Záložky

Reign of Fire

Alternativní názvy: Reign of Fire

Reign of Fire online - multiplayer online hra zdarma, vyrobený ve strategickém žánru. Made, mimochodem, on-line hry Reign of Fire fantazie a z velké části je to - Turn-based strategie, ve které se po určité době každý znak je dána možnost být podobně. Hlavním cílem této hry - vytvářet a rozvíjet provincii silného státu.

Připojte se do hry Reign of Fire je velmi jednoduchá a nevyžaduje mnoho úsilí. Vše, co potřebujete začít hrát hru on-line Power of Fire - je zadat jméno a heslo hru. Ve skutečnosti, bude tato registrace Fire Authority být provedena.

Od samého počátku, je ve vašich rukou v jedné velikosti provincie hektarů, jejíž rozvoj závisí pouze na vás. Zvyšte své příděly můžete s pomocí dvou metod: ohněm a mečem, nebo s využitím charisma, přesvědčování a diplomatické schopnosti. Reign of Fire on-line hry, které vyžaduje opravdu vážné koncentrace, ale pokud máte stále naslouchat a závislí na hraní, pokud budou mít zvláštní kouzlo magie, který je prodchnutý s touto hrou, pak máte jistotu, dobrý čas.

Vlastně, výběr cestu brutální síly s rostoucí uvnitř provincie, musíte pochopit metodiku takové nedílnou součást hry, jako vyhlášení stanného práva. Poté, co vyhrál válku nepřátelské provincie prochází zcela pod vaší kontrolou. Moudrý tah s strorony vývojářů je schopnost být ve válečném stavu s pouhými dvěma nepřáteli najednou. Od oznámení si predsotavlyaetsya Mužské košile čtyři hodiny, aby se připravila k boji. V oblastech, které jste zachytili, můžete nainstalovat jeden z několika typů ovládání: monarchie, republika, demokracie, komunismus, diktatura, tyranie nebo teokracie! Reign of Fire hry je kvalitativně odlišné od ostatních výrobků, které prodávají mnoho různých budov, jednotek a jiné dobroty, tak nezbytné sofistikované hráče počítačových her-gurmány. Přesto, že herní tvůrci se ani trochu úsilí k rozvoji vašeho státu se stal opravdu zajímavé.

Hlavním ukazatelem kvality vývoje vaší zemi je velikost a síla vaší armády. Bojové postavy ve hře, mimochodem, udělat šílený obrovské množství: kavalérie, pěchoty, katapulty, obléhací věže a dokonce i draci. Zahrajte si hru on-line Power Fire lásku všem příznivcům vojenské taktiky a strategie, a jen lidé baví na zrádné vítězství v brutálních krvavých bitev.

V zajetí své území v průběhu času se bude rozvíjet, získávat vlastní kasárna, kasárna, které budou vyškolené mágové a pěchotu, trhů, které jsou klíčem k hospodářskému rozvoji. Tower kouzelníci a doly, které produkovaly velké těžby zdrojů je také velmi důležité pro každého, kdo chce, aby jeho stav vyvinuta harmonicky.

Každá budova má svou cenu, měřeno v podobě zlatých mincí a určité množství surovin. Nemusíte být diskontovány Turn-based strategie, což znamená, že důležitost výstavby závisí na počtu tahů, pro které budou postaveny. Ale můžete napravit situaci, vše, co potřebujete - jak najmout více pracovníků, a pak čas postavit své budovy výrazně snížené.

Ve hře jako Fire úřad bude příjemné a zajímavé pro všechny, kdo milují neznámý, protože magie - to je to, co vesmír živé hry.

Jedním z rysů hry - specifické spotřební materiál, uvedený v kouzelnickém světě Magimatami. Jsou otevření přístupu přehrávače k ​​různým bonusy příjemné, oba vojenský a průmyslový.

Magee - to jsou hlavní postavy ve hře. Na jejich úrovni rozvoje a kollichestva závisí osud svých zpravodajských kampaní sabbotazh nepřátelské armády, a hrozného ničení obrovského draka a zničit své protivníky budovy.

Fire Power Play jako někdo, kdo jako dítě vždycky snil o magické dobrodružství, a pokud máte stále lákají a nezmapované dal věříte na pohádky a že dobro vyhraje - zaregistrovat a prokázat co jste schopni stát Lord of Fire!

 

Reign of Fire on-line registrace