Záložky

Válečná planeta

Alternativní názvy:

War Planet je taktická MMO strategická hra, která se odehrává na mapě skutečného světa. Hra je dostupná na mobilních zařízeních. Grafika je dobrá a detailní. Díky optimalizaci si zahrají nejen majitelé vlajkových zařízení. Hlasové herectví je kvalitní, výběr hudby vás neunaví ani při dlouhém hraní.

Tentokrát můžete ukázat svůj velitelský talent tím, že budete dobývat skutečné země nacházející se na globální mapě světa v místech, kde mají být. Vyberte si, do kterého města chcete umístit hlavní město.

Ovládání je intuitivní a není těžké, pokud máte zkušenosti s RTS hrami, snadno se zhroutíte. Pro začátečníky si vývojáři připravili tipy a krátký návod.

Poté můžete začít dobývat svět.

Toto není snadný úkol a pro jeho splnění je potřeba udělat hodně:

  • Nastavit extrakci zdrojů
  • Opevněte svou základnu
  • Výzkum nových zbraňových systémů
  • Vytvořte mocnou armádu, která nebude mít na bojišti obdoby
  • Trénuj diplomacii, navazuj spojenectví s ostatními hráči

Toto jsou jen některé z výzev, kterým budete čelit, když budete hrát War Planet.

Celé území naší planety se stane vaším herním polem v této hře. Simulujte ty nejnemyslitelnější konflikty a sledujte jejich důsledky.

Startování není nikdy snadné. Musíte čelit nedostatku zdrojů, budete se s tím muset urychleně vypořádat.

Poté, co postavíte dobře opevněný tábor, můžete začít dobývat svět. To není jednoduché, proti vám budou stát hráči z celého světa. Nemusíte bojovat se všemi. Ve hře můžete najít nové přátele, uzavřít s nimi spojenectví a plnit společné mise v režimu PvE.

S ostatními hráči můžete komunikovat pomocí vestavěného chatu.

Pokud chcete bojovat, pak je tu režim PvP, ve kterém můžete ukázat talent velitele porážkou protivníků. Nepočítejte se snadným vítězstvím, může se ukázat, že nepřítel je mnohem silnější než vy.

Chcete-li každý den dostávat hodnotné dárky, nezapomeňte se podívat do hry. Pokud jste nevynechali ani den, na konci týdne dostanete příjemný bonus.

Během prázdnin budete mít možnost zúčastnit se speciálních tematických akcí. Odměny, které lze v těchto dnech vyhrát, mohou být jedinečné a jindy nedostupné.

Obchod ve hře pravidelně aktualizuje sortiment. Můžete si koupit zesilovače a mnoho dalších užitečných předmětů a zdrojů. Za nákupy je možné platit herní měnou nebo skutečnými penězi. Můžete hrát bez utrácení peněz, není to povinné, ale hru vám to trochu usnadní.

Abyste mohli hrát War Planet, potřebujete připojení k internetu.

Vývojářů se stará o hráče a pravidelně vydává aktualizace s novým obsahem.

War Planet si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned teď, abyste dobyli celou planetu a stali se diktátorem nebo přinesli demokracii do všech zemí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more