Záložky

Hledá se: Mrtvý

Alternativní názvy:

Wanted Dead je slasher střílečka, kterou si můžete zahrát na PC. Grafika, za předpokladu dostatečného výkonu, je vynikající a nevzbuzuje žádné stížnosti. Hlasové herectví provádějí profesionální herci a hudba je energizující!

Studio, které tuto hru vyvinulo, již není žádným nováčkem, vydalo celkem úspěšné Ninja Gaiden a Dead or Alive. Tentokrát se jim podařilo potěšit fanoušky tohoto žánru ještě jednou.

Hrdinkou hry je Hannah Stoneová, poručík elitní hongkongské policie. Úkolem oddělení je ukončit velké korporátní spiknutí. Hra se odehrává v budoucnosti.

Na hráče čeká

Cyberpunkový svět.

Zápletka není příliš složitá. Hlavní povolání ve hře, četné bitvy, ve kterých musí hlavní hrdina porazit davy nepřátel.

S obrovským arzenálem triků nebude snadné se vypořádat. Naštěstí s tím vývojáři počítali a hru vybavili srozumitelnými tutoriály, které vám pomohou rychle si na ovládání zvyknout.

Vzhledem k tomu, že hra využívá během boje mnoho kombinací, doporučuje se použití gamepadu. Pokud ale s klávesnicí hrajete delší dobu, můžete ji využít i v této hře.

Hraní Wanted Dead se nikdy nenudí díky různým výzvám:

  • Řiďte vysokorychlostním luxusním firemním vozem
  • Naučte se nové pohyby a kombinace útoků
  • Odemkněte celý arzenál smrtících zbraní, zbraní na blízko i střelných
  • Komunikujte s kolegy a vyřešte společně komplikovaný případ

Pokud čekáte detektivku ve stylu Sherlocka Holmese, není tomu tak. Hlavním zaměstnáním hlavní hrdinky a jejích kolegů je ničení davů nepřátel různými druhy zbraní.

Arzenál triků je obrovský a zahrnuje více než sto útoků a více než 50 kombinací. To vše dělá bitvu neuvěřitelně velkolepou. Děti ve hře nemají co dělat. Je tam mnoho násilných a krvavých scén.

Hlavní postava, stejně jako celý její oddíl, je zombie s kybernetickými implantáty. Bojovníci speciálního oddílu mají nelidskou sílu, rychlost a reakce, což jim umožňuje snadno se vypořádat s davy nepřátel. Během bitev je možné používat nejen zbraně, ale i improvizované předměty. Nábytek se může stát spolehlivým úkrytem před nepřátelskými kulkami.

Kromě obyčejných bojovníků se musíte vypořádat s jejich šéfy. Porazit tyto monstra bude nejtěžší a je lepší nepoužívat přímou taktiku. Vyhýbejte se odvetným útokům a pohybujte se co nejvíce. Před takovými bitvami je lepší si hru uložit, ne vždy se podaří zničit bosse napoprvé.

Obtížnost se neustále zvyšuje, ale hlavní postava se stává silnější, jak získává zkušenosti a krájí své protivníky na plátky ještě efektivněji.

Wanted Dead ke stažení zdarma na PC bohužel nebude fungovat. Chcete-li zakoupit, navštivte webovou stránku hry nebo přejděte na portál Steam. Cena není příliš vysoká na klasický akční film, který si mezi fanoušky akčních her jistě najde příznivce.

Nainstalujte si hru hned teď a vydejte se do kyberpunkového světa, kde na vás čeká sláva velkého válečníka!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more