Záložky

Warhammer 40,000: Dawn of War

Alternativní názvy: Warhammer 40,000: Dawn of War

Warhammer 40,000: Dawn of War - počítačová strategická hra v reálném čase. Hra Warhammer 40,000: Dawn of War znamená jasnou zaměřený taktické myšlení. Herní vývojáři, společnost Relic Entertainment, které bylo přijato jako základ desky wargame Warhammer 40,000. Byl také vydán do tří částí tak zajímavý doplněk k příběhu: Winter Assault, Dark Crusade, Soulstorm.

Na internetu má Warhammer 40,000: Dawn of War video a screenshoty, kromě hodnocení, která dává dobrý základ pro seznámení se s hratelností. Pokud nejste fanoušky série těchto her. Po přečtení můžete si pospěšte a navštivte stránky a stáhnout Warhammer 40,000: Dawn of War.

Hra Warhammer 40k Dawn of War vás zavede do fantasy světa Warhammer 40,000, který je na planetě Tartaru. Ty hrdina - jeden z námořníků, mariňáci vztahující se k závodu.

Obecně platí, že jsou takové závody:

• Space Marines,

• Orcs;

• Chaos;

• Eldar.

Space Marines - jsou zástupci geneticky nadřazených lidí, kteří byli stvořeni k obrazu z "synů" samotného císaře. To je nejsilnější bojovníci.

Orcs - barbaři, které existují v zájmu boje. Prezentovány ve formě obrovských zelených kůží podivíny. V čele jejich hlavní Orkamungus.

Chaos - ti zrádci a ustoupil Space Marines, kteří se ocitli pod špatným vlivem Chaos Gods. Ale ve hře s názvem Alpha Legion.

Eldar - zástupci nejstaršího závodu. Jejich technologie jsou lepší než ostatní.

Původně hra Warhammer 40,000: Dawn of War budete hrát proti orkské rase, ale později si uvědomíte, že to není to nejhorší z vašich nepřátel. Chaos Space Marines, protože zástupci - jsou skuteční nepřátelé.

Celý děj hry je plný složitých a plavnoperetekayuschih konfliktů mezi závody hru.

V průběhu hry budete sbírat zdroje pro budování své databáze, a také pro rozvoj technologií. Zdroje pro získání si urvat a vlastní kontrolní body. Jsou stálým zdrojem prostředků. Ale musíme sledovat, že rychlost produkce by neměla klesnout.

Od verze taktiky - stačí poslat armádu do bitvy - může způsobit, že je nutné pečlivě sledovat jednotlivé charakteristiky každého charakteru vaší armády. Je také možné doplnit své armády nové hráče přímo do bitvy. To je jen počet vojáků a techniky obecně je omezená.

Hra získala nejlepší hodnocení, stejně jako v zahraničních a ruských novinářů.

Grafická kvalita hry Warhammer 40,000: Dawn of War zastoupena na vysoké úrovni. Obraz má jasné a světlé objekty. Obecně lze říci, že jsou dost realistický pohled.

S hudebním doprovodem je také žádný problém, protože výběr vhodné hudby, udržovat určitou doprovod.

Hra Warhammer 40,000: Dawn of War v jednom režimu. Možná, že hrát si s kamarády v týmu se vám nepodaří, ale doporučujeme tuto vzrušující hra stojí za to vyzkoušet.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more