Záložky

Webracing

Alternativní názvy: Virtual Racing

Webracing on-line - je prohlížeč, on-line hra, která vás vtáhne do virtuálního světa závodění. Pokud jste milovník rychlosti a vyhraje, pokud jste zvyklí na první na cestě, a nebojí se nebezpečí, za rohem - pak tento svět pro vás!

Takže, na začátku hry, budete muset jít on-line registraci Webracing: V okně, které se otevře, zadejte e-mail (login) a heslo, vyplňte potřebné informace, a že vaše registrace Webracing skončil. Můžete začít hrát!

Za prvé, budete muset zvolit obyčejné auto: Fiat Punto nebo VW Golf. V budoucnu, závodní, si můžete dovolit koupit kolečko náhle upgrade a další ...

Nyní pojďme se přesunout na vytváření charakteru v on-line hry Webracing: Po registraci budete muset vymyslet jméno a vyberte znak vashomu svého avatara. Budete muset distribuovat 20 volných skill body svou postavu v závislosti na tom, co chcete, aby to bylo - Drag Racer nebo pro závodní okruh. Mají ovladač v Webracing online hry, existují čtyři základní parametry: Technické zásluhy, Persistence, péče a reakce. Webracing online hry, má pět druhů upgradů pro vaší postavy (řidič) - jeden typ pro každý parametr a ten, který cirkuluje jednou všechny parametry. Nákup upgrade, může váš řidič bude nejlepší pilot v závodech!

Zahrajte si hru on-line Webracing kromě své hlavní postavy (řidič), můžete si najmout další dva.

Nyní se podívejme na situaci s vaším autem: po, budete mít více či méně hodný auto k účasti v závodě, bude možné provést upgrade. Na autě, nemůžete nainstalovat více než 14 položek! V závislosti na upgrade v autě, zlepšení výkonu.

Play Webracing být lepší nákup a prodej auto (můžete mít více než jedno auto! ), Opravy a naladit. To vše lze provést ve vaší garáži. Důležité! V garáži je umístěn jen čtyři automobily (nepočítaje aktivní), ale stále můžete zakoupit extra místo v garáži ...

Zahrajte si hru on-line Webracing, budete mít možnost vytvořit nebo připojit existující kluby.

Všechny kluby ve hře, rozdělených podle úrovně a dovednosti: začátečník, amatérské, Pro a Champion.

Začátečníky - To je klub s úrovní 1-3

Amateur - klub s úrovní 4-6

Pro - Je to klub s úrovní 7-9

Mistrů - klub s úrovní 10-12

Zvýšení Ranking a Club vyhrál účastníky klubu!

V on-line hry Webracing, může vaše postava mít práci, může to být lehké, střední nebo těžké. Jednodušší práce, tím menší je šance, že vaše postava bude vyhozen, ale plat odpovídající této práci. Pracovní příležitosti budete mít, pouze 1 čas v 24 hodin. Každá úloha má svůj vlastní termín. Po uplynutí lhůty, vaše postava dostane všechny peníze. Když už mluvíme o penězích!

Ve hře Webracing on-line her má svou vlastní měnu:

WR - tato stříbrná mince-hra (mohou vydělat tím, že vykonává jednoduchou práci, nebo vítězství v závodě)

GXP - to je jediná hra měna (měna si můžete zakoupit exkluzivní předměty pro auto tuning, upgrady pro řidiče s lepšími a více položek vrchovatá Syndicate)

Benzín - se bude muset podílet na závodu (závod 1 "hodnotě" 20% benzínu, 100% nahromaděné v přesně 1 hodinu).

V Webracing hry, můžete jako vytváření a účast v již zavedených závodů, navíc můžete působit nejen jako jezdec, ale jako pouhý divák.

Na závěr řeknu toto, tam je ještě taková struktura jako Syndikátu (to znamená základen v mnoha závodech). S ním a se všemi ostatními, můžete se seznámit, zaregistrujte se prosím v herním Webracing. Hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more