Záložky

Lord of the Galaxy

Alternativní názvy: Lord of the Galaxy

Lord of the Galaxy on-line - multiplayer online strategická hra zdarma. Ale zádrhel všechno, že strategie není jednoduchá, ale ne moc - strategické. Začíná hrát hru Lord of the Galaxy on-line automaticky přiřadí vlastníka celé planety, který bude místo pro vaše mocné říše, kultivovat a rozvíjet vámi na cestě ke světové nadvládě. Připojte se do hry Lord Galaxie je velmi jednoduché. Vše, co je třeba udělat, aby se okamžitě začít hrát online hry Lord of the Galaxy - zadejte název účtu, adresu vašeho e-mailového účtu a hesla. Vlastně trochu jednoduché kroky a registrace Pána Galaxie je dokončena. Okamžitě upoutá oko trochu klidná Napsat servisní práce, ale dopis potvrzující aktivaci účtu, protože okamžitě dostat. Ale nezoufejte, jste si jisti, že jejich čekání.

Online hra Lord of the Galaxy je realizována tak, že každý hráč, který provozuje svou vlastní planetu, vynaložit veškeré možné úsilí, aby zajistily, že je to jeho vlast se stala nejvlivnější a může být v galaxii i mimo ni.

Na začátku máte v zásobách je pět jednotek na krystalu a kovu. To vše - zdroje potřebné k vybudování různých doly. Úroveň svých důlních děl, které musíte vyvíjet a neustále sledovat jejich kvalitní práci, protože jak se na zlepšení jejich stavu ve svých skladech výrazně roste vyrábí překvapující množství zdrojů. Výroba Control, vývojáři by měli děkovat spočívá na bedrech svých automatizovaných asistentů, takže i když jste v režimu offline, vaše doly i nadále pracovat a dělat potřebné suroviny ve své prasátko.

Ale nemyslete si odpočinout, protože hned vedle tebe vyvíjí obrovské množství perspektivu a velkých říší, a vaši sousedé z času na čas nezastavíte pripodnosit nepříjemné překvapení v podobě dravé nájezdy, válek a dalších nepříjemných věcí. Lord of the Galaxy on-line hra, ve které musíte udržet na připravené sekerou.

Solární energie - je jedním z hlavních základních budov, z to závisí na tom, jak bude zajištěno vaše energie před dolu. Ve skutečnosti, kontrola energie dodané prostřednictvím speciální ukazatel, který se změní na červenou v případě potřeby stavět několik dalších závodů. Je-li požadováno vyšší množství elektrické energie, pak budete určitě vidět na indexu. Řízení energie - důležitá část hry, protože to ovlivňuje, jak rychle a přesně si můžete vytvořit.

Ochrana říše od zachycení nepřátelské vojáky provádí prostřednictvím souboru loďstva jednotek, u kterých je možné postavit loděnici. Zadáním požadovaných kollichestvo kosmické lodě můžete nejen odrazit nepřítele, ale také, aby ho navštívil s cílem profitovat z jeho zdrojů a udělat malou sabbotazh.

Laboratory, k dispozici ve hře, při stavbě nám dává vědeckou složku rozvoje svého impéria, po jeho výstavbě ak dispozici budou zkoumány desítky technologií, které ani jednou vám pomohou jak v době míru a války.

Výpočet hry probíhá přes temné hmoty - podobné peníze. S jeho pomocí si můžete koupit elitní bojovníky, otevírá možnosti prozkoumat nové technologie nebo taktické manévry. Bonus obdrží vás nebo upgrade závisí na nákladech na pronájem elitní jednotky - ředitel a jeho specializaci. Jen pro temnou hmotu lze koupit různé bonusy klanu, nebo jej poslat svým přátelům. Lord of the Galaxy na způsob, jak hrát s přáteli, bude mnohem zajímavější, než sólo.

Nad dost klan součástí produktů vývojářů pokorpeli vážně. Ve skutečnosti, stejně jako v mnoha jiných hrách, můžete uspořádat své alianci, nebo se naštěstí stávající. Důkaz vynikající studie o sociální složky hry jsou neustálé aktualizace na sekci Fórum klanu hry, kde hráči z času na čas vyhlásit válku mezi sebou a pomst.

Hrát Lord of the Galaxy se doporučuje všem, kteří se trápit v žánru fantasy sidedness různé hry. Pokud si chcete vyzkoušet sami v roli velkého císaře, který připadá na nohou celé planetě - tato hra je pro vás. Zaregistrujte se a dokázat všem, že jen vy - skutečný Pán Galaxie.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more