Záložky

Warface

Alternativní názvy: Warface

A gras Varfeys - je střílečka z firmy Crytek , který , známý pro své vysoce kvalitní hry pro více hráčů, které jsou populární po celém světě. Samotní hráči budou moci zhodnotit klady a přidání nových her.

Do hrát hry on-line Warface , zkontrolujte, zda nastavení počítače a minimální systémové požadavky této hry. Vývojáři nastavit následující minimální systémové požadavky pro hru:

- Operační systém: Windows XP , Vista [ _9_], Seven ,

- Procesor : Intel / AMD dual-core 2. 0 GHz;

- Paměť: 1 Gb (1. 5 Gb pro Windows Vista / 7)

- Video: GeForce 8600 GT 256 Mb

- 6 Gb volného místa na pevném disku;

- Přístup k internetu přes ADSL 56 kbit / s.

Před přímo do hry, by měly být předány Warface on-line registrace . Tento proces trvá jen pár minut, co dělal jako pohodlné a jednoduché.

P egistratsiya hra Warface zahrnuje zadáním následující údaje:

- Nick - jméno, které bude použito hráčem ve hře,

Password;

- E-mailová adresa;

- Také je potřeba přečíst a souhlasit s dohodou uživatel, licenční smlouvy a pravidel hry.

Dále je třeba stáhnout a nainstalovat herní klient. Ať už je to přímo na herní stránky, a kliknutím na tlačítko "Download" pro zahájení stahování. Po načtení souboru, stačí spustit jej a postupujte podle pokynů. Na toto Registrace Warface končí, a jste připraveni na vzrušující hru.

A gras Warface on-line začíná na výběr vzhledu pro svou postavu. Široká škála různých možností, takže si můžete vytvořit jedinečný charakter. Warface online hra nabídky nejprve projít školení, jehož prostřednictvím bude i nadále, aby bylo jednodušší hrát. Vzdělávání bude obsahovat hry, se bude zabývat řízením, poté hrát hry on-line Warface bude mnohem jednodušší.

V Warface hry Je možné, takových tříd inženýr, Forward, zdravotník a sniper. Každá třída má své výhody a nevýhody, takže vybrat třídu, vedené osobních preferencích a na zvolené strategii. Jako charakteristický rys každé třídě je speciální zařízení - některé položky jsou k dispozici pouze v rámci této třídy.

Assault - je hlavní zbraň bojovníka, který je automatické. V procesu vývoje bude k dispozici nové modely pušek a kulometů. Útok letadlo používá speciální zařízení krabici munice, se kterými může obnově po nelítostné bitvě, jako hráč sám a jeho spojenci.

Medic - tolik potřebné znak na bitevním poli, jak pomocí svého speciálního vybavení (kity), které mohou být léčeny spojeneckých hráčů, jakož i doplnit své zdraví. Jako primární zbraň lékař používá anti-letadla zbraň, která není přesná, ale velmi mocnou zbraň.

Engineer bojovat s lehkým kulometem a pistolí. To může také obnovit zásoby brnění, které mohou být často velmi užitečné při prudkých bojů. Kromě toho, inženýr může položit miny, které jsou aktivovány výstřel, nebo když se blíží nepřítel.

Sniper je střelec ve hře. S pomocí své pušky, může zabíjet nepřátele ve vzdálenosti často s prvním výstřelem.

A grata v Warface nezbytné k dokončení mise jsou rozmanité a vždy naplněn další úkoly. Pro ně, hráč získává zkušenosti a cenné bonusy.

Není pochyb o tom, hra Warface bude řádně posoudit stávající kvality fanoušky střelce a fanoušky dobrých her.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more