Záložky

Čas říše

Alternativní názvy: Timeage

Time of Empires Online - bezplatná multiplayerová on-line browser-based hra, vyrobený v žánru globální strategie. Mnoho obeznámeni s tímto mistrovským dílem herního průmyslu jako "civilizace", a tak on-line hry Čas of Empires Online je vzdálený příbuzný on-line. Celý příběh se točí kolem konstantní konfrontace nepřátelské měst a států, Spojeného v klanech, počínaje starověkého období a odchází ve svém vývoji ve vzdálené budoucnosti.

Datum Čas hry Empires jednoduchý a srozumitelný pro každého a budete mít trochu času. Vše, co musíte udělat - zadat název hry, aby do hry, heslo pro vstup zabezpečení a vaši e-mailovou adresu, která se po chvíli dostanete oznámení, že registratsiyaVremya říše je u konce.
Time of Empires on-line hra není domýšlivý k technickým informacím o vašem počítači, protože aby si na hru, budete potřebovat, je nějaký počítač, který podporuje možnost přístupu k internetu a nainstalovaný to dělá.

Spuštění hrát hry on-line Time Empires, jste jednal jako moudrý vládce, jsou v držení několika městech. Vaše úkoly patří celá řada řízení vydává své země: z konstrukce různých staveb a výzkumu, k vyhlášení války, míru, zachránit národ z různých epidemií, jako jsou epidemie nebo nákaza. Hra je tahová, a vaše postava má určitý počet akčních bodů, v den, který mu může strávit. V každé budově, výzkum nebo něco jiného strávil určitý čas.

Samozřejmě, výběr agresivní cestu rozvoje, můžete okamžitě jít do války s jakýmkoliv sousedním kmenem spíše slabé, ale zkušení hráči doporučuji začít hrát hry on-line Čas Empires před vsegodumat na posílení výkonu svých vlastních sídel.
Zjednodušeně řečeno, většina budov přinese nějaký příjem ve formě některých zdrojů, jako je Akademie akumulovat "poznání", pomocí kterých si můžete prohlédnout nové technologie. Stejně jako ve většině globálních strategií s chronologickém složky přítomné v herní divize pro technologické éry. Jen nezapomeňte na blaho svých svěřenců, například, jídlo je vynaloženo na udržení životaschopnosti měšťanů a vojska zlata mohou nabývat budovy a přístup ke speciálním schopnostem. Stejně jako v "civilizaci", hra má obecnou úroveň blahobytu vaší zemi. Pokud je nízká, strach, že vaše předměty budou emigrovat do sousedního pozemku.

Pokračování hrát v Říši strávit trochu času na rozvoj státu, může být bezpečně považovat za uvedení věci do politického a vojenského systému ve vaší zemi. Zde můžete používat řadu znaků, které mají zvláštní poslání a jedinečné pro každé epoše.

Hra je velmi dynamická a zpočátku kontrolovat veškerou okolní půdu a vlastní stát se může zdát docela skličující podniku. Ale časem to chaos stává velmi snadno zvyknout a pak budeme neměla uniknout vaší pozornosti, ne, ať i ty nejmenší změny.

Mělo by být opatrní při řízení jejich země, protože v případě, například, posádkové město je naplněna kapacita, výstavba vojenských jednotek v ní se okamžitě zastaví. Příjemně potěší na možnost hrát diplomatické jednání. Nicméně, tam je jedna vlastnost: může jen jednat s těmito zeměmi, ve kterých máte své velvyslance, a dokončení většiny z těchto dohod, váš velvyslanec zmizí.

Perfektně realizován v herní klan systému, takže každý hráč vyzkoušet všechny výhody hrát a užívat si hru spolu se svými kamarády. Ale je tam, na první pohled, zjevné funkce, ale není zcela jasné, pro hry tohoto žánru: sjednotit klanu hráče lze pouze pod podmínkou, že jejich země jsou v bezprostřední blízkosti. To znamená, že pokud se rozhodnete změnit klan, budete muset přesunout na jiné místo, aby nedošlo k přinutit problémy se sousedy.

Game Time Empires hra, ve které budete nejen zábavné, ale také zajímavé, očekávat nové postavy, a pokud jste jedním z nich - zaregistrujte se a dokázat, že jste hodni stát se skutečným hrdinou, který je schopen opakovat osud Alexandra Velikého.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more