Záložky

Odplata

Alternativní názvy: Veng

Odplata online - bezplatná multiplayerová on-line browser-RPG, vyniká mezi ostatními herních produktů dopravníku. To se odkazuje na táboře prohlížeče MMORPG, je v současné době jedním z mnoha numerické a rozvíjet nejrychleji. A zdá se, jak se vypořádat s tak obrovskou konkurenci a pevně držet mezeru na trhu? Ale on-line hra Retribution - zářným příkladem toho, co se nazývá "pracovat pro hráče." To není v kosmetických a zábavních obrazy toho, co se děje na obrazovce, a na nejdůležitější aspekt - svoboda akce je dokončena, když si vše zařídit tak, že můžete přímo ovlivňovat vše, co se děje v herním světě kolem vám.

Připojte se do hry Retribution snadná a nezabere moc času. Vše, co potřebujete - zadejte název účtu, e-mailovou adresu a heslo bezpasnosti. Pak, v e-mailu, obdržíte dopis s upozorněním, že váš účet je potvrzen. Ve skutečnosti, bude tato registrace bude dokončena Retribution a můžete bezpečně začít hru Gere Retribution on-line.

První věc, která upoutá pozornost v této hře - to je obrovská škála možností, která je investována do rukou vývojářů hráč. To dělá spoustu různých funkcí, které můžete provést svoji postavu online hry Retribution a vyniká mimo jiné hry na hrdiny, ve kterém funkce hráč je poměrně omezený. Vesmír, ve kterém se rozvíjející události ve hře je velké a rozmanité ve své krajině a "plnění". Ale je zajímavé, že dřívější dekorativní prvky, jako jsou hory a lesy byly prostě skvělé zázemí, je nyní plný herních prvků a mohou být použity, získávání zdrojů z nich nebo výrobu různých předmětů. Takže se nemusíte spěchat, aby se kolem stromu nebo hromadu kamení, stojící na místě, a lépe zásobit na nářadí a získat trochu zdrojů, budou užitečné pro vás.

Podobně je to s ekonomickými problémy. V lese můžete vždy najít správné bylinky pro různé lektvary a elixíry, a pokud se náhle cítil hlad - vždy přinést svůj rybářský prut a pak kdykoliv nejbližší přehrady, vždy můžete chytit ryby a spoustu rokle. Vývojáři uznat, že taková hojnost snadno přístupné pro interakci objektů velmi často plete lidi a odrazuje nově příchozí, ale oni nás ujišťují, že pokud budete trávit pár dní a pochopit, co se děje, a pak obrovská sada funkcí, které budou otevřeny před vámi, prostě hlava bude točit. Zahrajte si hru on-line Retribution bude zajímavé pro lidi, kteří jsou unaveni z stereotypní žánrové kusů v MMORPG, protože úkol pro vývojáře se dostat pryč od klišé bylo prioritou a votpochemu.

Retribution Online hry celý svůj vesmíru kryté čtyři závody k dispozici ve hře jako: Orcs, Undead, elfů a lidí. A tady čekáme na první překvapení. Výběr rasu orků, budete příjemně překvapeni, že - pozitivní postavy v dějinách herního světa, a jejich věčné antagonisté-ušatý skřítek - negativní. A navzdory všemu, co se děje, že nebrání tomu, aby se dvě frakce, aby si spolu do vojenské aliance.
Lidé v této hře je implementována jako čas vznešené pány armády. Ve spojenectví s nimi je nemrtvý - mrtvé elfy. V příběhu hry se - vznešené a neúnavně věštci, nezradil svou bohyni, a to i pod trestem smrti. Přirážky, děj hry je hoden samostatného přezkumu, ale trochu víc o tom lze nalézt ve speciálním herním encyklopedie, která se nachází na stránkách hry.

Takže obecně, můžeme bezpečně shrnout, že budete hrát Retribution je nejen příjemné, ale také zajímavé. Samozřejmě, že je to těžké udělat, aniž by některé nevýhody.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more