Záložky

The Walking Dead: Cesta k přežití

Alternativní názvy: The Walking Dead: Cesta k přežití

The Walking Dead: Cesta k přežití - Jeden není válečník v poli, zejména v post-apokalypse

Game The Walking Dead: Cesta k přežití - hra na hrdiny ze studia Scopely, vytvořená na základě stejnojmenné série. Zde potkáte postavy, které jste dlouho milovali, a přímo se účastní vašich oblíbených filmových scén. Budete muset sestavit ideální skupinu přeživších a jít s nimi do boje, zapojit se do rozvoje města a komunity, chránit je.

Začátek hry, první vstup

Při prvním vchodu vstoupíte do bitvy spolu s Rickem a Maggie. Byli jste obklopeni dvěma chodícími muži, abyste zaútočili, nejprve vyberte koho a poté klikněte na koho zaútočit. Při vyřizování nebo poškozování je vyplněna adrenalinová spěchová postava postavy. Když je lišta plná, můžete použít silný útok. Různí bojovníci mají své vlastní jedinečné přílivy, které jsou jejich určující vlastností.

Druhá bitva již bude proti Spasiteli, bude s nimi obtížnější jednat než s zombie. V této bitvě se dozvíte o třídách hrdinů:

  • silný
  • rychle
  • ostražitý
  • bydlení

Ostražitý má výhodu proti silnému, silnému versus rychle, rychle versus houževnatý, houževnatý versus výstraha. Šipky se zobrazují vedle znaků způsobujících další poškození vybranému nepříteli. Všimněte si, že silné a rychlé jsou postavy na blízko, ale bdělý a trvalý jsou rozptýlené znaky.

Vaše druhá bitva je vyhrána. Neuspokojte se, jste obklopeni další skupinou Spasitele vedenou Niganem. A stejně jako v seriálu ztrácí Rick spoustu dobrých přátel. Hned poté nás hra The Walking Dead: Cesta k přežití před dvěma lety, když skupina pozůstalých dorazila k branám města Woodbury. Jste přijati do komunity, ale na oplátku budete požádáni o pomoc a podporu v rozvoji města. Nyní musíte bojovat o toto město a jeho obyvatele. Dělat vše pro svůj rozvoj a ochranu. Vaším prvním úkolem bude výlet do Home March. Nejdříve však musíte zavolat nového pozůstalého, abyste dokončili svůj tým. Vezměte prosím na vědomí, že tým může mít až 5 bojovníků, které si vyberete vy a šestá speciální postava. Nemáte vliv na jeho výběr, připojí se k vám v určitých misích a přidá bonusy celému týmu.

Bitva je rozdělena na vlny, celkem mohou být až tři. V každé z vln musíte zabít chůzi nebo živé soupeře. Kombinujte třídy vašich bojovníků s třídami protivníků, abyste způsobili velké škody. Naplnění přílivové stupnice je zachováno od vlny k vlně. Pokud jste ho v prvních etapách nestrávili, můžete jej použít ve vhodnější situaci.

Vedení města

Můžete stavět a zlepšovat struktury, které vám pomohou přežít v boji s chodci a dalšími lidmi. Ve výrobních místech se suroviny používají k budování a zlepšování města. Vylepšete je pro zvýšení produktivity. Suroviny je třeba skladovat ve skladu surovin, zvyšováním úrovně zvyšujete její kapacitu. Suroviny se zase používají k stavbě domů, kde žijí přeživší. Hlavní budova je radnice, veškerá činnost města je soustředěna zde. Čím vyšší je úroveň radnice, tím více můžete stavět budovy a tím vyšší bude vaše zdraví ve frakčních válkách. Důležitým workshopem je vytváření a zlepšování věcí a vybavení. Cvičiště zvýší úroveň pozůstalých a zlepší je. S každou novou úrovní, radnice otevře nové jedinečné budovy.

Download The Walking Dead: Cesta k přežití v počítači, můžete použít emulátor android Bluestacks. To vám umožní spouštět všechny androidové hry nebo programy na vašem počítači. Chcete-li to provést, nejprve stáhnout a nainstalovat, a až poté nainstalovat samotnou hru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more