Záložky

Tribal válka

Alternativní názvy: Tribal Wars

Tribal Wars: Válka kmeny on-line - je browser hra, která vás zavede do středověku. Přehrát Tribal Wars je možné i na počítači v zaměstnání, protože minimální požadavky na počítač potřebné ke spuštění hry: operační systém Windows 98/ME/2000/XP/Vista / Seven Procesor Intel Pentium III 800 MHz RAM 256 Mb a 64 videlkarta MB.

Připojte se do hry Tribal Wars: Válka kmeny nevyžaduje žádné další programové skoky a velmi jednoduché. Připojit Tribal Wars: Válka kmeny požádá o přezdívku - specifický název hry, heslo a e-mailovou adresu. Můžete se zaregistrovat na některý z 18 herních světů, ale zkoumá vlastnosti Tribal Wars: Válka kmeny on-line registrace doporučit zkušené hráče, aby se připojili v populárním světě pouze tehdy, pokud chcete, aby důkladně prozkoumat vlastnosti hry. Dohnat se sousedy ve vývoji vás stále ještě nepodařilo, a malá obec nebude přitahovat již ve výstavbě impéria. Později si můžete zahrát v novém světě tam venku, a stát se suverénním vládcem. Účet v jednom z světů je platné ve všech ostatních světech, ale v každém světě nemůžete mít více než jeden účet.

Online hra Tribal Wars: Válka začíná s kmeny, to vám dává malou vesničku, která musí být nejprve nějak krásně názvem (název lze změnit na radnici) a rozvíjet. K tomu budete potřebovat zdroje

- Vyrábí se na pile dřevo,

- Hliněný důl dává jíl

- Mine - metal.

Čím vyšší budova, tím více zdrojů je vyrábí. Proto v prvních dnech budete muset důlních zdrojů. Pro hladové sousedy nemohl vzít ovoce své práce, zdroje mohou být skryté v cache kapacity, která závisí na jeho úrovni. Také v okolí vesnice můžete vybudovat nedobytnou zeď.

Jakmile umožňují hru Tribal Wars: Válka kmenů on-line, musíte okamžitě produkovat vojáky. A pak se můžete začít olupovat malé nebo opuštěných vesnic, čímž se zvyšuje přísun zdrojů a urychlení jeho rozvoje. Pokud se vám dosud ani okrást ani bránit, a váš soused je zřejmě chystá jít do války, můžete se pokusit ho napsat diplomatický dopis. Jakmile jste trochu silnější, můžete začít hledat stejně smýšlející spojence, s nimiž budete rozvíjet svůj kmen na obranu a útok.

Tribal Wars: Tribal Wars online hra umožňuje nádherný grafický přehled o své vesnici, a majitelé prémiového účtu, na rozdíl od obvyklých médií může přijímat více a více, například dobu, po kterou naplněný sklad.

Když hrajete hru Tribal Wars: Válka kmenů on-line, pak budete moci vybrat z 13 typů jednotek, každá jednotka má svůj vlastní účel. Například zvěd může zkoumat, co se děje u souseda a kolik ze svých zdrojů, a pomocí šlechticů lze zachytit další vesnice úplně, jejich napojení na jejich majetku. Všechny ostatní vojáci mají také své speciální dovednosti, které by měly být dobře studovány před zahájením bojovat.

Hrát online hru Tribal Wars: Tribal Wars - je to příležitost, aby se stal vůdcem svého kmene, nebo jen starší, který má právo přijímat nové členy do kmene, stejně jako psaní dopisů hráčům svého kmene a provádět diplomatické vztahy se sousedy . Chcete-li hrát online hry Tribal Wars: Válka kmenů, nesmíme zapomínat, že je to týmová hra, takže vyzvednout kmen ochutnat velmi důležité. Pokud nebudete mít vy nebo jakýkoliv jeden kmen nebo podobně, můžete si vytvořit svůj kmen. Úspěšně hrát Tribal Wars: Válka kmeny mohou být aktivně zapojeni do obchodu - aby obchodní dohody sousedy a dát na trh své přebytečné zdroje. Tato funkce také umožňuje posílat pomoc zdrojů příteli nebo alokovat zdroje do svých vesnic.

V Tribal Wars: Válka kmeny hrát - jedinečnou šanci pana malé obce, aby se stal vládcem světa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more