Záložky

Za nepřátelskou linií 2

Alternativní názvy: Za nepřátelskou linií 2

Behind Enemy Lines 2 - počítačová hra v žánru strategických ekshen. Ale jak to říct fanouškům hry - to není jen strategie, tam je bojovník. Hra je vyvinut malý ukrajinský Nejlepší způsob, jak . Toto je druhá část ze série her v nepřátelském týlu. Za nepřátelskou linií 2 hra, ve které je možné změnit běh událostí druhé světové války. Samozřejmě, že pouze ve hře. Jen dostat se do atmosféry hry cítíte svou sílu v historických událostí - jsou zapojeni do války.

Na začátku, před pokračováním k masakru, doporučujeme, abyste si přečetli hru nutrie na základě tohoto přezkumu a přečíst naskenovaný Behind Enemy Lines 2 videa. Ale pak můžete navštívit stránky a stahovat Behind Enemy Lines 2. A jít rychle v průběhu toho, co se tady děje.

Play Behind Enemy Lines 2 probudit jeden z mála důstojníků armády, to je jen, jak armáda válčících stran - můžete si vybrat. Hra má tři hlavní bojovou kampaň předložený některými státy:

  • Kampaň Německo;
  • Kampaň SSSR
  • Anglo-americká kampaň.

Kampaň v Německu - hlavní odpůrci sovětských vojsk. Má deset misí, z nichž tři školení a druhá se otevře pouze tehdy, když všechny předchozí pasáž.

Kampaň SSSR - hlavní nepřátelé německé kampaně. Také se skládá ze sedmi misí, plus tři školení. A poslední - nejtěžší.

Anglo-americká kampaň - kampaň spojenci. Kombinací těchto dvou států, které mají stejný počet misí.

Ukazuje se, že Behind Enemy Lines 2 mise zastoupeny ve stejném počtu.

Hra Behind Enemy Lines 2 má obrovský výběr zbraní. To by zničit nepřítele vám s laskavým svolením: stroje, kulomety, děla, tanky, raketomety, džípy a další.

Různé typy to vše ve velkém množství.

Jste v roli vedení a nemyslím si, že tady budete hrát za jasnou definici a stylu. Ne. Můžete si vybrat, nebo dokonce vytvořit sami. A vše, co je ve vašich rukou. I když každý z mužů má svůj inventář. A v každém okamžiku je možné vyměnit zbraně.

Představuje všechny možné druhy sil, jako jsou šipky, stroje střelci, dělostřelci, důstojníci, odstřelovači, plamenomet, anti-jednotky a dalších jednotek.

Boj nejen s počítačem, jako nepřítel, stejně jako síť s ostatními ve stejné povahy jako ty.

Herní Behind Enemy Lines II má docela kvalitní grafiku, s velkou fyziky, která dělá hru mošny největší dílo svého žánru. Zvuk je také úspěšným doplňkem k tomuto úplný obrázek o dokonalosti. A samozřejmě, hratelnost je na vysoké úrovni. K dispozici je i jako objevit skutečný škody a v reálných podmínkách.

Obecně platí, že si uvědomili, že hrát hru Behind Enemy Lines 2 potěšení sám. Ale stojí za to vyzkoušet na jejich složitosti kůže hry a uvědomit si, opět, jak těžké to bylo na našich dědů a pradědů bránit svou vlast. Název hry je přístroj ihned nám zjevuje podstatu hry.

Nezapomeňte pozvat kolegy na plný zážitek. Velké vítězství a štěstí se na Vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more