Záložky

Osnova

Alternativní názvy: Osnova

Požadavky na systém:

Procesor: Core 2 Duo / Athlon X2 2 GHz

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Na disku: 1. 9 GB

Warp - počítačová hra, která v sobě spojuje ty nejlepší aspekty klasické arkádové puzzle a stealth akčních her. Warp hra nám dává možnost cítit není známé role zachránce planety od mimozemské hrozbě, ale spíše se pokusit o kůži cizince z jiného světa. Hrát Warp bude muset utéct z agresorů, jako tady, kde lidé již provádět. Hrozný a zákeřné Homo Sapiens jsou mimo zachytit klidné cestovatel prostoru, aby na něj hrozný zážitek. Hra začíná ve sklepení jen jeden z tajných základen umístěných v hlubinách oceánů. Sladké a krásné prostory stvoření s názvem Zero uniká z dohledu a snaží se opustit základnu, kde to dát na a nelidské experimenty prováděné ohavné experimenty, ale způsob, jak tajné základny nebude snadné. Warp, mlčenlivý hra plná s partou hádanek a nebezpečných, zákeřných nepřátel, kteří chtějí způsobit újmu pouze na nešťastné cizince.

Herní

Klidné a neškodná stvoření Zero, hra je protagonista Warp má ostré tesáky a obrovské drápy, a proto je v přímé konfrontaci s stráže a zlých vědců, kteří žijí na tajné podmořské základně, začít, on nemůže. Warp, hra, kde musíme schovat pro nejvíce se rozdělit, pomocí samotě přihrádek a skryté místnosti, zaútočit stejné nepřátelé budou výhradně kvůli záda a jen omráčit nepřítele a další se dostat blíže k vytoužené výjezdu z databáze. Zero pomoci cizinec přijde jeho mimozemské schopnosti, a to warp, což mu teleportovat blesku na krátké vzdálenosti. Warp hra se bude konat v neustálém pohybu po základně, kde cizinec je překonat stěny a zamčené dveře s lehkostí, takže jejich pronásledovatele a všechny bezpečnostní systém citlivých míst. Použití stejnou schopnost může být poskytnuta Zero v těch nevhodných místech, kde je nepravděpodobné, že někdo bude snažit, v sudech, zásuvek a dokonce i uvnitř života. Warp mohou hrát a docela brutální, protože je uvnitř jiného objektu, je klidné cizí síla myšlenky rozšířil ji na kousky s velkolepou explozi, bez výjimky a lidi, které bude nula.

Puzzle

Hra vás nenechá odpočinout na chvíli a bude hodit více a více úkolů z úrovně do úrovně, nutí více a vymýšlet nové pohyby, stejně jako rychle jednat. Secret ponorkové základny má obrovskou velikost a bude spousta zajímavých míst, kam jinam budou muset jít. Pohybující se v prostoru bude nejen schopnost být k dispozici hráčům a kombinuje všechny možnosti, můžete vyřešit úkoly ve velmi různými způsoby. Schoval na základně růžové položek, které se nazývají vývojáři housenky, otevřený přístup, aby hráč nových dovedností pro cizince, jako je tichý pohyb nebo zobrazení objektů na mapě. Kromě základních úkolů mise bude plnit další úkoly, jako je například předávání úrovně v určitém čase nebo zničit všechny nepřátele s jednou konkrétní dovednosti hlavního hrdiny. Tyto dodatečné práce budou otevírat další bonusy a umožňují mnohem rychleji rozvíjet nové příležitosti nula, která bude otevřena v průběhu hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more