Záložky

Strážce říší

Alternativní názvy:

Watcher of Realms je neuvěřitelná kombinace dvou herních žánrů najednou, je to MOBA RPG a tower defense (TD). Hra je dostupná na mobilních zařízeních. Grafika je krásná a detailní, 3D. Abyste si tuto nádheru užili, potřebujete zařízení s dostatečným výkonem, ale jelikož je hra dobře optimalizovaná, můžete ji pohodlně hrát i na levných smartphonech. Hlasové herectví je kvalitní, hudba neobtěžuje ani při dlouhé hře.

Čeká vás fascinující cesta na pohádkový kontinent jménem Tia. Toto je krásné místo, ale ne všichni jeho obyvatelé jsou přátelští, připravte se na bitvy.

  • Prozkoumejte tajemný svět
  • Získejte zdroje, abyste mohli vylepšit vybavení
  • Porazte mnoho nepřátel
  • Doplňte svůj tým o nové hrdiny
  • Zlepšete bojové schopnosti svých válečníků získáváním zkušeností
  • Boj proti skupinám jiných hráčů

Toto je malý seznam toho, co musíte během hry udělat.

Abyste si rychle osvojili ovládání, vývojáři vytvořili rozhraní co nejjednodušší a nejpřehlednější. Kromě toho, když začnete hrát, budete dostávat rady a vysvětlení.

Nováčci dostávají v prvních dnech spoustu bonusů, dělá se to pro vyvážení hry, abyste mohli rychle dohnat ty, kteří hrají už dlouho.

Zpočátku to nebude snadné, ale postupem času se vaše četa rozroste a budete si moci vybrat ty správné bojovníky v závislosti na nepřátelích, se kterými musíte bojovat. Správný tým je polovina úspěchu.

Umístěním jednotek na správná místa můžete výrazně zvýšit jejich účinnost. Před bitvou si prostudujte oblast a vyberte místa, kde bude nejvhodnější bojovat. Pokud se vám nepodaří vyhrát hned napoprvé, experimentujte, změňte složení týmu a umístěte své válečníky na jiné pozice. Postupně najdete správnou taktiku.

Během hry se nebudete nudit. Jak postupujete, budete narážet na stále silnější protivníky.

Sledování děje je zajímavé, čekají vás nečekané zvraty. Je zde několik zápletek, projděte si je všechny a zjistěte více o světě, ve kterém jste se díky hře ocitli.

Watcher of Realms je nejtěžší hra na hraní, když bojujete proti ostatním hráčům. Porazit člověka je mnohem obtížnější než AI. Připravte se na bitvy a pravidelně vylepšujte vybavení své nebojácné armády.

Obchod ve hře vám umožní rychle získat nové hrdiny do vašeho týmu, můžete si také koupit boostery a zdroje pro vylepšení vybavení. Rozsah je denně aktualizován. Nákupy lze platit herní měnou nebo skutečnými penězi. O prázdninách probíhá výprodej.

Ke hře Watcher of Realms je vyžadováno stabilní připojení k internetu

A. Nyní, když je pokrytí mobilním telefonem téměř všude, to není problém.

Watcher of Realms lze zdarma stáhnout na Android pomocí odkazu na této stránce.

Začněte hrát hned teď a navštivte tajemný svět Tia a shromážděte nejsilnější tým válečníků!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more