Záložky

War Thunder

Alternativní názvy: War Thunder

War Thunder - úplné ponoření během druhé světové války

Počítačová hra War Thunder je založena na skutečných událostech druhé světové války a využívá různé vojenské vybavení té doby. Dnes ve hře můžete bojovat na tancích, letadlech, lodích, stíhačkách a helikoptérách. Všechny typy vojenské techniky těch let byly propracovány do nejmenších detailů. Všechno to začalo letectvím, ale vývojáři se rozhodli nezůstat jen u toho a udělat hru co nejrealističtější přidáním dalších typů bojových vozidel.

Tvůrci vzali historickou část projektu vážně, hra War Thunder zcela obnovuje skutečné události vojenských operací. Zapojením se do tohoto projektu se uživatel ocitne v jiné době a může studovat historii války samostatnou účastí na tehdejších událostech. Historická složka není jediná věc, která je co nejblíže pravdě, vývojáři při vytváření letadel a tanků studovali vlastnosti každého modelu, všechny jednotky vojenského vybavení se shodují s prototypy, vzhledem a technickými vlastnostmi. Fyzika samotné hry se také co nejvíce blíží realitě, po tvrdém zásahu do jámy se mohou rozbít koleje tanku nebo může dojít k poškození podvozku.

Letecký simulátor, jak původně autoři tohoto projektu koncipovali, ale hra přesahovala jednoduchou multiplayerovou online hru, ve které byla hlavní myšlenkou vojenská strategie a simulace letu. Přidáním dalšího vybavení do projektu vývojáři posunuli hru na novou globální úroveň. Veškeré vybavení lze podmíněně rozdělit na to, co létá, plave a cestuje po zemi. Tedy letectví, vrtulníky, pozemní vozidla a námořnictvo.

Zpočátku bylo možné létat nebo cestovat s bojovými jednotkami jen několika zemí. Ale dnes je ve hře zastoupeno více než 10: USA, Německo, SSSR, Velká Británie, Japonsko, Čína, Itálie, Francie, Švédsko a Izrael. Každá země je svým způsobem jedinečná a technika má také své vlastní charakteristiky. Někdo je silný ve výrobě tanků, někdo je skvělý ve výrobě letadel a někdo je neporazitelný na moři. Abyste pochopili globální povahu bitev, musíte pochopit, že v bitvě je najednou velké množství hráčů a mohou na vás zaútočit z jakéhokoli směru.

Jemnosti hry War Thunder

Abyste se mohli připojit k projektu, musíte si stáhnout hru War Thunder, toto je klientská verze. Po instalaci malého programu (spouštěče) do počítače hráč zahájí svou cestu v čase online. Ke stažení Var Thunder potřebujete minimálně 1. 5 gigabajtů paměti RAM a 3 gigabajty místa na pevném disku. Po instalaci klienta je nutná registrace a hráč obdrží potřebné základní prostředky. Bitev se můžete zúčastnit ve čtyřech bitevních režimech, které jsou postupně rozděleny podle obtížnosti. Začátečníci si pro trénink mohou vybrat arkádový režim, ve kterém je asistent, který vás poučí o složitosti ovládání a vlastnostech tohoto modelu technologie. V realistickém režimu jsou zcela znovu vytvořeny historie a terén skutečných bitev. Režim simulátoru umožňuje hráči cítit se jako pilot nebo tankista do nejmenších detailů, aniž byste otočili klíčkem zapalování, nikam nepůjdete a nepoletíte. Bojové akce jsou rozmanité, můžete se jich zúčastnit jako tým i samostatně:

 • Mise pro jednoho nebo kooperativní hráče - zde musíte splnit různé speciální úkoly nebo se zúčastnit bitev proti počítačovým nepřátelům;
 • Týmové bitvy založené na relacích – účastní se jich skuteční hráči. Každý tým má 16 uživatelů, jsou mezi sebou ve válce. Chcete-li vyhrát, musíte splnit úkoly, obsadit nebo zničit nepřátelské letiště;
 • Závody - soutěž mezi piloty v průjezdu tratí maximální rychlostí;
 • Události – Historické znovuvytvoření autentických bitev. Tohoto typu bitev se mohou zúčastnit pouze vozidla, která byla na tomto místě přítomna ve skutečné válce.

Vojenské vybaveníWar Thunder: tanky, letadla, vrtulníky, lodě

Je těžké popsat, co všechno bylo do hry během její existence přidáno. Práce pokračují i dnes.

 • Tanky: lehká, střední a těžká, samohybná děla, SPAAG a samostatné prémiové obrněné vozidlo.
 • Flotila: čluny, čluny, mořští lovci, torpédoborce, křižníky, bitevní lodě + prémiová obrněná vozidla.
 • Letectví: stíhačky, útočné stíhačky, útočná letadla, bombardéry, proudová letadla, vrtulníky + prémiová obrněná vozidla.

Existují také technické hodnosti, je jich sedm. Čím vyšší hodnost, tím vyšší kvalita a bojová síla. Sedmá pozice jsou obvykle moderní bojové jednotky, ale i zde lze najít raritu, která se na bojišti dobře osvědčila. Nezapomeňte na prémiová obrněná vozidla. Zanechala stopu v historii a má svou legendu, se kterou se můžete seznámit. Sedící u kormidla takového aparátu se člověk nedobrovolně cítí jako hrdina naší doby, který bojuje za spravedlivou věc.

War Thunder Viking Rage PC – hlavní aktualizace hry

Více než čtyři desítky nových vozidel pro Švédsko a mimo něj:

 • CV 90105 TML - věž a 105mm kanón promění vaše bojové vozidlo pěchoty ve skutečný tank.
 • Pvrbv 551 je lovec tanků vyzbrojený skutečným švédským řízeným raketometem TOW.
 • lkv 103 - minomet, samohybná dělostřelecká jednotka, má vynikající dynamiku a rychlost, výkonnou akumulační střelu.
 • Lago I je středně velký tank, jeden z prvních švédských tanků během vypuknutí druhé světové války.
 • U-SH 405 - smrtící zbraně mohou být i malé, vybavené dvěma raketomety, výborná manévrovatelnost.
 • Lightning F. 6 - Britský proudový letoun, dokázal překonat rychlostní značku dvou machů, má vynikající letové vlastnosti.
 • cruiser Sverdlov je lehký a ovladatelný, výborně se vyrovnává se stanovenými cíli, byl vyvinut pro SSSR.
 • ZTZ96A - hlavní čínský bojový tank, představený světu na konci druhého tisíciletí, vybavený termokamerou.
Ve hře se samozřejmě objevují vrtulníky

Apache (AN-64) pro USA. Nezapomněli jsme ani na nové lokality Švédsko a Dánsko. Tak si rychle stáhněte War Thunder Viking Rage do svého PC a připojte se k bitvě!

Očekávaná aktualizace War Thunder

Přivedeno do hry špičkové letouny a stíhačky MiG-27M a JA37C Jaktviggen se Saabem J35A Draken. Celkem 45 bojových jednotek a jejich upgrady. Dvě nové lokality "Kosmodrom" a "Breslau". Nová letecká mise „Operace Honolulu“ z alternativního vesmíru (co se mohlo stát). Tato aktualizace přidala bitvám dynamiku. Chcete-li zobrazit úplný seznam aktualizací, musíte si do počítače stáhnout War Thunder a připojit se ke své první bitvě!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more