Záložky

divoká srdce

Alternativní názvy:

Wild Hearts je RPG hra, kterou můžete hrát na svém PC. Grafika ve hře je na špičkové úrovni, ale kvalita obrazu je velmi závislá na výkonu hardwaru, na kterém hra běží. Hlasové herectví je udělané dobře, hudba je příjemná v orientálním stylu.

Hra se odehrává ve světě zvaném Azumi. Tyto země jsou domovem extrémně silných monster. Dříve nebyli agresivní, ale něco se stalo a chování těchto obrů se změnilo. Vzhledem k tomu, že se tato stvoření stala pro obyvatele Azumi nebezpečná, byla pronásledována a právě vaše postava se stane jedním z hrdinů, kteří vyhlazují nebezpečné příšery.

Po dlouhou dobu žili obyvatelé magického světa ve strachu z neporazitelných příšer. Ale s příchodem vašeho hrdiny se všechno změnilo. Starobylá technologie karakuri byla znovu objevena a s její pomocí bude postava schopna vyhubit gigantická monstra.

  • Prozkoumejte kouzelný svět
  • Sbírejte materiály k vytvoření nových karakuri struktur
  • Porazte příšery a prodávejte trofeje
  • Vylepšete své brnění a zbraně

Úkoly nejsou obtížné, ale zdá se to tak, dokud nenarazíte na první ze strašlivých stvoření. Velikost monster je impozantní a pro malého bojovníka nebude snadné tyto stvoření zničit. Karakuri přijde na pomoc. Pomocí této technologie můžete stavět obranné stavby, pasti a věže, z jejichž výšky bude snazší zaútočit na monstra během několika sekund.

Obyvatelé magického světa byli šokováni prvními trofejemi, ale postupně si na vaše činy zvyknou a poděkují vám za jejich záchranu. Vydělané peníze můžete utratit za tvorbu a nákup vybavení a zbraní.

Každé z monster bude vyžadovat jiný přístup a taktiku na bojišti. Přemýšlejte o tom, jaké struktury budou během bitvy nejužitečnější, pokud na ně nemáte dostatek zdrojů, získejte je a výhru máte téměř zaručenou.

I když správná taktika a použití správných struktur karakuri bitvu usnadňují, vítězství vyhrává pouze silný a rychlý bojovník.

Malý trénink vám pomůže zvládnout základní bojové techniky, které je lepší si projít, než začnete hrát Wild Hearts. Pak už bude vše záležet jen na vás. Získejte zkušenosti a použijte je k osvojení nových dovedností. Seberte arzenál zbraní, které jsou pro vás nejvhodnější k boji. Zpevněte své brnění, aby vydrželo silné rány. Volbou bojových dovedností vy sami uděláte postavu rychlou jako blesk nebo silnou jako hora. Vše bude záležet pouze na vašich preferencích. Vzhled stíhačky lze libovolně upravovat.

Hraní proti AI je zábava, ale pokud chcete, můžete do hry pozvat své přátele nebo se spojit s náhodnými hráči online a společně porazit nepřátele. AI se přizpůsobí situaci, kdy je několik hrdinů, nepřátelé také posílí. Během kolektivní hry vám ale budou k dispozici nové taktiky.

Wild Hearts ke stažení zdarma na PC, bohužel, není jak. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách.

Začněte hrát hned teď a staňte se nejúspěšnějším lovcem monster!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more