Záložky

Divoké pistole

Alternativní názvy: Hans Wild

Online hra Divoké Guns vás zve jít do vzdálené prérie Mexiku, kde najdete horké boj pro bohaté a úrodné půdy. Co si vybrat - mír potrubí nebo sekyrka, rozhodnout se!

Divoké Guns online hra patří do žánru arkádových her (Akční / Arkády), jak koncepčně velmi podobné pasáže hračky. Přesto, tady je zábava, děje, charaktery a zdroje - zkrátka vše, co je plnohodnotná počítačová hra dělá. Bohužel to Divoké Guns on-line Russified však jeho ofsayte, USA země budete mít k dispozici pro anglickou verzi - věřte mi, že je zde velmi jednoduchý na pochopení.

S ohledem na systémové požadavky, zde jsou minimální možné - hrát v Divoké Guns obleku i váš kancelářský počítač z libovolného prohlížeče.
Připojte se do hry s výjimkou, že anglický jazyk je složité formuláře vyplnit, ale my teď rozumíme ve fázích po celou dobu.

Tak registrace Divoké Guns začíná s volbou «Zaregistrujte se teď bezplatně» - předtím, než vyplníte pole: Name (Uživatelské jméno), heslo (Password) a e-mail. Kromě toho, budete muset vybrat server, na kterém budete hrát hru Divoké Guns on-line. Tři servery zde - Death Valley, a West Hill zachycení pušky. A tři třídy hrdinové, kteří se rozhodnou zde - kovbojové, indiáni a Mexičané.

Cowboys nejpočetnější třídu, jsou obránci (co nejvíce a silné) a asistenti v těžbě zdrojů.

Mexičané - nejvyváženější třída, silný v obraně a obraně.

Indi - třídy agresory, silné ve svých útocích, ale pokud jde o ochranu docela slabý.

Po výběru serveru a třídu svého hrdiny, je nyní přijmout pravidla a uživatelské ujednání o tom, co vlastně v Divoké Guns registraci on-line a konce.


Hrát online hru Divoké pistole můžete začít okamžitě, není tam žádná taková proces, jak přizpůsobit svůj charakter (vzhledem k žánru, který je omluvitelné). No, je dalším krokem pro vyhledávání na vesnici, kde se usadit. Zde, mezi prérii, můžete si vybrat jakýkoliv vesnici a začít rozvíjet, aby se proměnit v prosperující a nedobytné základny. Samozřejmě, že k tomu budete potřebovat zdroje. Dostat je není těžké - jsou v okolí vás krajiny - dřevo v lese, Železný důl, jíl v půdě. Můžete také pěstovat obilí za účelem prodeje nebo výměny za jiné zdroje. Malý nevyvinutý může jít prozkoumat okolí na silnici sběrné cenné a zajímavé pro sebe artefakty. Dávejte pozor na okolní oblasti, můžete chtít vypadat co si ostatní osady, a chcete rozšířit své zóny vlivu.


Hrát hru Wild Guns on-line, nemůžete bez vlastních vojsk vytvořit, bude muset najmout vojáky. Nájem je jít do hospody a samozřejmě s zlaté mince. Když už mluvíme o penězích. Rýžování zlata nebude snadné, budete muset zkusit své štěstí na goldfields. I když, pokud budete mít štěstí při sklizni, pak si můžete vydělat peníze tím, že prodává obilí.
Poté, co se podařilo sestavit tým žoldáků v Divoké pistole hra je zábavnější - konstantní palby, trvalá protivníci a spousta střelného prachu ve skříňce.


Divoké Guns on-line hra, ve které budete mít skvělou příležitost se cítí stateční kovbojské westerny ponořit do atmosféry a vše s ním spojené. Chraňte své území před agresivními dobyvateli, rozvíjet jejich vlastní infrastrukturu, aby se mír s těmi kolem vás, kmeny, nebo naopak, být aktivní a rozšířit své hospodářství. Obecně platí, že zapálit dýmku míru nebo ne zakopat válečnou sekeru - je to jen na vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more