Záložky

WARSTORY

Alternativní názvy: Warstory on-line Zavést

Company, vývojář hry a počítačové hry Bigpoint znají všechny fanoušky tohoto druhu zábavy pro mnoho úspěšných a promyšlených projektů. To je důvod, proč je výstup každé nové hry od této společnosti je vnímána hráči jako významnou událost.

Totéž platí pro hry WARSTORY on-line, která přináší hráčům během druhé světové války a nabízí boční spojenci, Američané nebo Sovětský svaz a držet rozhodující bitvy v Evropě a na vlastní oči vidět pád nacistického Berlína. V této online hře WARSTORY si uvědomil, obvykle světlé a barevné, což je důvod, proč hrát hry on-line WARSTORY bude zajímavé nejen milovníci historických bitev, ale všichni fanoušci on-line herní tým.

Připojte se do hry WARSTORY si uvědomil, obvykle jednoduché a intuitivní, stejně jako ve všech ostatních hrách od BigRoint. Musíte si vybrat přezdívku (název, který bude i nadále používat ve hře), heslo pro přihlášení do vašeho účtu a poskytnout e-mailovou adresu, která bude odeslána e-mailem potvrzení o registraci a který bude pravidelně odeslána nový herní novinky.

Registrace WARSTORY trvat jen několik minut, a pokud vezmeme v úvahu, že s cílem hrát WARSTORY nemusíte stahovat a instalovat speciální klienta (prohlížeč-založené hry úplně), pak můžete téměř okamžitě začít hrát WARSTORY. V tomto případě, pokud jsou registrovány na sociální síti Facebook, WARSTORY registrace bude pro vás stisknutím tlačítka - tak příjemná příležitost připravit se na jejich hráčů online vývojářů hry.

Po registraci, můžete si vybrat, který z národů vám bude hrát. Volba zastoupená Rudou armádou a spojenecké armády. Váš účel - provádět konečnou bitvu proti Třetí říši, on-line hra obsahuje více než 50 WARSTORY absolutně skutečné historické bitvy na vítězství, ve kterých je velmi důležité používat bojové taktiky a strategie a jasnou koordinaci pohybů spojenců. S společníků budete mít žádné problémy - WARSTORY online hra je velmi populární a počet lidí, kteří chtějí hrát hry on-line WARSTORY desetitisíce.

Zajímavostí hry je využití technologie kromě standardních jednotek a oddílů tzv. "hrdinů" - speciální jednotky, které mají skutečně jedinečné schopnosti, aby jiné jednotky k dispozici, a jejichž chování na bitevním poli mohla mít rozhodující vliv na výsledek. Tak pro všechny úspěchy v herním světě, budete podporovat zvláštními medailí, a to vede online hra WARSTORY záznamy o všech se stali slavní hrdinové a pravidelně jim dává různé bonusy, kromě uznání a pověst mezi ostatními hráči.

Úlohy, které musíte provést ve hře, pečlivě promyšlené a jsou různorodé. Průchod z jednotlivých míst může být nutné trávit celé hodiny, ale během této doby, vzhledem k zábavné a herní neodnoobraznogo zájmu v řízení, nemůže být ztracena, ale spíše naopak.

WARSTORY online hra - skvělým příkladem toho, jak se nemá dělat prohlížeče na bázi on-line her. Světlé a krásná grafika, propracované práce, zajímavý a podrobný děj, flexibilní systém bonusů a úspěchy, a v důsledku toho všeho - velké množství herních hráčů a fanoušků z celého světa. Zkuste to a vy se ocitnete v roli bojového velitele během druhé světové války, což je docela schopný rozhodnout o výsledku další důležité bitvy.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more