní šéfa. Takže se spojte v klanech, bojujte v aréně, získáte nejvyšší odměny.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more