Záložky

Warriors a Mágové

Alternativní názvy: Warriors a Mágové

Warriors a Mages online - prohlížeč založený online role-playing hra, zdarma, které tematicky lze přičíst velmi populární v dnešní době fantasy žánru. Online hra Warriors a Mages je shareware, což znamená, že pro non-herní peníze si můžete koupit tzv. premium účet, který poskytuje určité bonusy. Tvůrci této hry projektu je hrdý na to, volat jejich výrobek jedním z nejrychleji rostoucí herní komunity, který je neustále aktualizován a je plné nejrůznějších bonusů a dárků pro oba zkušení a mají zvětralé bitev hráče a nováčci podobní, jen začít vývoj herního světa. Právě kvůli této bojovníků a mágů on-line hry, které mají v oblibě každého, kdo se rozhodne vyzkoušet sami v herním světě plném různých úžasných záhad a hádanek.

Připojte se do hry Warriors a mágů - proces není časově náročné. Vše, co musíte udělat, začít hrát herní Warriors a Mages online - zadejte název účtu, e-mailovou adresu a heslo. Ve skutečnosti, bude tento registrační bojovníci a mágové být dokončena a můžete začít hrát hry on-line Warriors a Mages. Nejprve však, na Váš e-mail by mělo přijít oznámení, že se aktivuje váš účet.

Game Warriors a Mágové on-line realizované tak, aby vaše ramena spočívá kontrolu nad jednotlivé herní postavy, zlepšení a rozvoj, který bude záviset na vás. Zkrátka a dobře, je vaším cílem ve hře - rozvoj určitých dovedností vaší postavy, účast na turnajích, prudkých bojů, a dokonce i politické či diplomatické práci.

Po každém nelítostné bitvě, budete muset dát do pořádku své zdraví. To může být provedeno bude v nemocnici. A opravy zbraní nebo zařízení nutná nejvíce. Bojový systém ve hře, jak se stalo zvykem v mnoha jiných podobných hrách - krok za krokem. Můžete jít první, a pak váš soupeř. Boj máte možnost jako normální hráči, a s NPC - monstra. Zjednodušeně řečeno, každý znak je uveden osobní schopnosti a vlastnosti jsou již známé a zcela nové: mana, zdraví, charisma, víra, magie, únava, odolnost vůči magii a koncentrace tělo. Z čeho v okamžiku, vaše úroveň postava je přímo závislá na tom, jak zdarma budete cítit ve hře. Zkušenosti přes které vaše postava bude vyvíjet, si můžete vydělat v kampaních a bitev. Každé zvýšení úrovně vám přináší určité množství bodů vývoje prasátko.

Začátečníky začít hrát na úrovni nula a pět otevřela možnost studovat kouzla, ten otevřený přístup k léčbě a zotavení v boji o pyatnidtsatomu úrovně budou k dispozici Arcane krev. No dvacátého stejné úrovni je přechod na školení všech tajemství božstev.

Je třeba poznamenat, že podobné systémy již získali důvěru a osvědčené výhodu oproti mnoha dalších formátů ve většině moderních on-line her. Ekonomická složka hry, stejně prováděna na příslušné úrovni, což není pravda, mnoho z její kolega Igroprom.

Měnou Hra ve hře, je třeba zakoupit různé zboží, jako je vybavení, zbraní a dalších zásob. Předběžně je možné rozdělit do tří typů: zlato, stříbro a měď. Mince je měřítkem hodnoty určitého zboží, které si koupíte v obchodě. Vlastně, příjemně potěšilo, že vítězství v prudkých bojů jako cenu dostanete nejen různé zbraně a vybavení, ale i finančně vyplatí. Jeho velikost je určena podle toho, jak velkou škodu jste způsobili ve výši svého soupeře během boje.

Mnozí přestála řadu on-line světů hráči říkají, že oni začali hrát v válečníků a mágů, po chvíli začnete zvykat a opravdu pevně věří, že někde v paralelním vesmíru existuje kouzelný svět, byť omezený mimo sledovat, ale ještě obrovské, tajemné a fascinující. A pokud si nejste cizí duchu dobrodružství, ale v srdci jsi pořád stejná nevyléčitelná romantická rytíř, pak je tato hra pro vás.

 

Warriors a průvodců on-line registrace